Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2087

    Prijavi adminu

    M_G čestitaaaam 🥰🥰🥰 divna beta
    ssanjass kako si ti? kad ti je uzv?
    ma2013 ti i ja onda otvaramo sezonu iduce godine 🥰 ja sam se pfizerom cijepila u 9.mjes. Nisam imala nikakve nuspojave niti mi se ciklus poremetio.
    Ova situacija sa koronom je baš fuj 😳 mene ful strah da ću to pobrat do postupka i onda cu opet morat odgađat 😏

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Mariaa94

    Cure jel ima koja da je preboljela covid pa se cijepila nakon? Koliko vam je proslo od bolesti do cijepljenja? Cijepila bih se jer ocito nemam izbora, a cula sam da nije dobro cijepiti se ako jos postoje antitijela u organizmu jer mogu biti jace nuspojave. S tim da je mene covid skoro u bolnicu strpao jer sam astmaticar 🙄
    Mene isto zanimaju info jer sam isto to čula, nitko ništa službeno ne govori o tome i preboljelima imunitet navodno vrijedi toliko dugo kao cijepljenima, s time da je čak i jači prema istraživanjima koja sam ja čitala i službenim podatcima HZJZ-a. Kod osoba sa simptomatskim covidom trebao bi trajati i dulje od 16 mj i svakako štititi od težih oblika bolesti. Ja osobno vadim svakih par mjeseci antitijela, čekam da padnu da se cijepim (imala sam ih još krajem rujna, preboljela početkom prosinca prošle godine i prema stopi pada računam da sam sigurna 12 mj. od preboljenja), s tim da ako ostanem sad trudna, cijepit ću se najvjerojatnije iza 12. 


    Hey,
    Ima li neki period koji mora proci od cijepljenja do transfera npr? Nisam pametna sta s tim cijepljenjem 🤢 
    Cestitke svima koji su danas dobili lijepe vijesti ❤

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Leky

    Rainbow_Hope

    Mariaa94

    Cure jel ima koja da je preboljela covid pa se cijepila nakon? Koliko vam je proslo od bolesti do cijepljenja? Cijepila bih se jer ocito nemam izbora, a cula sam da nije dobro cijepiti se ako jos postoje antitijela u organizmu jer mogu biti jace nuspojave. S tim da je mene covid skoro u bolnicu strpao jer sam astmaticar 🙄
    Mene isto zanimaju info jer sam isto to čula, nitko ništa službeno ne govori o tome i preboljelima imunitet navodno vrijedi toliko dugo kao cijepljenima, s time da je čak i jači prema istraživanjima koja sam ja čitala i službenim podatcima HZJZ-a. Kod osoba sa simptomatskim covidom trebao bi trajati i dulje od 16 mj i svakako štititi od težih oblika bolesti. Ja osobno vadim svakih par mjeseci antitijela, čekam da padnu da se cijepim (imala sam ih još krajem rujna, preboljela početkom prosinca prošle godine i prema stopi pada računam da sam sigurna 12 mj. od preboljenja), s tim da ako ostanem sad trudna, cijepit ću se najvjerojatnije iza 12.

    Hey,
    Ima li neki period koji mora proci od cijepljenja do transfera npr? Nisam pametna sta s tim cijepljenjem 🤢
    Cestitke svima koji su danas dobili lijepe vijesti ❤

