Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Jooj curee…Ana na ovom forumu si dajemo podrsku, ali nazalost kad su loše vijesti onda su loše vijesti…ma je svjesna da nije dobro..voljeli bi svi da je neka greska ali nazalost takve se stvari dogadaju..sanjich je direktna i tako je kako je…daje ona svima podrsku ali cesto kaze ono sto mi druge mislimo ali nekad ne zelimo napisat…svi mi bi voljeli da uspije iz prve ali nekad jednostavno ne ide…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    🧚‍♀️🌸_Dada_🌸🧚‍♀️

    Omg pa šta je ovo …
    Ovaj forum je tu da damo podršku i mišljenje…
    Ana glupo je da si otišla radi toga što se ti i Sanjich razilazite u mišljenju…
    Daj Bože eto da je pogreška u laboratoriju….
    Mi smo svi tu laici ,i iznosimo mišljenja na temelju proživljenih situacija.
    Pričaš o Leoni, njoj se beta nije pravilno poduplala,ali se poduolala iznad 75% što nije ni sličan slučaj…
    Beta od ma2013 nije dobra ,i ona zna da nije …zašto nekome lagati da bi se osjećao bolje , nego reći iskreno pa eto ispadneš posran…
    Nitko od nas nije liječnik i nitko joj ne može dati dobar savjet što dalje ali svakako može reći mišljenje, bilo ono dobro ili loše….
    I ja bih rekla da nevalja ,ali od sveg srca želim da sw u 2 dana nešto promjeni… više od ičega bih htjela da ma2013 spada u čudo foruma…i da svi griješimo na prvu.
    Sanjich ti ništa loše nije rekla što se tiče bete nego što si pisala za implantaciju, koja u mpo vodama i ivf može odudarati u dan dva ali ne u 5,6…
    Mi smo lavice, koje žele obitelj . Ne ljutimo se jedna ns drugu ako nam se mišljenja razilaze jer sto ljudi, sto ćudi.
    Ako si osjetljiva na tako nešto onda najbolje da si uzmeš malo oduška jer doći će period koju je puni teže podnijeti nego nečije mišljenje …a od srca ti želim kao i ma i Sanjih i svim ostalim curama obilje sreće i dječjeg smijeha ❤
    Vrati se i budi jaka .

    Ajmeeee daaa, svatko ima pravo na svoje mišljenje tu. Ja sam svjesna da ovo nije pravilan rast. Ali poštujem svako mišljenje. 
    Mislim da nisi trebala brisati profil. Nadam se da ćeš se vratiti Ana123456  ❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Anchy321 jako mi je drago zbog uspješnog tese postupka ❤🥰🙏

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Čupica

    Čupica

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Leli91

    Čupica

    Anchybravo, bas mi je drago 😀😘
    Ja sam bila danas na UZV, po tri folikula na oba jajnika podjednake velicine. I veca cista na desnom, nadam se da nece stvarati probleme.

    Čupica evo i mene sa UZV, imam po 5 folikula na svakom jajniku svi po 11mm. Krećem sa cetrotide danas. U četvrtak opet ultrazvuk.

    Anchy bravo, slijede nove pobjede!!


    Leli91 super, moji su isto po 11mm i samo ih imam malo manje. Ja sutra krecem sa Cetrotide a u srijedu UZV. 

    ♀️29g. AMH 5.0, IR ♂️ 34g. azoo(materijal zamrznut, dobiven TESE)
    6.mj. IVF/TESE/ICSI Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle - 6🥚nema transfera
    11mj. Orgalutran, Pergoveris 250, Ovitrelle - 5🥚- 3 morule
    ET- 2 morule ❌
    1🐧

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Evo ja bi napisala kratki osvrt na KBC Osijek…ujutro smo dosli i ja sam mogla s njim na odjel i bila sam s njim sve dok ga nisu pozvali na pripremu za operaciju..njegov doktor je dosao do nas i fino popričso s nama…mislim da bi mogla bit cijelo vrijeme gore i da mi nebi niko nista reko… radili su mu samo na ljevom testisu, a desni su ostavili ako bi trebalo opet..znaci uzeli su mu 5-6 uzoraka i to su mu odma govorili kakvo je stanje..nakon operaciji prebacili ga u sobu i dali mu venozno protov bolova..cak je dobio i rucak…kad je trebao ic kuci ja sam dosla opet gore na odjel po njega..s time da su mu se sestre ponudile da mu pomognu izać van…sve preporuke i svaka im čast ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Tiinaa

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Ana123456 mislim iskreno da je to glupo razmisljanje i ljutis se bezveze… svak ima pravo rec sto misli i zato i jesmo ovdje, 
    ma213 u mene u proslom fetu je beta bila 128 prva a druga 156 otprilike… i nazalost sa trecom betom sam je ispratila … nadam se da ce u tebe biti drugacije i da ces biti i ti čudo na ovom forumu… iz ovog uspjesnog feta  prva beta mi je bila 19 i nesto i naravno da sam i ja sama mislila iskreno da je biokemijska kao i sto su mi ostale cure pisale… i nikad se nisam ni na jednu naljutila jer je to bilo i moje misljenje al eto Hvala Bogu doživila sam pravo čudo 🤗
    A sad ostale cure imam pitanje danas sam popila red bull… neznam sto mi bi i sad citam da je stetno.. da napomenem da ne pijem kafu uopce nikako nikad… sta mislite oce mi to nastetit ??

