Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jabukica

    jabukica

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Lucky 🍀

    Rolice vidjet cemo kako ce ic, jucer je bio 3dc pa sam bila na pregledu, krecem polako s Estramonom pa cemo vidjeti u subotu sto i kako dalje 🤞🏻
    Emma taman malo chillanja pa ponovno u napad 💪🏻❤️
    Hypnoticpoison nadam se sa ce novi postupak donijeti vise srece i bolje rezultate 🍀🍀
    Znaciii Jurky i Dunya koji dobri testoviii 🤩🤩 cestitam🥳🥳
    Jabukice kako je kod tebe, smedarenje skroz prestalo?
    Stela a bem mu sve, pa bas te snaslo, bas mi je zao, drzi se ❤️

    Hej Lucky, skroz prestalo, trajalo je 2 dana. Ovaj tjedan sam na bolovanju, u petak idem na uzv pa se nadam da ću moći ići raditi 🤞🏼💪🏼 
    Navijam za dobar endometrij kod tebe 💗

    👩🏼 - '94, PCOS, AMH 136.7 pmol/L (60.5 ng/mL), 👨🏽 - '93, normo
    Pokušavamo od 5/2021. Od 12/2021 do 3/2023 Petrova - Letrozol
    1/2023 - 8tt missed ab.Od 3/2023 Poliklinika IVF.
    10/2023 - 1. IVF rekovelle+cetrotide+decapeptyl - 5 ❄️, blagi hiper.
    26.1. FET 1BC, 7dnt +, beta 8dnt 104, beta 10dnt 313, beta 12dnt 809, 6+4 💗➡️ stiže dječak 💙

  • Any13

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Jurky cestitaaam 🤭💕🥳

    👸95 AMH 14,5
    🤵90 10/21 Azoospermija ,Micro tesse ✔️ 8 ampula,ploklinika Cito 👌
    1/22 IVF 6 smrzlića
    2/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    9/22 FET 2 trodnevna BETA ❌
    3.4.23 Transfer ⏳ missed ab 8tj
    2/24 cekanje broja oplođenih 🐧 ,aspirirano 10 jajnih stnaica

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!🥰
    Jurky cariceeeeee,tooooo!😊😊 Čestitam od ❤!🥰 Sad čekamo betu zajedno s tobom.🙏🙏
    Dunya čestitke i tebi!😊😊❤
    Lucky samo jakooooo 💪💪🤞🤞🙏🙏❤
    Ja ću malo odmoriti od svega do pregleda, pa se nadamo da ćemo u postupak u četvrtom mjesecu.🙏🙏 Unatoč tome, pratit ću vas i pisati i dalje i navijati za svaku od vas!🤞🤞💪💪❤


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1328

    Prijavi adminu

    Wildflower ja sam zabrijala da ako pukne da je onda vec kasno za inseminaciju - ne znam kako mi je to palo na pamet😂 koliko su vama pokretnih izolirali? Nama 8 milijuna. Jel to malo? 😔
    Malo nas je iznenadio termin inseminacije pa je MM morao odraditi svoj posao u ponedjeljak navecer jer smo imali pauzu tjedan dana od odnosa i sad ne znam je li ovaj uzorak premali.

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Ivy19

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Cestitam svakoj od srca🥰🥰
    Moj uzv gotov...jutros mi se javila cista krv,mislila sam da sam dobila,kad ono nist vise,dr.nezna otkud krv,unutra se nevidi nist...endom se pokrenuo,nalazi krvi uredini,aliii folikul pukao nije🙃...dr.ipak predlozio da odustanemo s obzirom da dns 28dc...cekam vjesticu i idemo ponovno 10dc na uzv...sta mislite da dns krenem s vrkutom,ona me otvara kroz dan-dva,il da pricekam jos koji dan pa onda??

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Ivy19

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Anchyyyy

    Anchyyyy

    Bok svima 🤞🤞
    Nisam dugo pisala jer se kod mene ništa nije događalo 3 mj, nakon zadnjeg teškog transfera dobila sam E coli na brisu i sad se toga riješila.
    Sad me zanima jedno pitanje ja sam imala do sad jednu stimulaciju i sad mi je istekla D1 uputnica moram tražit novu pa me zanima koliko puta imam pravo dobit D1 uputnicu?
    Pitala me sestra koliko imam smrzlica…
    Ako netko zna odgovor jer ja bi isla u Fet pa me zanima koliko puta imam pravo preko hzzo na D1 uputnicu.
    Stara mi je istekla i sad za novi fet mi treba nova uputnica.
    Kako se to sad racuna kad dobivam drugu uputnicu?

