Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Rebeka B to je po defaultu tako,cisto ono poprucaju pitaju par pitanja,npr jeste li u stodstvu(!) neke podatke,event.pobacaje,nekakve druge probleme..ma nista posebno i onda idete (oboje dilazite
    Skupa)u prizemlje izvaditi krv i slobodna si.Nakon cca dva tjedna dodju nalazi.Partner isto trati uputnicu al od svoje dr opce prakse. Jako je vazno dopunsko jer je metoda skupa pa ti to oni pokrivaju.Dodju ti kromozomi na papiru i bas se vidi onako dna ,one restekuce hha nemoj samo zabrijati ko ja ,ajme vidi prazno polje,sta ni fali jedan kromozom😁🤔 a ono Y koji mi zene nemamo,haha biologija 5.osnovne al dobro haha

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.
    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    M_G wauu koja beta 😍 jesi već dobila termin za uzv ili?

    Jesam, 15.11. ☺️
    Jesam ja dobro shvatila da se tjedni trudnoce racunaju od dana zadnje menstruacije? Bez obzira sto je transfer zametaka zapravo dva tjedna kasnije bio?

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3115

    Prijavi adminu

    M_B ženo koja top beturina od srca ti želim da sve dalje bude školski 
    Ostale cure sretno svima u kojoj god da ste fazi šteka mi jako forum pa mi se neda listati zadnjih 15 stranica,  sorry  ❤

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    M_G💕

    Cure, moja beta je 1853 😳😳😳
    U takvom sam soku jos uvijek, tresem se cijelo vrijeme, ne mogu vjerovat 🙈🙈🙈
    Rekli su da ne vadim vise betu nego da dodem na UZV iduci tjedan.

    Ajme... Tolika je bila i moja na 16dnt. Sretno, drzim fige!
    Sretno i svima ostalima, ne odustajte! ❤️

    👨‍🔧 '91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️' 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Ssanjass 🧚🏻‍♀️

    Sunny ja jedva cekam da vi krenete 😍 i ja se nadam da cu moc podijelit sa vama samo lijepe vijesti u petak ❣️
    Kako sam do neki dan bila jos dosta lose nisam uspjela popratit jel ima koja cura da je bila u postupku u slicno vrijeme kad i ja 🤦‍♀️ Nadam se da mi to nece nitko zamjerit jer sam bas bila lose od svega i u šoku od same bete 😩

    Nitko tebi neče ništa zamjerit, bitno da je beta super i da nam u petak dođeš s divnim vjestima. 😊P.S.samo si nam dužna svoje iskustvo pošto si nam se tak dugo skrivala i zabrinula nas. 😉❤️❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    M_G cestitam 🥳🥳🥳🥳🤰😘

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Evelina pa ja sam zadovoljna  sto se tice njihovog odnosa,uspjelo je iz drugog puta(fet) prvoh ivf.i eto ogurala do 5.mj trudnoce al je plod imao defekt kraljeznice i zavrsilo se tragicno 🥺💔 mi smo isto idiopati(osim mog Hashimota)nemamo neku pametnu dijagnozu,sto znaci da su sve opcije moguce,kao kod svih ovdje  :) postolje jos neke imunoloske pretrage koje npr .nisu jos napravljene al to valjda cuvaju za kraj kad sve opcije ispucamo.Sretno i samo hrabro,pozitiva i to je to ❤️

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.
    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Aries85

    Rebeka B to je po defaultu tako,cisto ono poprucaju pitaju par pitanja,npr jeste li u stodstvu(!) neke podatke,event.pobacaje,nekakve druge probleme..ma nista posebno i onda idete (oboje dilazite
    Skupa)u prizemlje izvaditi krv i slobodna si.Nakon cca dva tjedna dodju nalazi.Partner isto trati uputnicu al od svoje dr opce prakse. Jako je vazno dopunsko jer je metoda skupa pa ti to oni pokrivaju.Dodju ti kromozomi na papiru i bas se vidi onako dna ,one restekuce hha nemoj samo zabrijati ko ja ,ajme vidi prazno polje,sta ni fali jedan kromozom😁🤔 a ono Y koji mi zene nemamo,haha biologija 5.osnovne al dobro haha

    Nemamo dopunsko :/ kolko je bez?

