Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Ana123456

    Sanjich 👶

    Anchyy wwee cestitam na spernicimaaaa 🍾🍾🥂🥂🎊🎊💖💖💖💖 Na jesen u pohod! 🍀🍀🍀🍀🙏

    Ma zao mi je, premala je beta i rast.. Svakako ces je trebat ispratit da ne bude kakvih komplikacija… Dobro ti kazu iskusnije cure nikita i tiki..Cura koja je pisala o implantaciji nije u pravu, nezz nick mislim ana ako sam zapamtila… Cijeli proces nakon tranafera je jasan i glupo je davati nadu neutemeljenim cinjenicama 🤷 tesko je i vecina nas je bar jednom dozivila i neg betu i pad bete.. Ali nema predaje i kad isplaces dalje u nove pobjede 🍀🙏🙏❤️❤️❤️

    Nedavno je bila neka cura kojoj su vratili 2 ili 3 embrija i isto nije bio pravilan rast bete nemogu se sjetiti imena ,pa su mislili da je embrij odustao i da je takva beta jer je bila isto oko 100 na kraju je nažalost biokemijska ali nije se znalo do zadnjeg
    Nedavno je isto Tini bila beta 20 pa su cure pisala da je biokemijska i da se ne nada ali na kraju ta beta je super narasla ,i ona je sad trudnica
    Ja se ispričavam ako sam curi napisala što krivo ,napisala sam samo ono što znam
    Ja kad sam imala betu 31 i kada sam javila klinici nisu mi govorili ništa negativno nego da prekontroliram još jednom betu I da ćemo onda bolje znati ..
    Skuzila sam Sanjich da si ti malo prebrutalna sa svojim komentarima i ja sam odlučila da ću se povući tj obrisati svoj profil,jer mi ne treba da moram razmišljati što cu komentirao,a komentiram u dobroj namjeri pogotovo sad kad moram mirovati i ne stresirati se
    Sretno svima i veliki pozz 💗😘


    Ja nisam brutalna nego iskrena u komentarima. Jer nemozes napisat da tko zna kad je bila implementacija.. Jer implementacija vise nije bitna nego pravilan rast bete… Njena prva beta je okej a druga nije i zasto bi ja nju lagala da je kad nije.. Moze biti sto cuda, od blighted, vanmaternicne, hipera koji zamaskira betu, a moze biti i uredu iako su sanse za to male… Svakako betu mora isipratiti sto sam i napisala. Niti sam ikoga vrijedjala niti ikoga tjeram.. Ako nisi u stanju prihvatit da na forumu svako ima pravo napisat svoje misljenje i ako je drugacije od necijeg onda jbga.. Al radi mene sigurno ne brises profil nego radi sebe 🤷

  • Deleted user

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    Ana123456

    Sanjich 👶

    Anchyy wwee cestitam na spernicimaaaa 🍾🍾🥂🥂🎊🎊💖💖💖💖 Na jesen u pohod! 🍀🍀🍀🍀🙏

    Ma zao mi je, premala je beta i rast.. Svakako ces je trebat ispratit da ne bude kakvih komplikacija… Dobro ti kazu iskusnije cure nikita i tiki..Cura koja je pisala o implantaciji nije u pravu, nezz nick mislim ana ako sam zapamtila… Cijeli proces nakon tranafera je jasan i glupo je davati nadu neutemeljenim cinjenicama 🤷 tesko je i vecina nas je bar jednom dozivila i neg betu i pad bete.. Ali nema predaje i kad isplaces dalje u nove pobjede 🍀🙏🙏❤️❤️❤️

    Nedavno je bila neka cura kojoj su vratili 2 ili 3 embrija i isto nije bio pravilan rast bete nemogu se sjetiti imena ,pa su mislili da je embrij odustao i da je takva beta jer je bila isto oko 100 na kraju je nažalost biokemijska ali nije se znalo do zadnjeg
    Nedavno je isto Tini bila beta 20 pa su cure pisala da je biokemijska i da se ne nada ali na kraju ta beta je super narasla ,i ona je sad trudnica
    Ja se ispričavam ako sam curi napisala što krivo ,napisala sam samo ono što znam
    Ja kad sam imala betu 31 i kada sam javila klinici nisu mi govorili ništa negativno nego da prekontroliram još jednom betu I da ćemo onda bolje znati ..
    Skuzila sam Sanjich da si ti malo prebrutalna sa svojim komentarima i ja sam odlučila da ću se povući tj obrisati svoj profil,jer mi ne treba da moram razmišljati što cu komentirao,a komentiram u dobroj namjeri pogotovo sad kad moram mirovati i ne stresirati se
    Sretno svima i veliki pozz 💗😘

    Ja nisam brutalna nego iskrena u komentarima. Jer nemozes napisat da tko zna kad je bila implementacija.. Jer implementacija vise nije bitna nego pravilan rast bete… Njena prva beta je okej a druga nije i zasto bi ja nju lagala da je kad nije.. Moze biti sto cuda, od blighted, vanmaternicne, hipera koji zamaskira betu, a moze biti i uredu iako su sanse za to male… Svakako betu mora isipratiti sto sam i napisala. Niti sam ikoga vrijedjala niti ikoga tjeram.. Ako nisi u stanju prihvatit da na forumu svako ima pravo napisat svoje misljenje i ako je drugacije od necijeg onda jbga.. Al radi mene sigurno ne brises profil nego radi sebe 🤷