    Neki kazu 2 tjedna, a neki dva ciklusa 🤷🏽‍♀️ mislim da ovisi od klinike do klinike 🤷🏽‍♀️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Sunny u petak mi je ultrazvuk,odmaram vise manje 😩 imam neke lagane mucnine pa vise ne znam sad jel to od utrogestana 🤦‍♀️ povremeno imam jos neka grcenja u donjem dijelu trbuha pa jedva cekam uzv u petak 🥺 kako si ti?
    ma2013 ❣️ napadate ti i sunny pocetkom godine 
    Anči ❣️

    sanjass322@gmail.com

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Leky

    Rainbow_Hope

    Mariaa94

    Cure jel ima koja da je preboljela covid pa se cijepila nakon? Koliko vam je proslo od bolesti do cijepljenja? Cijepila bih se jer ocito nemam izbora, a cula sam da nije dobro cijepiti se ako jos postoje antitijela u organizmu jer mogu biti jace nuspojave. S tim da je mene covid skoro u bolnicu strpao jer sam astmaticar 🙄
    Mene isto zanimaju info jer sam isto to čula, nitko ništa službeno ne govori o tome i preboljelima imunitet navodno vrijedi toliko dugo kao cijepljenima, s time da je čak i jači prema istraživanjima koja sam ja čitala i službenim podatcima HZJZ-a. Kod osoba sa simptomatskim covidom trebao bi trajati i dulje od 16 mj i svakako štititi od težih oblika bolesti. Ja osobno vadim svakih par mjeseci antitijela, čekam da padnu da se cijepim (imala sam ih još krajem rujna, preboljela početkom prosinca prošle godine i prema stopi pada računam da sam sigurna 12 mj. od preboljenja), s tim da ako ostanem sad trudna, cijepit ću se najvjerojatnije iza 12.

    Hey,
    Ima li neki period koji mora proci od cijepljenja do transfera npr? Nisam pametna sta s tim cijepljenjem 🤢
    Cestitke svima koji su danas dobili lijepe vijesti ❤
    Neki kazu 2 tjedna, a neki dva ciklusa 🤷🏽‍♀️ mislim da ovisi od klinike do klinike 🤷🏽‍♀️

    Da se malo ubacim u ovaj razgovor 🤭 zna li tko koja je politika u Pol IVF, koliko se čeka od koje doze? I ja razmišljam o cijepljenju s obzirom na ovo sranje.. 

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sanjass jedva cekam ljepe vijesti u petak 🤞🤞🥰

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2087

    Prijavi adminu

    Ssanjass 🧚🏻‍♀️

    Sunnyu petak mi je ultrazvuk,odmaram vise manje 😩 imam neke lagane mucnine pa vise ne znam sad jel to od utrogestana 🤦‍♀️ povremeno imam jos neka grcenja u donjem dijelu trbuha pa jedva cekam uzv u petak 🥺 kako si ti?
    ma2013 ❣️ napadate ti i sunny pocetkom godine
    Anči ❣️


    jedva cekam da nam se javiš sa lijepim vijestima ❤️❤️🤭
    ja sam dobro. Brisevi su mi uredni. Sad samo da ne poberem koronu do 1.mjes 🙄 pa konacno idem po našeg 🐧🥰

    👩35, PCO like, blaga tromb.
    🧔34, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    2. ICSI (isti protokol) - 1 blastica
    FET 1 🐧 🔄
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Rebeka BRebekaB kariogram imas na Rebru,na odjelu pedijatrije. Trazis uputnicu od svoje soc ginekologice i onda zoves za naruciti se. Inace se ceka oko cca 2,5 mj,i moras imati dopunsko i ti i partner.Inace je skupo,oko 2000kn su meni rekli. Moras prije toga i ja genetesko savjetovanje(to se sve narucis u isto vrijeme) i onda kad izrade kariogram te zovu ako nesto ne valja :) sretno🍀🍀🍀

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.
    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Bok Evelina37 , da te pozdravim evo .Ja sam ti u Beti plus,al nisam isla preko hzzo a -vec privatno. Prije svega sam isla jer je tamo gostujuci dr.bio profesor Vlaisavljevic,on je pionir ivf na ovim prostorima,inace iz Maribora. Sad vise ne radi ta njih,u Mostaru i Bg je a ja sam nastavila dalje ici kod dr Dmitrovic. Pitaj sve sto te zanima,slobodno ☺️

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.
    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    MG odlicna beta 🍀🤰

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.