Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Wildflower, da, obje su iz istog postupka. Imali smo 5 oplođenih, jednu trodnevnu su tada vratili (danas naša uskoro trogodišnja djevojčica), druge su pustili do 5. dana, ali samo je jedna došla do blastice i tu sad čekamo da poželi van 😁 A što se tiče toga koliko dugo smiju biti zamrznute, to ti stvarno ne znam reći, ali nas su svake godine pitali želimo li produžiti smrzavanje. Dok su je odmrznuli, i dalje je imala najvišu ocjenu kvalitete. Neki kažu da gube kvalitetu s vremenom, neki da ne tako da evo stvarno ne znam, u našem slučaju je sve ispalo super. 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Jurky sta ono rekosmo ukrala bebica imunitet 🙏 čestitam od srca, da sve nastavi u ovom tonu srece ❤️
    Dunya čestitam i da to bude lijepa beta, ja sam od 6. dana pratila tamnjenje na svakih 48h jer mi nije bilo dovoljno uzbuđenja i adrenalina od jednog testa 🤣
    Maslačak čestitam na malemom smotuljku ljubavi. Uživaj u mazenju i upoznavanju ❤️
    Ja sam bila na pregledu i sve je super. Dr je zadovoljna sa svim parametrima , sve je idealno.
    Presretni smo jer smo saznali da nam dolazi Roko💙
    Nasa glavna briga je bila da ima oba bubrega jer tata nema ali usput smo saznali i da je mali pišulinac.P.s. Tata je izabrao ime vec 2022 kad smo krenuli u postupak a nas termin je bas na spomendan Sv. Roka.
     To je ono na sta mislimo kad kazemo sve u svoje vrijeme.

    🌸'90, AMH 12,10
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 14.02 ...🌈👶🏻 Baby boy R 21.08

  • Avatar Oblutak

    Oblutak

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    wildflower

    Bubica1 vidim u potpisu da si bila na FETu u 2023.
    Je li to smrzlic od 2020?
    Koliko se dugo smrzlici smiju cuvati?

    Smrzlići se cuvaju zauvijek, unistavati se ne smiju, nitko ih ne dira bez potpisa mame i tate 😄

    👩🏻’88 2021. histeroskopija-pregrada na maternici, sve štima
    👱🏻‍♂️’86 jako loš spermiogram
    2022. IVF Petrova - ICSI = 12 js/8 oplođenih/4 blastociste=1 ET/3 zamrznute => u studenom rođen zdrav dječak 👶🏼
    17.01.2024. FET 1BC u prirodnom ciklusu = beta ❌
    04.03. Novi ciklus - endometrij 6,3mm, odgođen fet
    29.03. Novi ciklus - Estrofem od 1.dc 3x2, od 8.dc 3x4, od 15.dc 3x6 => 17.dc procurila, odgođen fet
    (dodaci - zeljezo, folna, d-vitamin)

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1224

    Prijavi adminu

    Sanjushka, sutra idem preko uputnice. Ovo mi je prvi plus u životu, u prijašnjim postupcima ništa nikada..
    Monstera, ovdje nema glupih pitanja 😊 ne, ovaj put nije bilo ni simptoma pms, baš ništa..
    Maslačakx2, hvalaa ti ❤️
    Johicaa, hvalaa ti ❤️ Roko je divno ime 😊 drago mi je da je sve u redu 🥳🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje dobila sam podijeljena mišljenja na tu temu. Može li se tetovirati za vrijeme dok se pokušava zatrudnjeti? Mi smo sad u periodu čekanja moramo oboje piti nase suplemente i u treći  mjesec ponoviti nalaze i nakon toga krenuti u proces (osim ako opet ne odluči da trebamo jos malo čekati). Zna li netko ako se u ovom periodu čekanja odlučim za tetovažu utječe li to na proces ili smanjuje šanse... 

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar Sreca3

    Sreca3

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Molly8

    Imam jedno pitanje dobila sam podijeljena mišljenja na tu temu. Može li se tetovirati za vrijeme dok se pokušava zatrudnjeti? Mi smo sad u periodu čekanja moramo oboje piti nase suplemente i u treći mjesec ponoviti nalaze i nakon toga krenuti u proces (osim ako opet ne odluči da trebamo jos malo čekati). Zna li netko ako se u ovom periodu čekanja odlučim za tetovažu utječe li to na proces ili smanjuje šanse…

    Molly…zaista u ovom momentu ti ne trebaju otrovi u organizmu koji naravno da lose uticu na kvalitetu jajnih stanica.... smatram da nikako nije vreme sada da se tetoviras. A ti odluci šta ti je važnije❤️....dakle NIKAKO TETOVIRANJE!

