Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • eni233

    Broj poruka: 1726

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Dodoti si bas turbo udarila po suplementima, a ja sam mislila da pijem saku toga😬
    Jesi vadila DHEAS? Da ti ne bude prevelika doza.
    Sve pijes odjednom ili si si rasporedila? Ja svoje suplemente drzim u nekakvim malim vrecicama kao za droge😂
    Dreamer ja svejedno drzim palceve da su ovi testovi koje si radila nekakvi jadni i bezvezni i da ce beta biti pozitivna🙊❤️Eni stoperica mi je izasla 10.-11. dan, ali pazi koji test korists, meni je test iz DM-a bacio laznu sjenu🤷🏻‍♀️joooj nadam se da si nam trudna🥰
    .
    Meni su dosli spolni hormoni. Muci me snizen estradiol, morat cu to pitati ginekologicu, također znate li, je li moguce da mi je suplementacija DHEA utjecala na skracenje ciklusa (najmanja doza - 25 necega🤪)? To je jedino sto sam pocela novo piti - dobila sam M 18. dan ciklusa.Saniimozes li molim te baciti oko na moje nalaze? Sto mislis o njima?🥺
    https://ibb.co/886MVf5

    Ma ja imam neke s amazona testiće, tak da neznam kakvi su niti dal bacaju sijenu.. ali su ih pohvalili na jednoj grupi na fb , pa sam ih narucila 30 komada za 14 eura , tak neš , valjda neće bacati sijenu jer najgora je nada pa onda ništa 🥴🥴

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1109

    Prijavi adminu

    Dodo87

    Jurky, hvala ti 🤗
    Što si ti dobila za stimulaciju u ovom dobitnom?
    Čini mi se da smo mi najsličnije po brojkama 🙂
    Jel se bebač javlja, smišljate li ime?

    Da da tu smo negdje 😊 Imala sam Pergoveris 225 i Menopur 75.. i štoperica Brevactid.. Cetrotide mi nije dala jer je htjela dobiti što čišće jajne. Bilo me strah da će folikuli puknuti, alii nisu. 
    Joj da, lupka naveliko. Nesvjesno se nasmijem svaki put kad me gurne 😊 Divan osjećaj 🤗 Za ime smo još u pregovorima, ali mislim da će uskoro pasti konačan dogovor 😄

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36. OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Rolica ma uzimam sve, nemam šta više ubacit. 🤣
    Novalac pod obavezno svaki dan. Pa vitamin D, omegu, ubiquinol skoro svaki dan i još više manje redovito magnezij, dhea, melatonin. I brazilske oraščiće naravno. 
    Sad razmišljam da ostanem samo na ovom osnovnom jer smo se kao trudili pokriti kada nam je rekao da je jedan folikul skoro zreo i da će uskoro ovulacija pa moooožda kao nikad ne znaš. 🙈 Ne nadam se uopće jer bi to bilo čudo ali da ne pretjerujem sa suplementima ako postoji i malo mogućnosti da se nešto uhvatilo ili će se uhvatit. 
    I to mi je sad problem što ne znam dal i je i kad je ovulacija s obzirom na prekinutu stimulaciju. Po onome što je dr.R rekao trebala je biti nedjelju/ponedjeljak. Mene jajnici ne bole od subote, dal je to znak da je bila ili ne, nemam pojma.. Probala sam jučer popišati neku kinesku lh trakicu (aliexpress) ali je bijela kao snijeg, nema ni sjene. Iako nije bio jutarnji urin, piškila sam 2-3 sata prije. Ne znam ni dal ih ima smisla pratit nakon prekinute stimulacije. 
    A ja ne znam prepoznat ovulaciju jer sam skoro pola života na kontracepciji tako da ju nisam ni imala 🤷🏻‍♀️
    Ugl, eto, to su moje trenutne borbe.. 🤣
     
    Jurky ajme kako dobro, jedva čekam taj osjećaj. 🥰🥰 I jedva čekam dogovaranje/raspravu/svađu oko imena 🤣. 

