Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    WinkyTheElf

    Sanjich#vjerujusebe^^

    [erstebank.hr]

    A mogla sam i pretpostavit, cula sam sve naj.. 

  • peppy123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Nova sam na forumu.. :) 
    Jučer sam imala drugi ET (prošle godine u 10mj sam imala prvi put)  i danas mi je prvi dan.. 
    vraćene su mi 2 jajne stanice.. a treću su mi pustili do četvrtka ako se razvije blastocistia pa ćemo ju zalediti.. 
    sad je čekanje 3 tjedna za betu i praćenje svih mogucih simptoma 😆😆😆, u KBC Ri sam..
    Sretno svima i nadam se da dobro izdržavate ovu vrućinu 😅 

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    peppy123

    Pozdrav svima!
    Nova sam na forumu.. :)
    Jučer sam imala drugi ET (prošle godine u 10mj sam imala prvi put) i danas mi je prvi dan..
    vraćene su mi 2 jajne stanice.. a treću su mi pustili do četvrtka ako se razvije blastocistia pa ćemo ju zalediti..
    sad je čekanje 3 tjedna za betu i praćenje svih mogucih simptoma 😆😆😆, u KBC Ri sam..
    Sretno svima i nadam se da dobro izdržavate ovu vrućinu 😅


    🤞🤞🤞 zaista ne kuzim zasto samo kod nas u Ri se beta vadi nakon 3 tjedna🙄 Kod koje dr si?

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • peppy123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    hvala :))
    a ni ja.. to je stvarno dugo vrijeme cekanja kad si ovako nestrpljiv.. ne znam dal cu izdrzati bez kucnog testa ;)
    kod doktorice Smajla sam. ti?

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    peppy123

    Pozdrav svima!
    Nova sam na forumu.. :)
    Jučer sam imala drugi ET (prošle godine u 10mj sam imala prvi put) i danas mi je prvi dan..
    vraćene su mi 2 jajne stanice.. a treću su mi pustili do četvrtka ako se razvije blastocistia pa ćemo ju zalediti..
    sad je čekanje 3 tjedna za betu i praćenje svih mogucih simptoma 😆😆😆, u KBC Ri sam..
    Sretno svima i nadam se da dobro izdržavate ovu vrućinu 😅


    Bokic, zelim ti sretan ishod. I ja ne razumijem zasto 3 tjedna, pa to je malo dugo. Pa to prosvikas. 🤣🤣🤣

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Susanj. Smajla mi je radila prvi transfer i ne zna se kojoj je bilo gore. 40 min muke i patnje za obje🤦‍♀️ Tako i drugi put i iskreno vec mi je muka jer znam da ce opet biti tako jer nema anesteziologa preko tjedna🤡 Tako mi rekli..

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • peppy123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    GPgirl

    Susanj. Smajla mi je radila prvi transfer i ne zna se kojoj je bilo gore. 40 min muke i patnje za obje🤦‍♀️ Tako i drugi put i iskreno vec mi je muka jer znam da ce opet biti tako jer nema anesteziologa preko tjedna🤡 Tako mi rekli..


    zao mi je.. nadam se da ce biti bolje slijedeci put <3 
    meni je jucer na ET bio Manestar, mislim da on bude dezuran u kbc i uskoci vikendom.. proslo je super, brzo i ugodno.. sad znam zasto je tako popularan ginekolog u RI :)  doktorica Susanj mi je bila par puta na folikulometriji.. 
    a punkciju sam imala u cetvrtak, i imala sam anesteziju.. 8 folikula.. 

  • Mikica 38

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    razigrana

    Anchy, toooooo! 🎉🎉

    Meni su javili, sutra transfer. Preuzbudena sam i bas me trema. Moj treci transfer.


    Razigrana i ja sutra imam transfer…isto treći.. samo moj je FET..
    Nek nam bude kako kažu “treća sreća”..
    Naravno i svima ostalima zelim puno srece…

    Ja 40g, on 41g.oboje zdravi.U 1/19 krenuli u postupak .nakon punkcije usla u hiper.Prvi FET 5/19 beta 0, drugi pokušaj 02/21 odustali-endo pretanak.
    O5/21 FET vraćene 2x osmostanicne, beta 21.05. Biokemijska🤷‍♀️
    06/21 FET, beta 0

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    peppy123

    GPgirl

    Susanj. Smajla mi je radila prvi transfer i ne zna se kojoj je bilo gore. 40 min muke i patnje za obje🤦‍♀️ Tako i drugi put i iskreno vec mi je muka jer znam da ce opet biti tako jer nema anesteziologa preko tjedna🤡 Tako mi rekli..

    zao mi je.. nadam se da ce biti bolje slijedeci put &lt;3
    meni je jucer na ET bio Manestar, mislim da on bude dezuran u kbc i uskoci vikendom.. proslo je super, brzo i ugodno.. sad znam zasto je tako popularan ginekolog u RI :) doktorica Susanj mi je bila par puta na folikulometriji..
    a punkciju sam imala u cetvrtak, i imala sam anesteziju.. 8 folikula..


    ja sam jucer imala aspiraciju i da bio je Manestar😁Vjerojatno smo se srele u hodniku negdje🤣

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    peppy123

    GPgirl

    Susanj. Smajla mi je radila prvi transfer i ne zna se kojoj je bilo gore. 40 min muke i patnje za obje🤦‍♀️ Tako i drugi put i iskreno vec mi je muka jer znam da ce opet biti tako jer nema anesteziologa preko tjedna🤡 Tako mi rekli..

    zao mi je.. nadam se da ce biti bolje slijedeci put &lt;3
    meni je jucer na ET bio Manestar, mislim da on bude dezuran u kbc i uskoci vikendom.. proslo je super, brzo i ugodno.. sad znam zasto je tako popularan ginekolog u RI :) doktorica Susanj mi je bila par puta na folikulometriji..
    a punkciju sam imala u cetvrtak, i imala sam anesteziju.. 8 folikula..


    ma imala sam konizaciju prije 3 god i sve je puno oziljaka i maknuli dosta cerviksa. Zato je otezani transfer i boli za poluditi. Znam da je bezbolno jer sve zene prije mene su brze vani nego sta su usle

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.