Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Anchyyyy

    Anchyyyy

    Bok svima 🤞🤞
    Nisam dugo pisala jer se kod mene ništa nije događalo 3 mj, nakon zadnjeg teškog transfera dobila sam E coli na brisu i sad se toga riješila.
    Sad me zanima jedno pitanje ja sam imala do sad jednu stimulaciju i sad mi je istekla D1 uputnica moram tražit novu pa me zanima koliko puta imam pravo dobit D1 uputnicu?
    Pitala me sestra koliko imam smrzlica…
    Ako netko zna odgovor jer ja bi isla u Fet pa me zanima koliko puta imam pravo preko hzzo na D1 uputnicu.
    Stara mi je istekla i sad za novi fet mi treba nova uputnica.
    Kako se to sad racuna kad dobivam drugu uputnicu?

    Ja sam stimulaciju obavila sa starom d1 uputnicom koju sam koristila još i u Petrovoj. Ona mi je istekla u 12mj i onda sam tražila da mi puste novu za fet, ona vrijedi opet godinu dana 😊
    I ovo mi je već treća d1 uputnica od 2021.godine.

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Jurky koji ti je to dan nakon transfera? Koji test si koristila?
    Meni je danas 11dana nakon 3dt i negativan mi je 😔 a opet se nadam da ima sanse jer citam svakakva iskustva. 

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Ivka33

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Jurky32

    https://ibb.co/tq4m9yg
    Evo gaaaaa 😱🤗

    Zeno cestitam cekamo betu 😍😍😍😍

    👩 Amh 15 🙍‍♂️ oligospermia
    KBC Split
    3/23 IVF/ICSI 14.03 aspiracija 5 j.st 16.03 transver 1 5st rezultat biokemijska
    6/23 26.06 aspiracija 8 🥚 6 oplodeno 2 blastociste frezz all
    11/23 14.11 FET 1 blastocista uz estrofem 2mg od 1 dc BHCG 27.11 ⏳️ beta 1.2 ❌️
    FET transfer dogovoren 18/12 gonal 50 od 2 dc
    Transfer 18.12 beta hcg 29.12 ⏳️ beta 0.2 ❌️
    1/24 2-6 dana ciklusa klomefinen 50 mg 2×1
    Asp. 1.02 2 j.s. nije doslo do oplodnje ❌️

  • Avatar Isla

    Isla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Lali28 rano ti je jos to. Ti si tek na 8 danu nakon transfera 3dnevnog embrija. Imale smo punkciju isti dan. Ja se jos ne usudim napraviti testic jer se bas toga bojim laznog negativnog zbog preranog radenja testa. Nekima pokaze ranije plusic a nekima treba malo vremena, tako da nisi izvan igre 🙂 jos malo strpljenja, i ja si to mantram svaki dan 🙂 zelim nam svima plus velik kao kuća 🙂

    👸34, 2xhisteroskopija, ✂️oba jajovoda
    🤴34,normo
    05/23 1. IVF prirodni,beta ❌
    06/23. 1.AIH - vanmaternična trudnoća lijevi jajovod
    08/23. 2.AIH-biokemijska trudnoća
    09/23. Spontana trudnoća-vanmaternična trudnoća desni jajovod
    2/2024 IVF stimulirani- 11 🥚-8 zrelih, oplodeno 5 i na kraju 1 blastica prezivjela, aspiracija 3.2. transfer 8.2., beta 20.2.❌

  • Avatar Lali28

    Lali28

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Isla

    Lali28 rano ti je jos to. Ti si tek na 8 danu nakon transfera 3dnevnog embrija. Imale smo punkciju isti dan. Ja se jos ne usudim napraviti testic jer se bas toga bojim laznog negativnog zbog preranog radenja testa. Nekima pokaze ranije plusic a nekima treba malo vremena, tako da nisi izvan igre 🙂 jos malo strpljenja, i ja si to mantram svaki dan 🙂 zelim nam svima plus velik kao kuća 🙂

    Hvala na ohrabrenju i svaka ti cast, stvarno ovo nije ni pametno ni ekonomicno sta sam sve testove potrosila. Vidim da smo transfer imale 3.2. obje, cekat cu 14. dan sigurno. U subotu dakle bih mogla ponoviti test. Kad ces ti? tebi je blastocista vidim. drzim fige :) 

    👩🏻29 god
    AMH: 0,862µg/L (1,20-9,05)
    🧔🏻‍♂️31 god asthenozoo->normo
    1/2024 - Gonal F
    31.1. aspiracija - 9 st
    3.2. ICSI, 5 oplođenih, ET 3-dnevnog ❌, ostao 1❄️
    11.3. FET blastice—> 8dnt + —> Beta 18dnt 8961, 7+1tj ❤️
    curica🌸