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 31, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • eni233

    Broj poruka: 1726

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Rolica ma uzimam sve, nemam šta više ubacit. 🤣
    Novalac pod obavezno svaki dan. Pa vitamin D, omegu, ubiquinol skoro svaki dan i još više manje redovito magnezij, dhea, melatonin. I brazilske oraščiće naravno.
    Sad razmišljam da ostanem samo na ovom osnovnom jer smo se kao trudili pokriti kada nam je rekao da je jedan folikul skoro zreo i da će uskoro ovulacija pa moooožda kao nikad ne znaš. 🙈 Ne nadam se uopće jer bi to bilo čudo ali da ne pretjerujem sa suplementima ako postoji i malo mogućnosti da se nešto uhvatilo ili će se uhvatit.
    I to mi je sad problem što ne znam dal i je i kad je ovulacija s obzirom na prekinutu stimulaciju. Po onome što je dr.R rekao trebala je biti nedjelju/ponedjeljak. Mene jajnici ne bole od subote, dal je to znak da je bila ili ne, nemam pojma.. Probala sam jučer popišati neku kinesku lh trakicu (aliexpress) ali je bijela kao snijeg, nema ni sjene. Iako nije bio jutarnji urin, piškila sam 2-3 sata prije. Ne znam ni dal ih ima smisla pratit nakon prekinute stimulacije.
    A ja ne znam prepoznat ovulaciju jer sam skoro pola života na kontracepciji tako da ju nisam ni imala 🤷🏻‍♀️
    Ugl, eto, to su moje trenutne borbe.. 🤣Jurky ajme kako dobro, jedva čekam taj osjećaj. 🥰🥰 I jedva čekam dogovaranje/raspravu/svađu oko imena 🤣.

    Mene ti zna boliti onak jedna strana , tupa bol , baš dosadna , i budem mokra kao da sam se popiškila .. ja sam se isto mučila stim i nisam uopce kuzila kad mi ie O , a kad sam pratila 3 ciklusa i išla na folikulometriju sam skužila da je to to .. nekad me boli viš nekad manje , ali su uvijek slični bolovi i kad prođe O , više nemam bolova ni ništa eto da ti malo pomognem 🤗

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • MiliPe

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    BikMik Hvala na odgovoru. Moracu da se konsultujem sa doktorucom da i ja probam sa tim. Inace sam imala prije dve godine konizaciju i posle toga je pocelo da se pojavljuje to smedjarenje nekad ima nekad ne. Papa test je do sada uvek bio uredan tako da i ja mislim da je do progesterona.

    🙎🏻‍♀️34 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Dodoti si bas turbo udarila po suplementima, a ja sam mislila da pijem saku toga😬
    Jesi vadila DHEAS? Da ti ne bude prevelika doza.
    Sve pijes odjednom ili si si rasporedila? Ja svoje suplemente drzim u nekakvim malim vrecicama kao za droge😂
    Dreamer ja svejedno drzim palceve da su ovi testovi koje si radila nekakvi jadni i bezvezni i da ce beta biti pozitivna🙊❤️Eni stoperica mi je izasla 10.-11. dan, ali pazi koji test korists, meni je test iz DM-a bacio laznu sjenu🤷🏻‍♀️joooj nadam se da si nam trudna🥰
    .
    Meni su dosli spolni hormoni. Muci me snizen estradiol, morat cu to pitati ginekologicu, također znate li, je li moguce da mi je suplementacija DHEA utjecala na skracenje ciklusa (najmanja doza - 25 necega🤪)? To je jedino sto sam pocela novo piti - dobila sam M 18. dan ciklusa.Saniimozes li molim te baciti oko na moje nalaze? Sto mislis o njima?🥺
    https://ibb.co/886MVf5

    Hej :)
    Meni ti je isto tako malo nizi bio estradiol, niti jedan dr nije imao komentar na to, dok mi je nutricionistica to istaknula kao: "Vidim i da je estrogen (estradiol) nizak, što može upućivati na slabiju konverziju testosterona u estrogenske spojeve" 
    Sto god to znacilo.. :D mozda ti pomogne u googleanju ili boljem shvacanju...Meni ti se vitamin D cini previsok... Mozda da prestanes suplementirati?
    Meni je nutricionistica na mojih 120 rekla da mi nije potreban D-VItal...
    Ja sam sada u trudnoci prestala s D-Vitalom jer mi je zadnji nalaz bio 117, u 7tt.I ovako ti je i meni DHEA bila blizu donje granice, pa mi je dr Herman dala recept za DHEA-S iz ljekarne Farmacia u Ilici.. Mozda da se narucis opet u Hermanice.. Znam da si mi ju ti onda preporucila❤️I ja bi rekla mozda da bi feritin trebao ipak biti malo veci...Meni je u 7tt bio 134 mg/L i gin mi je rekao da je odlican... znaci to je 4 x veci od tvog...Ostalo se meni cini OK, ali bas me zanima misljenje nase drage Sani :)

