Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Divni su vam trbuscici🥰
    Ana26 is ruzne misli! Neces se nikako opustiti, vjeruj mi🙈 mozda tek kad krene lupkati🤗🤭
    Lucy sestro 🦂 nadam se da si negdje na moru i da punis baterije😘

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Bas gledam i citam, koliko super pozitivnih vjesti ovdje ima. Cestitam svim pozitivnim beticama i buducim mamicama. Nama ubiscekivanju zelim puno srece i strpljenja. Ja danas zavrsavam dan 4. Nemam nikakvih simptoma, nista ne isjecam. Mozda zato sto sam cjeli dan u muvingu pa nemam ni vremena razmisljati o tome. A kakav ce biti ishod vidjet cemo. 
    Kad su vam se pojavili neki simptomi? Nakon kolko dana?

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1102

    Prijavi adminu

    Meto ❤️❤️

    Ja ‘88., mm ’78. , amh 12,64 pmol/l
    -ženska neplodnost, nespecificirana
    2018. - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. 1. IVF (Menopur)- 16 js -> 2 bc
    ET 2 blastociste ❌
    4/22 2. IVF (gonal 225, cetrotide, ovitrelle)-13 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/22 FET 🐧 ❌
    10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 3. IVF (gonal, cetrotide, ovitrelle)- 8 js -> 4 bc
    ET 1 blastocista ❌
    7/23 FET 🐧 ❌ biokemijska
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    darliv1988@gmail.com

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Ana123456
    Cupica, Leli, Joka95🤞🏻🍀
    Tuma kako ste vas dvije? Razveseli nas nekom slikicom 🥰
    Women name nadam se da i vi uzivate 🥰
    Trecasreca i Tina prekrasne busee 🧡🧡
    I mojih 5 folikula i dalje raste 🤩💪🏻, sad su na 14 mm. Dr kaze da je zadovoljna situacijom, danas uz Rekovelle uvela i Cetrotide, UZV ponovno u sri…

    💛🧡

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Ana26

    Treća sreća skužila sam da si meni napisala. Ma ja stalno nađem neki razlog za brigu .
    Dada hvala ti na podijeljenom iskustvu. Jedva čekam 12.tj da se malo opustim.


    Vjeruj mi da nećeš ni sa 12 🤣🤣
    Ali da će biti psihički lakše, hoće, ali malo 🙈
    Kad počne lupkati, i onda ćeš se pitati zašto ne lupka kad prestane hahah….
     Ja sam u toj fazi sada ,ali hvala Bogu na baby watcheru ,tko može neka si ga kupi 🥰❤

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Nakapaka

    Nakapaka

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Kako su vam lijepi stomacici 🥰❤️❤️

    👩🏽34god

  • Avatar WinkyTheElf

    WinkyTheElf

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    evo došla doma s posla, kratko predahnula pa išla pročitati forumić
    Lindsay , ja imam veliku podršku na poslu, radim u Banci i direktoru sam prošli tjedan rekla da sam u postupcima MPO i da ću češće izostajati s posla, i da nažalost ne mogu predviđati svoje izostanke. Rekao mi je da imam njegovu punu podršku, da ne jurim s pregleda na pregled nego da i stanem negdje na kavu i sladoled i da se ne brinem. Kolege su isto super i damo se sve dogovoriti. Svima od srca želim takvu radnu okolinu!
    Rita_55 hvala ti na odgovoru, bazen ću definitivni izbjegavati, i veseli me odlazak na moreeee
    Ma žao mi je <3
    Arnoldica totalno susosjećam s tako mutavim situacijama kada “krene, a ne znaš je li krenulo” , super da si provjerila s dr pa si na miru i ne moraš brinuti da si propustila trenutak kad trebaš početi s terapijom
    Sanjich, slobodno budi brutalna s komentarima prema meni^^ Ja često poletim, draže mi je kad me netko odmah prizemlji ;) dok god je komentar na mjestu, it's ok 😎
    Marinci i ja sam trenutno u fazi inseminacija i doktor mi je ovako rekao nakon što sam rekla da sam čitala da nije baš neki postotak uspješnosti - postotak je uspješnosti je oko 10%, ali onima kojima uspije je 100%, mora netko biti i dio te statistike, pa zašto ne ti? 🤗🤗
    Lorena3009 i Trecasreca predivni trbuščići 😍😍🥰🥰
    Anchy još jednom tebi i dragom čestitam na uspješnom danu!