    Ne želim se uopće raspravljati s tobom i neću 
    I da brisem profil najviše zbog sebe da budem u miru i što dalje od svakakvih komentara ..
    Sretno

  • Avatar Marinci

    Marinci

    Broj poruka: 453

    Prijavi adminu

    Curke znam da vam je svima tesko i da ste svi svega prosle ,a moramo malo i žešće komentirati ipak smo mi žene lavice,evo ja idem na razgovor s ginekologom za inseminaciju znam da tu nisu dobre šanse al ja sam sretna kao malo dijete da ce se nešto pokusat

    👦38👩32
    Trudimo se od 1/2021,drugo dijete
    Spermiogram uredan,papa uredan

  • Avatar Marinci

    Marinci

    Broj poruka: 453

    Prijavi adminu

    Ja vam jedino mogu poželjeti srecu jer vam ne mogu nikako pomoc jer sam nova u tome i nadam se da ćete imati strpljenja za mene

    👦38👩32
    Trudimo se od 1/2021,drugo dijete
    Spermiogram uredan,papa uredan

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Draga Ana123456, nadam se da ces se vratiti na forum, barem javi kako napreduje situacija. Naravno da nisi nista lose mislila svojim komentarom,ovdje nitko nije zlonamjeran,svi proživljavamo i tude probleme/drame cesto kao svoje…cuvaj se ❤️

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • BugaDuga

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    ma2013 🌺🌺

    Nema nikakvog povratnog poziva iz Petrove. 🤷🏻‍♀️
    Ja nastavljam s terapijom i zvala sam svoju ginekologicu da mi da uputnicu za još jednu betu koju idem izvaditi u srijedu… 🤷🏻‍♀️


    Nadam se da ce sve biti dobro. Drzi se!! 😘😘

    26.4. 7+1 ❤️

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Marinci sretno 🙃 kako moja dr kaze male su sanse kod AIH, ali onome kome uspije su 100% 😉. Tako da ima nade 💪🏻🧡🤞🏻

    💛🧡

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Omg pa šta je ovo …
    Ovaj forum je tu da damo podršku i mišljenje…
    Ana glupo je da si otišla radi toga što se ti i Sanjich razilazite u mišljenju…
    Daj Bože eto da je pogreška u laboratoriju….
    Mi smo svi tu laici ,i iznosimo mišljenja na temelju proživljenih situacija. 
    Pričaš o Leoni, njoj se beta nije pravilno poduplala,ali se poduolala iznad 75% što nije ni sličan slučaj…
    Beta od ma2013 nije dobra ,i ona zna da nije …zašto nekome lagati da bi se osjećao bolje , nego reći iskreno pa eto ispadneš posran…
    Nitko od nas nije liječnik i nitko joj ne može dati dobar savjet što dalje ali svakako može reći mišljenje, bilo ono dobro ili loše….
    I ja bih rekla da nevalja ,ali od sveg srca želim da sw u 2 dana nešto promjeni… više od ičega bih htjela da ma2013 spada u čudo foruma…i da svi griješimo na prvu.
    Sanjich ti ništa loše nije rekla što se tiče bete nego što si pisala za implantaciju, koja u mpo vodama i ivf može odudarati u dan dva ali ne u 5,6…
    Mi smo lavice, koje žele obitelj . Ne ljutimo se jedna ns drugu ako nam se mišljenja razilaze jer sto ljudi, sto ćudi. 
    Ako si osjetljiva na tako nešto onda najbolje da si uzmeš malo oduška jer doći će period koju je puni teže podnijeti nego nečije mišljenje …a od srca ti želim kao i ma i Sanjih i svim ostalim curama obilje sreće i dječjeg smijeha ❤
    Vrati se i budi jaka .

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Marinci

    Curke znam da vam je svima tesko i da ste svi svega prosle ,a moramo malo i žešće komentirati ipak smo mi žene lavice,evo ja idem na razgovor s ginekologom za inseminaciju znam da tu nisu dobre šanse al ja sam sretna kao malo dijete da ce se nešto pokusat


    Marinci vidjela sam tvoj post neki dan i npr s obzirom na prvo dijete iz prirodne trudnoce i da su vam svi nalazi uredni ja bi bas kod vas polagala nadu u inseminaciju.. 🍀  Sretno 🙏🍀 

  • Avatar Emma05

    Emma05

    Broj poruka: 427

    Prijavi adminu

    Tessa1990

    Odlučili smo se za Polikliniku Ivf 🧐 Vidim nekima u potpisu da su isto kod njih, neki da su bili. Ivf krećemo u rujnu. Fingers crossed 🤞🤞🤞


    Pozdrav Tessa, jesu li poceli upisivati preko hzzo-a tamo u IVF  ili vi idete privatno kod njih? Ja isto planiram u rujnu…

    💁‍♀️38(endo,🧬Mthfr, Pai)🧔36(normo)
    Amh 21
    15 godina radimo na 🐣😊od 2009 u mpo
    2016.vanmat.(d.jajovod✂️)❌
    1.IVF 2017 ❌
    2.IVF 2017; 2BC/ Op.lpsc✂️6dnt❌
    03/18 FET 2BC❌
    2019 FET 2BC;11dnt-122,14 dnt-305 Op.vnm.✂️ ❌
    3.IVF 2021-2BC❌
    4.IVF 2022/ ET 1 3dn❌️
    06/2023 FET 1BC+embryoglue❌️
    10/2023 FET 1BC+embryog.❌️
    01/24 FET 1BC biok.❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.