Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    ericaa

    Pozdrav svimaDošla sam vam mahnuti na brzinu i svima zaželjeti sreću u kojoj god da ste fazi! Lijepo je pročitati (ono malo što stignem) da ima puno dobrih vijesti…


    🤗🤗🤗

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Josipab

    Hahahahaah Dado, kako si me nasmijala 😂😂😂 nastala pomutnja s nickovima i istim inciijalima 😂😂😂
    Ja sam dobro,na bolovanju od proslog tjedna jer sam nizašto,mislim da cu ovaj tjedan odradit dnevno par sati i to je moj maksimum
    Ne povracan,samo mi se gadi sve i umorna sam strasno…moja socijalna ginekologica je trazila da dodem kod nje na pregled da me i ona vidi pa mi je uzv 29.6. Ja cila sretna,cak 9 dana prije nego sta sam dogovorila privatno 😂😂😂 cekam jos jednu potvrdu da je sve okej,tad cu biti skoro 9 tjedana pa cu obznaniti obitelji i najbližima 😊
    Kako si ti? Oces ljeto provesti malo na moru?
    Meni isto fale stare cure, dugo nam se nisu javile ni Lucy in the sky, ni Lucija,ni nasa MTB,ni Nada,ni Bajo ❤️


    Ajme super, iznenada ti raniji pregledi ❤🥰
    Ja bi na tvom mjestu ostavila oba pa čula dva mišljenja 🙈😍
    Neka je sve dobro…
    Ja sam isto čekala neko vrijeme za obznanim i bio je tako 10tt 🥰
    Jedino su moji znali ❤
    Ja sam super, stale mučnine…dođe ni neka muka nakratko i slabost ali sve je to normalno. 
    Također imam 29.6 pregled i ogtt 🙏❤
    Na more se ide tek početkom 8mj ,a ma godišnji putujemo 24.7 i iskreno se nadam da ću preživjeti put od 1200km velika i okrugla 😅🤣

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar ❤️J_0209_b😺

    ❤️J_0209_b😺

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Dada, zadnji put sam mijenjala nick prije aspiracije, pa ću ovog puta pričekat..😂 Iako mi se čini da me čeka ista situacija s jajnim stanicama ko i zadnji put kad sam imala samo dvije zrele j.s. 

    Sad na lijevom jajniku imam 4 folikule, 18,17,16,15, a na desnom 13, 11. Vidjela sam da mi je ednomterij 9,2. Nekako me strah kad se probudim u srijedu što ću čut od biologice.. 😔

    👩34hipo/hashimoto
    🧔36 oligozoospermia
    11/2019 zamrznuti spermiji zbog Hodgkin limfoma
    01/2021 Vinogradska, gonal f 200iu, cetrotide, ovitrelle, 4🥚, 2 zrele, 5.2 transfer 2 dvonevne, ❌🐧, ❌beta
    06/2021 gonal f 225iu(5 dana), gonal 200 u nastavku, cetrotide, ovitrelle, 3🥚, 1 zrela, transfer 8.stanični A1, beta 22.3, ❌🐧
    06/2022 pergoveris 225/cetrotide/ovitrelle, 11🥚, 9 oplođeno, 4🐧, rani hiper, ❌ ET, FET 7.mj - ❌ Beta

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    J_b

    Dada, zadnji put sam mijenjala nick prije aspiracije, pa ću ovog puta pričekat..😂 Iako mi se čini da me čeka ista situacija s jajnim stanicama ko i zadnji put kad sam imala samo dvije zrele j.s.

    Sad na lijevom jajniku imam 4 folikule, 18,17,16,15, a na desnom 13, 11. Vidjela sam da mi je ednomterij 9,2. Nekako me strah kad se probudim u srijedu što ću čut od biologice.. 😔


    Pa ne zvuči mi nimalo loše trenutna situacija, daj Bože da ih bude bar 4  koje će se fino oploditi i opstati 🥰 pa da imaš i friški i kojeg 🐧🤗❤🙏

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar la_Reina_del_Sur

    la_Reina_del_Sur

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa, dugo me nije bilo jer sam bila malo umorna od svega, prosla godina mi je bas bila teska, ali se ipak sve na dobro okrenulo! Malo promjena stila zivota, malo suplementi itd..

    Samo sam vam dosla rec da nikad ne gubite nadu, da virujete u to sta zelite, a najvise Bogu i dobit ce te sve sta tražite 🙏

    Ja sam nakon svega ostala trudna PRIRODNO, sad sam u 7tt i sve je u redu, danas sam vidila malo ❤ kako kuca 😍😍
    Nadam se da ce se tako dobro nastavit do kraja 🙏
    svima vama zelim puno, puno srece i neka vas Bog cuva i blagoslovi u Vasim borbama i na Vasim putima, jer stvarno znam kako je to i koji su osjecaji.. bit ce sve dobro 🙏❤❤❤

    👸 29, Amh 33
    🤴 32, normo
    💒 4 g
    Nalazi “savrseni”, Idiopatska neplodnost
    3 AIH = ❌❌❌
    3/20 IVF, Rekovelle = 5 js, 3 oplodene, 2 trodnevne vracene ❌
    5/20 IVF, Gonal 150 + Cetrotide, Ovitrelle = 13 js, 8 oplodenih, 3 blastice, 1 vracena, 2 zamrznute ❌ (blagi hiper)
    08/20 FET u prirodnom ciklusu samo Utrogestan, 2 blastice ❌
    11/20 Gonal 75/150 + Cetrotide, Decapeptyl x2 kao štoperica = 7 js - 2 blastice vracene, ❌
    1🐧 FET 5.2. ❌
    Suplementi + trening
    Prirodna trudnoca ✅

  • Avatar razigrana

    razigrana

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Andela, taj je dr. toliko opusten i ohrabrujuce djeluje. Naravno, necu se puno nadati, ali vjerujem mu jer mislim da zna sto radi.
    U cetv ili pet je punkcija. Zasad ih imam 5,6. 