    Ja sam sad uzimala novu d1 za fet jer stara istekla...rekla sestra da ona vrijedi god.dana ili dok ne potrosim sve blastice...

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • Ivy19

    Broj poruka: 261

    Prijavi adminu

    Ivy19

    Anchyyyy

    Anchyyyy

    Bok svima 🤞🤞
    Nisam dugo pisala jer se kod mene ništa nije događalo 3 mj, nakon zadnjeg teškog transfera dobila sam E coli na brisu i sad se toga riješila.
    Sad me zanima jedno pitanje ja sam imala do sad jednu stimulaciju i sad mi je istekla D1 uputnica moram tražit novu pa me zanima koliko puta imam pravo dobit D1 uputnicu?
    Pitala me sestra koliko imam smrzlica…
    Ako netko zna odgovor jer ja bi isla u Fet pa me zanima koliko puta imam pravo preko hzzo na D1 uputnicu.
    Stara mi je istekla i sad za novi fet mi treba nova uputnica.
    Kako se to sad racuna kad dobivam drugu uputnicu?
    Ja sam sad uzimala novu d1 za fet jer stara istekla…rekla sestra da ona vrijedi god.dana ili dok ne potrosim sve blastice…

    A broji ti se sve pod 1 postupak,bez obzira na br.uputnica...

    👱🏻35-sve ok
    👱🏻‍♀️35-PCOS,mala kilaža,nizak secer,nesp.neplodnost🤷🏻‍♀️
    2014 u mpo vode
    2015,2016 AIH-❌
    1.IVF "17-18 oocita-4 blastice
    11.17.stim.FET-2 blastice❌
    05.18.prirodni FET-2 blastice,beta 1265,decko
    2.IVF "21.-15 oocita-6 blastica,hiper,5 dana bolnice
    02.21-stim.FET,2 blastice,spontani 5tj
    09.21-stim.FET,2 blastice❌
    04.22.-stim.FET,2 blastice,💔💔10tj.
    3.IVF "23-15oocita - 6 blastica,blagi hiper
    3xstim.FET❌
    04.24.-FET uz Femaru⏳

  • MiliPe

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Jurky Cestitaaaam bravo.. Jako mi je drago zbog tebe.. posle toliko neuspeha zasluzila si sve ovo i nama koji nismo jos uvek ugledali plus dajes nadu da nastavimo dalje i da verujemo. Neka beta rasturi puno srece 🤞🏻🥰🍀

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Wildflower ja sam zabrijala da ako pukne da je onda vec kasno za inseminaciju - ne znam kako mi je to palo na pamet😂 koliko su vama pokretnih izolirali? Nama 8 milijuna. Jel to malo? 😔
    Malo nas je iznenadio termin inseminacije pa je MM morao odraditi svoj posao u ponedjeljak navecer jer smo imali pauzu tjedan dana od odnosa i sad ne znam je li ovaj uzorak premali.

    Isto tako, 8 milijuna.Gle, nije malo jer da je malo ne bi napravili inseminaciju.. Ali nije to neki bajni rezultat reko je embriolog nama... Kao ok je, ali moze to i puno bolje.
    Mi smo taman nakon 3 dana odnijeli.
    U petak jutro (oko 11) smo imali odnose, a u ponedjeljak u 14h smo odnijeli.Steta sto niste imali jos jedan dan, sigurno bi ih onda bilo vise💪🏻

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    wildflower

    Lunolina

    Wildflower ja sam zabrijala da ako pukne da je onda vec kasno za inseminaciju - ne znam kako mi je to palo na pamet😂 koliko su vama pokretnih izolirali? Nama 8 milijuna. Jel to malo? 😔
    Malo nas je iznenadio termin inseminacije pa je MM morao odraditi svoj posao u ponedjeljak navecer jer smo imali pauzu tjedan dana od odnosa i sad ne znam je li ovaj uzorak premali.
    Isto tako, 8 milijuna.Gle, nije malo jer da je malo ne bi napravili inseminaciju.. Ali nije to neki bajni rezultat reko je embriolog nama… Kao ok je, ali moze to i puno bolje.
    Mi smo taman nakon 3 dana odnijeli.
    U petak jutro (oko 11) smo imali odnose, a u ponedjeljak u 14h smo odnijeli.Steta sto niste imali jos jedan dan, sigurno bi ih onda bilo vise💪🏻

    Sorry, krivo sam rekla.. Nama 6 milijuna nakon 3 dana.. MM ima oligozoospermia..
    Vama su to super rezultati ja bi rekla nakon 1,5 dana

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.