    Što se mene tiče, ja danas piškila, test negativan.. Ne znam je li prerano ili nije (AIH bila 10.06.), ali osjetim da ću dobiti i danas kao da je na papiru bilo malo smečkasto tako da - piši kući propalo je. Sačekati ću s prestankom Duphastone do 24.06. i ponovljenog tt (kako mi je doktor propisao). Sada moram odlučiti hoću li ponoviti AIH u novom ciklusu ili odmah na IVF iz prirodnog postupka. Za AIH mi je rečeno da je najbolje kada se ide iz mjeseca u mjesec, dva do tri puta zaredom + strah me kako js reagira na punkciju ako su visoke temperature vani.. Te dvije stvari bi idu u prilog odluke da ponovim AIH sada u srpnju… 

    👱‍♀️ 31
    Hormoni ✔
    PCOS like jajnici, endometrioza
    👦32
    Spermiogram ✔
    👱‍♀️💗👦
    2019.-2021. ➖
    KBC Ri HSSG 5/21 ✔
    KBC Ri AIH 6/21 ❌
    KBC Ri AIH 7/21 ❌
    KBC Ri IVF 9/21 ❌

    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    WinkyTheElf

    Drage cure,
    evo došla doma s posla, kratko predahnula pa išla pročitati forumić
    Lindsay, ja imam veliku podršku na poslu, radim u Banci i direktoru sam prošli tjedan rekla da sam u postupcima MPO i da ću češće izostajati s posla, i da nažalost ne mogu predviđati svoje izostanke. Rekao mi je da imam njegovu punu podršku, da ne jurim s pregleda na pregled nego da i stanem negdje na kavu i sladoled i da se ne brinem. Kolege su isto super i damo se sve dogovoriti. Svima od srca želim takvu radnu okolinu!
    Rita_55 hvala ti na odgovoru, bazen ću definitivni izbjegavati, i veseli me odlazak na moreeee
    Ma žao mi je &lt;3
    Arnoldica totalno susosjećam s tako mutavim situacijama kada “krene, a ne znaš je li krenulo” , super da si provjerila s dr pa si na miru i ne moraš brinuti da si propustila trenutak kad trebaš početi s terapijom
    Sanjich, slobodno budi brutalna s komentarima prema meni^^ Ja često poletim, draže mi je kad me netko odmah prizemlji ;) dok god je komentar na mjestu, it's ok 😎
    Marincii ja sam trenutno u fazi inseminacija i doktor mi je ovako rekao nakon što sam rekla da sam čitala da nije baš neki postotak uspješnosti - postotak je uspješnosti je oko 10%, ali onima kojima uspije je 100%, mora netko biti i dio te statistike, pa zašto ne ti? 🤗🤗
    Lorena3009 i Trecasreca predivni trbuščići 😍😍🥰🥰
    Anchyjoš jednom tebi i dragom čestitam na uspješnom danu!

    Što se mene tiče, ja danas piškila, test negativan.. Ne znam je li prerano ili nije (AIH bila 10.06.), ali osjetim da ću dobiti i danas kao da je na papiru bilo malo smečkasto tako da - piši kući propalo je. Sačekati ću s prestankom Duphastone do 24.06. i ponovljenog tt (kako mi je doktor propisao). Sada moram odlučiti hoću li ponoviti AIH u novom ciklusu ili odmah na IVF iz prirodnog postupka. Za AIH mi je rečeno da je najbolje kada se ide iz mjeseca u mjesec, dva do tri puta zaredom + strah me kako js reagira na punkciju ako su visoke temperature vani.. Te dvije stvari bi idu u prilog odluke da ponovim AIH sada u srpnju…


    Zeno koja je to banka.. Bolje da ne pricam kako sam ja to sve morala hendlat hahah 😂🤪 mozda da se prebacim u tu tvoju nakon porodiljnog 💖

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    ubija me ovo cekanje do srijeda da vidim ako se bar jedna oplodila🙄 Cestitam svima koji su uspjeli, a ostale curke - idemo dalje☝️

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar WinkyTheElf

    WinkyTheElf

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Sanjich #vjerujusebe^^

    [erstebank.hr]

    👱‍♀️ 31
    Hormoni ✔
    PCOS like jajnici, endometrioza
    👦32
    Spermiogram ✔
    👱‍♀️💗👦
    2019.-2021. ➖
    KBC Ri HSSG 5/21 ✔
    KBC Ri AIH 6/21 ❌
    KBC Ri AIH 7/21 ❌
    KBC Ri IVF 9/21 ❌

    [fertilityfriend.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.