Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Avocado

Broj poruka: 191

Prijavi adminu

Pozdrav cure 😊 
    Naša priča je ovakva, pokušavamo godinu dana, kod M je sve odlično, ja imam endometriozu (nikad operirana), sve ostalo je dobro. 
    Krećemo u naš prvi IVF, u BetiPlus. 30.6. krećem s pikanjem, dobila sam za početak Puregon 150.
    S jedne strane jedva čekam da krenemo, s druge sam prestravljena… ali opet mislim da sam spremna 😊
    Ima li još netko da kreće uskoro s prvim pikanjem? Endo cure?
    Šaljem zagrljaje svima, čitamo se 🤗

🙋‍♀️ 31, endometrioza, AMH 36,6
    🙋‍♂️ 33, normozoospermia
    Poliklinika BetaPlus
    6/2021 1. IVF (Puregon 150, Cetrotide, Menopur, Ovitrelle) - 13 js, 4 blastice
    🐧 3 blastice
    14.7. ET 1 blastice ❤
    1. beta 9dnt - 44,7
    2. beta 12dnt - 166,4
    3. beta 14dnt - 301,3
    UZV 6.8. 🙏

Marinci

Broj poruka: 453

Prijavi adminu

darliv

Marinci

Curke moje mogu li vam se pridružiti, sutra imam dogovor kod ginekologa da dogovorimo prvu inseminaciju,inače nisam stigla procitat sve pa ne znam sto me sve ceka,uglavnom nama su nalazi uredni radila i prohodnost njemu spermiogram sve kako treba,međutim bebe nema pa nema,tako ako moze mali savjet i podrška za mene sto me čeka i sto trebam radit,kažem u svemu sam nova imamo jedno zajedničko dijete od prvog mjeseca pokušavamo drugo nista nije upalilo, pratila sam trakicama plodne dane,svaki dan smo pa svako drugi pa samo plodni da ne nabrajam dalje odlučili smo se korak dalje

Dobrodošla i sto prije uspjela 🤞🏻
    Prosla sam tri inseminacije, pa cu ti napisati svoje iskustvo..isli smo bez ikakvih lijekova i bez stoperice, pratili na uzv i po nalazu krvi kada ce ovulacija i na taj dan u postupak..preporuka nam je bila imati jos taj dan i sljedeci odnose kod kuce..do menstruacije uzimala utrogestan, no nama nije uspjelo..uspjesnost je mala, no znam nekoliko ljudi kojima je uspjelo, nekima cak iz prvog puta.. U kojoj ste bolnici? Sretno!!

Hvala puno na odgovoru,idemo privatno jel se može ići normalno raditi taj dan jer teško da mogu izostati s posla ,a i on neće biti ovamo kad budu plodni dani pa će doći kad ginekolog kaze da donese uzorak ne znam jel se to tako moze sve naopako u mene

👦38👩32
    Trudimo se od 1/2021,drugo dijete
    Spermiogram uredan,papa uredan

darliv

Broj poruka: 843

Prijavi adminu

Marinci

darliv

Marinci

Curke moje mogu li vam se pridružiti, sutra imam dogovor kod ginekologa da dogovorimo prvu inseminaciju,inače nisam stigla procitat sve pa ne znam sto me sve ceka,uglavnom nama su nalazi uredni radila i prohodnost njemu spermiogram sve kako treba,međutim bebe nema pa nema,tako ako moze mali savjet i podrška za mene sto me čeka i sto trebam radit,kažem u svemu sam nova imamo jedno zajedničko dijete od prvog mjeseca pokušavamo drugo nista nije upalilo, pratila sam trakicama plodne dane,svaki dan smo pa svako drugi pa samo plodni da ne nabrajam dalje odlučili smo se korak dalje

Dobrodošla i sto prije uspjela 🤞🏻
    Prosla sam tri inseminacije, pa cu ti napisati svoje iskustvo..isli smo bez ikakvih lijekova i bez stoperice, pratili na uzv i po nalazu krvi kada ce ovulacija i na taj dan u postupak..preporuka nam je bila imati jos taj dan i sljedeci odnose kod kuce..do menstruacije uzimala utrogestan, no nama nije uspjelo..uspjesnost je mala, no znam nekoliko ljudi kojima je uspjelo, nekima cak iz prvog puta.. U kojoj ste bolnici? Sretno!!