    Ja 36-on Savršen Amh 2pmol BETA +VTO X 3 = Biohemijske svaki put
    09.2023.Histeroskopija-septum 1cm.Mikrobiologija E. Uredna , NK cells E. Uredne,ERA test-u okviru na 124 sata receptivnost Fet - FERTICARE Prag -27.11.blastica,14dpt 1840,06 12+2 61mm.❤️🙏 Verified✅ devojčica

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jurky woooow čestitkeee, koji plus!! 😍😍🥰🥰👏👏 Nek dalje sve bude školski 😁🥰
    Korni super ajde odspavaj malo i po danu, šta te briga 🤣 Evo kod mene klasični dani iako mi je ovo sve stalno u podsvijesti, osjecam se polako kao psihijatrijski slucaj 🤣 Sve krecem, ali ne krecem, kaos u malome 🥲🤣
    Lucky supeeer, pratim novosti! 😍🥰👏👏
    Dunya čestitke 😍👏👏♥️
    Puse svim curkama i sretnooo!

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Wildflower, da, obje su iz istog postupka. Imali smo 5 oplođenih, jednu trodnevnu su tada vratili (danas naša uskoro trogodišnja djevojčica), druge su pustili do 5. dana, ali samo je jedna došla do blastice i tu sad čekamo da poželi van 😁 A što se tiče toga koliko dugo smiju biti zamrznute, to ti stvarno ne znam reći, ali nas su svake godine pitali želimo li produžiti smrzavanje. Dok su je odmrznuli, i dalje je imala najvišu ocjenu kvalitete. Neki kažu da gube kvalitetu s vremenom, neki da ne tako da evo stvarno ne znam, u našem slučaju je sve ispalo super. 😊

    Ajmeeee divnooosretno!!

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Luna da da sukladno antibiogramu sam i dobila antibiotike jer ovi klasični odn standarni antibiotici nažalost su rezistentni na ove beštije, a dan po dan druge nema pa kako bude 🥰
    Sani i sve curke hvala i ja se nadam da će sve uskoro biti iza nas 🙏🙏 ja nažalost moram nastaviti sa jos jednom turom antibiotika i moram svaki dan na čišćenje i dezinficiranje rane, dns mi je dr rekao da mu je žao što mi nitko nije objasnio da ce ovo biti malo duži i mukotrpan oporavak, nije meni problem čekati i mj dana, samo se nadam povratku na cicu, a ovo izdajanje svaka 2 do 3 sata fakat ubija u pojam ali ako sam do sada sve izdržala onda ću izgurati ovo sve do kraja 🤗❤️❤️
    Jurky ajme divno kako mi je drago za poz testić 🥳🥳❤️❤️
    Bubice sada ste ti i Anii na redu 😁🤭nadam se da su ti te vene ok i da će dr donijeti odluku najbolju za tebe❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar anii208

    anii208

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Stela_M

    Luna da da sukladno antibiogramu sam i dobila antibiotike jer ovi klasični odn standarni antibiotici nažalost su rezistentni na ove beštije, a dan po dan druge nema pa kako bude 🥰
    Sani i sve curke hvala i ja se nadam da će sve uskoro biti iza nas 🙏🙏 ja nažalost moram nastaviti sa jos jednom turom antibiotika i moram svaki dan na čišćenje i dezinficiranje rane, dns mi je dr rekao da mu je žao što mi nitko nije objasnio da ce ovo biti malo duži i mukotrpan oporavak, nije meni problem čekati i mj dana, samo se nadam povratku na cicu, a ovo izdajanje svaka 2 do 3 sata fakat ubija u pojam ali ako sam do sada sve izdržala onda ću izgurati ovo sve do kraja 🤗❤️❤️
    Jurky ajme divno kako mi je drago za poz testić 🥳🥳❤️❤️
    Bubice sada ste ti i Anii na redu 😁🤭nadam se da su ti te vene ok i da će dr donijeti odluku najbolju za tebe❤️

    Stela_M koju izdajalicu koristis? Jel ti ok? Koliko je prakticna i brza?

    👩🏻 87. (AMH 2.7, vitamin D 133, hashimoto)
    🧔🏻‍♂️85. (oligoasthenonecrozoospermia⏩️normozoospermia)
    1️⃣02/2023▶️dr.Vrčić ▶️Gonal 150, Pergoveris 150, Orgalutran ⏩️ 4 x🥚▶️3x🐧🐧🐧▶️5.3. ET 1x🐧, ▶️beta❌▶️2x🐧🐧▶️4.5. FET 1x🐧▶️beta❌▶️2.6. FET 1x🐧▶️beta 12.dpt 1278▶️14.dpt 3066▶️uzv 7+1 💗It’s a boy 👶🏻💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.