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1109

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Rolica ma uzimam sve, nemam šta više ubacit. 🤣
    Novalac pod obavezno svaki dan. Pa vitamin D, omegu, ubiquinol skoro svaki dan i još više manje redovito magnezij, dhea, melatonin. I brazilske oraščiće naravno.
    Sad razmišljam da ostanem samo na ovom osnovnom jer smo se kao trudili pokriti kada nam je rekao da je jedan folikul skoro zreo i da će uskoro ovulacija pa moooožda kao nikad ne znaš. 🙈 Ne nadam se uopće jer bi to bilo čudo ali da ne pretjerujem sa suplementima ako postoji i malo mogućnosti da se nešto uhvatilo ili će se uhvatit.
    I to mi je sad problem što ne znam dal i je i kad je ovulacija s obzirom na prekinutu stimulaciju. Po onome što je dr.R rekao trebala je biti nedjelju/ponedjeljak. Mene jajnici ne bole od subote, dal je to znak da je bila ili ne, nemam pojma.. Probala sam jučer popišati neku kinesku lh trakicu (aliexpress) ali je bijela kao snijeg, nema ni sjene. Iako nije bio jutarnji urin, piškila sam 2-3 sata prije. Ne znam ni dal ih ima smisla pratit nakon prekinute stimulacije.
    A ja ne znam prepoznat ovulaciju jer sam skoro pola života na kontracepciji tako da ju nisam ni imala 🤷🏻‍♀️
    Ugl, eto, to su moje trenutne borbe.. 🤣Jurky ajme kako dobro, jedva čekam taj osjećaj. 🥰🥰 I jedva čekam dogovaranje/raspravu/svađu oko imena 🤣.

    Svima ovdje vam želim da to uskoro doživite 🥰❤️  dogovaranje oko imena lako preraste u svađu 😄 ali sve je to na kraju slatko 🤗

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36. OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Cure jel netko imao nizak feritin i s cim ste ga uspile dignit? Zeljezo mi je ok, ali feritin nizak.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Tratinčice čestitam na urednom nalazu i na princezici💓🩷💓🩷😘
    Korni drago mi je da je sve u redu🥰prava velika curica😍🩷🩷🩷😘
    Rolice drago mi je da ide na bolje❤️😘
    Marita sretno sutra 🍀 🤞🏻 ❤️ 😘 
    Dodo nalazi se čine odlični🥰svaka čast na tolikim suplementima, imaš neki raspored kad što piješ? Dobro se pripremaš, svaka čast💪🏻sretno na konzultacijama sutra❤️😘
    Dreamer jako mi je žao🫂😔🥺drži se, šaljem ti puno zagrljaja i pusa 🫂🫂❤️❤️😘😘
    Jurky nek si izguglala za svoj mir☺️pa dobro sam. Malo me mukica primila jutros i sinoć. Još uvijek imam problem sa leđima, čim prohodam bolje je, tako da pokušavam šetati kad mogu. Imam zatvor, malo bolnie cice, napuhanost, umor i glad. Jedva čekam UZV da vidim da je sve u redu, odbrojavam dane😁🙏🏻 nadam se da si ti ok i da napokon uživaš❤️❤️❤️❤️😘
    Sunny sretno u postupku 🍀 🤞🏻 ❤️ 
    Sreća najveća sretno danas na UZV 😘❤️
    Slee legendo, dobru zabavu želim 🤣🤣🤭🥳🎉
    Marisha sretno na histero, neka prođe sve u redu❤️😘
    Sanjushka navijam da idući ciklus bude top🥰❤️😘
    Puse svima i sretno 🎉❤️🥰😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️2.UZV 29.07.

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 570

    Prijavi adminu

    Hvala cure svima na lijepim mislima i podršci ❤️ Mislim da to nitko bolje ne razumije nego vi/mi 🥰 Usudim se reči niti naše "bolje" polovice... Pričekati ću četvrtak pa ćemo vidjeti što dalje.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.