    30 g. oboje
    OTP 9.11.

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    la_Reina_del_Sur

    Pozdrav ekipa, dugo me nije bilo jer sam bila malo umorna od svega, prosla godina mi je bas bila teska, ali se ipak sve na dobro okrenulo! Malo promjena stila zivota, malo suplementi itd..

    Samo sam vam dosla rec da nikad ne gubite nadu, da virujete u to sta zelite, a najvise Bogu i dobit ce te sve sta tražite 🙏

    Ja sam nakon svega ostala trudna PRIRODNO, sad sam u 7tt i sve je u redu, danas sam vidila malo ❤ kako kuca 😍😍
    Nadam se da ce se tako dobro nastavit do kraja 🙏
    svima vama zelim puno, puno srece i neka vas Bog cuva i blagoslovi u Vasim borbama i na Vasim putima, jer stvarno znam kako je to i koji su osjecaji.. bit ce sve dobro 🙏❤❤❤


    Ajme divno. ❤️❤️❤️❤️❤️
    Čestitam i neka bude i dalje sve dobro. ❤️❤️❤️🙏🍀

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    la_Reina_del_Sur

    Pozdrav ekipa, dugo me nije bilo jer sam bila malo umorna od svega, prosla godina mi je bas bila teska, ali se ipak sve na dobro okrenulo! Malo promjena stila zivota, malo suplementi itd..

    Samo sam vam dosla rec da nikad ne gubite nadu, da virujete u to sta zelite, a najvise Bogu i dobit ce te sve sta tražite 🙏

    Ja sam nakon svega ostala trudna PRIRODNO, sad sam u 7tt i sve je u redu, danas sam vidila malo ❤ kako kuca 😍😍
    Nadam se da ce se tako dobro nastavit do kraja 🙏
    svima vama zelim puno, puno srece i neka vas Bog cuva i blagoslovi u Vasim borbama i na Vasim putima, jer stvarno znam kako je to i koji su osjecaji.. bit ce sve dobro 🙏❤❤❤


    Ajmee dušo dragaaa❤❤🥰 spomenula sam te preko nekoliko puta 😍😍😍😍 čestitam ti od srca jako jako .
    Napravile smo whpp grupu za trudnice pa ako budeš htjela pridruži se … jako jako jako sam sretna zbog tebe ❤❤❤❤❤❤❤❤
    .
    To vrijedi i da tebe JosipaB, Tanja, Nina, Mattan I sve ostale, a teško je zapamtiti svaki nick 🙈🙈
    Imate sve u mom potpisu. 

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    la_Reina_del_Sur

    Pozdrav ekipa, dugo me nije bilo jer sam bila malo umorna od svega, prosla godina mi je bas bila teska, ali se ipak sve na dobro okrenulo! Malo promjena stila zivota, malo suplementi itd..

    Samo sam vam dosla rec da nikad ne gubite nadu, da virujete u to sta zelite, a najvise Bogu i dobit ce te sve sta tražite 🙏

    Ja sam nakon svega ostala trudna PRIRODNO, sad sam u 7tt i sve je u redu, danas sam vidila malo ❤ kako kuca 😍😍
    Nadam se da ce se tako dobro nastavit do kraja 🙏
    svima vama zelim puno, puno srece i neka vas Bog cuva i blagoslovi u Vasim borbama i na Vasim putima, jer stvarno znam kako je to i koji su osjecaji.. bit ce sve dobro 🙏❤❤❤


    Ajme predivnooo 🥰 čestitaaam ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar la_Reina_del_Sur

    la_Reina_del_Sur

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    ma2013 hvala punooo i sretno od ❤

    Dadice moja draga, skicnila bi ja nekad samo da vidim jel kod tebe sve ok i ide li di treba, ali nisam puno vise od toga citala jer mi je bas nasta zamor od svega bia, ali evo Bogu hvala sve je dobro ❤❤ javim se skoroooo 😇😇😘😘😘😘😘😘

    👸 29, Amh 33
    🤴 32, normo
    💒 4 g
    Nalazi “savrseni”, Idiopatska neplodnost
    3 AIH = ❌❌❌
    3/20 IVF, Rekovelle = 5 js, 3 oplodene, 2 trodnevne vracene ❌
    5/20 IVF, Gonal 150 + Cetrotide, Ovitrelle = 13 js, 8 oplodenih, 3 blastice, 1 vracena, 2 zamrznute ❌ (blagi hiper)
    08/20 FET u prirodnom ciklusu samo Utrogestan, 2 blastice ❌
    11/20 Gonal 75/150 + Cetrotide, Decapeptyl x2 kao štoperica = 7 js - 2 blastice vracene, ❌
    1🐧 FET 5.2. ❌
    Suplementi + trening
    Prirodna trudnoca ✅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.