Hvala puno na odgovoru,idemo privatno jel se može ići normalno raditi taj dan jer teško da mogu izostati s posla ,a i on neće biti ovamo kad budu plodni dani pa će doći kad ginekolog kaze da donese uzorak ne znam jel se to tako moze sve naopako u mene

Mozes sve normalno obavljati taj dan, sam postupak je bezbolan, a u Petrovoj gdje sam ja bila im je praksa ostaviti te dvadesetak minuta do pola sata na stolici gdje su obavljali inseminaciju, nakon cega si slobodna.. 

Ja ‘88., mm ’78. (7 godina borbe) amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    -Petrova bolnica
    2018. - 3 AIH (bhcg 5.8, 5.4, ciste-odustajanje)
    5/2020. biokemijska (prirodna trudnoća)
    9/2020. prvi Ivf - 16 js aspirirano/ 2 blastociste
    26.11. FET 2 blastice, beta <0,100
    6/21 2.IVF Kbc Os

darliv

Prijavi adminu

I zaboravih ti napisati, i praksa je da muzic dođe samo taj dan jer ti dotad ne treba 😁😉

-Petrova bolnica
    6/21 2.IVF Kbc Os

Marinci

Prijavi adminu

darliv

I zaboravih ti napisati, i praksa je da muzic dođe samo taj dan jer ti dotad ne treba 😁😉

Reci mi jel mogu javiti muzu dan prije da dodje jer nece moc isti tren kad to bude moram mu najaviti dan prije

👦38👩32

Marinci

Prijavi adminu

darliv

darliv

Joj vidim u potpisu da ti je sutra postupak puno sreće ti želim i da uspije mora

👦38👩32

darliv

Prijavi adminu

Marinci

darliv

Reci mi jel mogu javiti muzu dan prije da dodje jer nece moc isti tren kad to bude moram mu najaviti dan prije

Mozes, ja sam znala na uzv i izvade mi krv, i onda su me htjeli nazvati i javiti kada da dođem.. Vjerojatno ce ti kad krenes sve te detalje objasniti, ali slobodno pitaj sve sto te zanima ako sami ne naglase..
    I hvala ti, nisam sutra u postupku, ali ovaj mjesec krecem ako sve bude ok 😊

-Petrova bolnica
    6/21 2.IVF Kbc Os

munja

Broj poruka: 250

Prijavi adminu

Jucer, znaci 2 dan nakon transfera sam u dva navrata isjetila u trbuhu ko da me netko s iglom pika, kartko je trajalo, jel netko imao takav filing? Danas 3 dan, bez simptona, kupala se u moru i suncala malo 😁😁😁😁

Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

• Mare0208

Broj poruka: 317

Prijavi adminu

Pozdrav cure! Nisam stigla pisat. Preletila sam svaki dan po malo. Womanname čestitam! Nadam se da ste obje dobro, da se mazite i pazite 🥰
    Ja danas pijem zadnju pilulu i čekam m da krenemo.. panika je na najjače. Valjda će me popustit kad krenemo.
    Kača, jel se u Brodu naručuje za testiranje? 
    Ne znam hoću kod nas ići ili u OS. Vjerujem da ću dobiti tek tamo u četvrtak, petak, a onda moram odmah biti u OS na uzv

Ja 37 god, PCOS, bez lijevog jajovoda
    Mm 37 - svo ok
    Borba za bebu no2
    1. IVF postupak u 6.mj KBC Os, beta 0

• Ana26

Broj poruka: 497

Prijavi adminu

Leoni meni računaju od zadnje menstruacije (20.4.),a transfer sam imala 15 dan ciklusa. 

👱‍♀️ 30 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 30 OAT prebolio H.limfom
    ( Prije kemoth.zamrznuto sjeme)
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021 - postupak VV, Puregon 110, Cetrotide, Ovitrelle 250 (5 j.s., 5 oplođenih blastocista),
    3/21 ET 1 blastice - Beta -5.7 ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice,🐧🐧propala
    4.5.transfer 🐧🐧, BETA 10dnt 304, 14dnt 1960, 16dnt 3963, UZV 6+1 imamo ❤️, u 12.tj spontani 💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.