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice drage! 🤗
    Jaaaaoooo, najprije moram čestitati dragoj Jurky, pratim inače forum svaki dan, ali mi vas je glupo zamarati svojim trudničkim problemima, ima vas puno novih i neka vam je svima sa srećom! Ali Jurky draga, kako si me razveselila ujutro, suze su mi navrle na oči 🥹 Baš, baš, baš mi je jaaaakooo drago zbog tebe i neka ti je i dalje sve školski i uredno 🥰🤞❤️ Što se tiče vađenja bete, pretpostavljam da su ti već rekli, ali vadiš ju odmah poslije pozitivnog testa, znam jer sam i ja bila u Beti+ 👍
    Maslačak draga, čestitam i tebi od srca, želim ti brz oporavak, a malom mišeku sretno i bezbrižno djetinjstvo, puse i uživajte 🥳 😊❤️
    Čestitke i tebi Dunya na pozitivnom testu, neka ti je i dalje sve u najboljem redu 😊🤞🍀
    Stela draga, pa ti baš muku mučiš s tim rezom, nadam se da će ubrzo proći da možete uživati 🥰
    Svim pupicama želim da se mrve čvrsto prime, pratim vas svaki dan i navijam za svaku da testići budu pozitivni i bete velike 🤞❤️
    I naravno, sretno i svima ostalima u kojoj god fazi bile 🍀
    ...
    Ja sam još u komadu, danas punih 38 tj., sitno brojimo. Sutra je pregled pa ćemo vidjeti šta kažu. Od prošlog pregleda sam otvorena 3 prsta i to je zapravo to, sad čekamo 😁
    Anii, ti si prva na redu, čekamo samo da javiš da je bebač stigao 😊 Sretno ti najsretnije 🥰🤞 Nisu mi dali termin za carski, još se ni ne zna hoću li zaista morati, sutra je moj doktor dežuran pa ću sve s njim definirati.
    Stela, Anii, Maslačak, Jurky, NPelice, Marisha, hvala što mislite na mene 😘

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Bubica1 vidim u potpisu da si bila na FETu u 2023.
    Je li to smrzlic od 2020?
    Koliko se dugo smrzlici smiju cuvati?

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1223

    Prijavi adminu

    Hej curice moje, nisam stigla pisati prije..
    Monny, Ania, Tera, Sreca, Wildflower, Monstera, Lucky, Marisha, Any13, Hypnoticpoison, Ivy19, MiliPe, Ivka33, Bubica, hvala divne moje svima ❤️
    Monstera, doktori nisu čekali do blastica zbog količine, najviše što sam ikad imala su 4 jajne i tad su dvije bile nezrele. A od simptoma ništa..jedino pad imuniteta, sad u nedjelju visoki tlak, pa u ponedjeljak temperatura kakvu nikad nisam imala. Ostalo ništa.
    Lali28, danas mi je 12. dan nakon transfera. Koristila sam trakicu iz Milera. Nemoj odustajati dok ne bude 14. dan ili dok betu ne izvadiš. Sretno 🤞🥰
    Bubice, nije meni nitko spomenuo da sa pozitivnim testom odmah idem betu vaditi. To su mi rekli tek danas kad smo se čuli telefonski. Ali danas ja ne bi ni stigla. Zato ću sutra. Sanjushka piši 😊 Pa ću onda vidjeti hoću li u subotu. U svojoj blizini nemam privatnog labosa, a ne znam smijem li se sad dugo voziti u auto, smeta li treskanje. Uglavnom, dogovorit ću se s Betom sutra kad im budem javljala nalaz bete. 🤞🤞 Sretno sutra na pregledu 🤞 još malo i tvoja bebica je s tobom ❤️
    Sretno sure svima 😘😘😘
    I za kraj, znam da ne volimo Clear Blue, al ja kupila i jedan taj pa reko da ga odmah danas potrošim 😁
    https://ibb.co/chxFgPR

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 866

    Prijavi adminu

    NPelica ❤️
    Jurky zapisala 🥰 Ako i clearblue kaze da je plus onda je to pravi plus 😁❤️😂
    Ideš betu sutra vadit preko uputnice ili privatno?
    I da te pitam, jel došlo tebi kada do implantacije u prijašnjim postupcima ili ti je ovo prvi plus? 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Monstera123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Jurky mozda glupo pitanje, ali nisi imala ni ove simptome pms-a, probadanja ni nista?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.