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Evelina37

    Cure pozdrav! Cestitke svima s plusicima i puno srece onima koje + jos uvijek cekaju!
    Vec vas dugo pratim i konacno sam vam se odlucila pridruziti jer mi treba vasa podrska i znanje (a i da ne izludim supruga od brige)! Pokusavamo oko godinu dana a s obzirom na moje godine sa svakim me ciklusom lovi panika, osim toga dugo sam imala neoptimalno stanje sa stitnjacom iako su me na to upozorili tek kad sam krenula s pretragama za MP0 - mislim da je samo pitanje vremena prije nego mi se TSH ponovo podigne i stitnjaca mi opet nesto ne izvede pa mi to stvara dodatni pritisak…
    Krenula u Betaplus na konzultacije, tamo nas svrstali u idiopate , krenuli par ciklusa tempirano nakon sono HSG-a a s pocetkom godine idemo u postupak, prvo na par inseminacija… Citala sam i stare forume i dosta vas ima dobra iskustva s tom poliklinikom… krenula sam prvo spontano tamo na konzultacije, cisto da vidim misljenje, medjutim, buduci da je doc. prvo rekla da bismo isli na 6 ciklusa inseminacije htjela sam to iskoristiti preko HZZO-a pa sam uzela uputnicu za VV, ali sad, buduci da smo ipak prvo krenuli s tempiranim, mislim da bismo isli na maks.3 insem, pa si mislim mozda ipak tamo ostati, to mi je financijski ajde jos i prihvatljivo. Kakvo je vase misljenje s obzirom na ovu nedijagnozu - sto i gdje je bolje? Inace, na letrozolu sam imala 2, pa 4 folikula, mislim da OK reagiram, ali ne polazem velike nade u nista sto nije IVF.

    Dobro došla i da što prije dočekaš svoj plusić. Nažalost ne znam gdje je bolje, ali sigurno ima iskusnih cura koje će znati odgovore.
    Nisam stigla sve popratiti, ali vidim da ima pozitivnih beta pa čestitam curama i da bete samo rastu. 🤩
    Za ostale koje nisu imale sreće, samo jako dalje. Možda se ipak sve u dobro pretvori. 🤗
    Vidim da se dosta pitanja pojavilo oko cjepiva. Ja sutra idem po Pfizer 2. dozu. Nadam se da neće utjecati na Mpo postupak koji bi mogao biti početkom iduće godine. 

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Anavi985

    Pozdrav cure!
    Ne znam sjećate li me se, ispala sam s liste slučajno pa sam odlučila odraditi malo u tajnosti 😉 vidim da to ponekad daje uspjeha… kod mene jest!
    Iz potpisa se vidi -nakon promjene bolnice odmah sam bila pozitivnija i iako nije uspjelo odmah u drugoj, jednostavno mi pristup na SD bolje odgovarao (individualniji je, pogledaju zaista detaljno nalaze za razliku od VV).
    U rujnu (14 dana nakon transfera 2 osmosatnična embrija) nekoliko dana prije rođendana sam dobila nalaz bete 815. Tri dana prije i prvi plusčina na kućnom testu iako sam mislila da to neću nikad doživjeti. Taj dobitni put jedino su jajnici bujali i dalje, umjesto da se smire nakon svega, a sise koje me uvijek bole prije menge ovaj put skroz su se ispuhale…
    Betu nisam morala ponavljati, uzv bio s punih 7 tjedana, al vidjela se jedna beba i kčs+… na uzv kod moj soc.ginekologa nakon dva tjedna -dvije bebe i dva srca!!! Tako da ni prvi uzv nije pravi pokazatelj koliko beba ima.
    Javljam vam se jer vidim pitanja oko cijepljenja. Ja primila drugu dozu 13.8., a vec 18.8.počela s pikanjem, nikakvih nije trebalo biti pauza ni testiranja u postupku.
    Inače vas pratim svaki dan, sad pogotovo kako imam vremena, cijele dane svako malo pogledam. Pratim vaše bete, simptome, uzv-e!!!
    Žao mi je zbog gubitka MTB!
    Navijam za sve vas! Pogotovo Anči, Sunny (❤️🤗 ) i ostale… ako mogu ikome pomoći, stojim na raspolaganju, bolnicu SD vam od srca preporučujem, preselili su u novi dio i izgledaju (i rade) kao neka moderna napredna privatna klinika, zaista!

    Pozdrav..ja te se iskreno ne sjećam i ako si kod mene ispala na listi oprosti 🙈 
    Bas mi je drago da si uspijela 🥰 predivma priča i čestitam na blizancima 🤰 i javljaj nam se nekad 🙈🤗❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.