    Ja 32g, muz 31g
    Kod mene sve u redu, kod muza asthenoteratozaspermija
    23.10.20 prvi IVF/ICSI nazalost missed Ab…
    17.3.2021 FET transfer … biokemijska
    FET 23.4.2021 🤩
    Uzv 》26.05.2021 imamo ❤
    Sljedeci uzv》 13.12.2021
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Tiinaa

    Ana123456mislim iskreno da je to glupo razmisljanje i ljutis se bezveze… svak ima pravo rec sto misli i zato i jesmo ovdje,
    ma213u mene u proslom fetu je beta bila 128 prva a druga 156 otprilike… i nazalost sa trecom betom sam je ispratila … nadam se da ce u tebe biti drugacije i da ces biti i ti čudo na ovom forumu… iz ovog uspjesnog feta prva beta mi je bila 19 i nesto i naravno da sam i ja sama mislila iskreno da je biokemijska kao i sto su mi ostale cure pisale… i nikad se nisam ni na jednu naljutila jer je to bilo i moje misljenje al eto Hvala Bogu doživila sam pravo čudo 🤗
    A sad ostale cure imam pitanje danas sam popila red bull… neznam sto mi bi i sad citam da je stetno.. da napomenem da ne pijem kafu uopce nikako nikad… sta mislite oce mi to nastetit ??


    Tinaaa moja mama je sa mnon pila tone energetskih pica.. To sam tek nedavno saznala kad sam ja imala mucnine. Pa mi je rekla da to kupim jer je njoj pasalo hahah mozda sam zato brutalna.. Pa ti ne bi savjetovala da puno pijes.. Jedan ti sigurno nece nastetit.. 🤪👍

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Tiinaa

    Ana123456mislim iskreno da je to glupo razmisljanje i ljutis se bezveze… svak ima pravo rec sto misli i zato i jesmo ovdje,
    ma213u mene u proslom fetu je beta bila 128 prva a druga 156 otprilike… i nazalost sa trecom betom sam je ispratila … nadam se da ce u tebe biti drugacije i da ces biti i ti čudo na ovom forumu… iz ovog uspjesnog feta prva beta mi je bila 19 i nesto i naravno da sam i ja sama mislila iskreno da je biokemijska kao i sto su mi ostale cure pisale… i nikad se nisam ni na jednu naljutila jer je to bilo i moje misljenje al eto Hvala Bogu doživila sam pravo čudo 🤗
    A sad ostale cure imam pitanje danas sam popila red bull… neznam sto mi bi i sad citam da je stetno.. da napomenem da ne pijem kafu uopce nikako nikad… sta mislite oce mi to nastetit ??


    Ne brini neće ti ništa biti od jednog Red Bulla :)  jest da ubrzava otkucaje srca ali ne brini se…
    Ja sam neki dan popila čašu pive (prvi put otkako sam trudna) i nekad pijem Colu. Rekla sam doktorici i smijala se da zasto se brinem…
    Gledaj da to ne radiš često, ali da će štetiti, neće sigurno.  Trpamo i gore smeće u sebe.
    Opusti se .. 😊😊

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure moje, danas sam se cula sa doktoricom iz poliklinike, kako su mi u petak na pregledu rekli da su mi jajnici poveci, rekla mi je da je to sasvim normalno nakon stimulacije i punkcije folikula, neko iz reagira a neko ne, i da bi mi tako tribalo bit do 12 tt. Mene je sinoc blago bolilo na momente oko bubrega(ako su to bubrezi😂), al ništa puno. Jel i jedna od vas imala tako nakon svega i bila trudna? I dalje nemam jake bolove, sve je amo rec blago… 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta…. 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta…14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png [lbdm.lilypie.com]

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Čupica

    Leli91

    Čupica

    Anchybravo, bas mi je drago 😀😘
    Ja sam bila danas na UZV, po tri folikula na oba jajnika podjednake velicine. I veca cista na desnom, nadam se da nece stvarati probleme.

    Čupica evo i mene sa UZV, imam po 5 folikula na svakom jajniku svi po 11mm. Krećem sa cetrotide danas. U četvrtak opet ultrazvuk.

    Anchy bravo, slijede nove pobjede!!

    Leli91 super, moji su isto po 11mm i samo ih imam malo manje. Ja sutra krecem sa Cetrotide a u srijedu UZV.


    Pozz curke, ja isto danas s UZVa 
    4 folikula. Dr. P zadovoljan. Od danas gonal 225  i sri i cetvrtak gonal + cetrotide. UZV sljedeci u petak
    Sretno svima 🙏😘

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.