Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anavi985

    Anavi985

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Koka imaju anesteziju, a imaju i mogucnost punkcije uz dolantin. Ja isla uz dolantin, osjetis malo al brzonje i nije strasno. Vecinom ako nemaju neke hitnoce (zna se desit da dr.zavrsi u rađaoni pa se malo čeka), uzv je brzo gotov, ja sam bila krajem kolovoza tamo zapravo prva i jedina na folikulometrijama jer tek su krenuli s radom u novom dijelu, ali brzo ide. Bila sam im prva u novoj sali na punkciji pa su na meni isprobali i masku za opcu anesteziju i sve u sobi 😆. Za vikend znam da ako ima puno potrebnih folikulometrija onda dođu i cijeli tim na mpo odjel i odrade, vjerujem da onda dolaze ako treba punkcija bas tad biti. Ne znam jesam li ti na sve odg.

    Ja 85., amh-47, PAI, poz ANA
    MM 86. - sve ok,
    VV - neuspjeh 3X —> idemo na SD
    SD- 8/2021.-gonal, org., brevact.-decortin, andol 100-et 2 osmostan., 11.dnt+, beta 14.nt -815. 5.10.prvi uzv 7+0 - 1 ❤️
    20.10.(9+2) ❤️❤️ Blizanci - 💜💙
    Stigli na svijet 6.5.2022. (37+3)

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Evo da se javim...zavrsila na hitnoj...krvarim. Neznaju uzrok 🤷‍♀️ vide se gestacijska i zumanjcana vreća. Danas sam 5+4. Dobila tablete...mirovanje i molit Boga da prestane jer bas mi se izlijalo 😭 kažu da je normalno krvarenje u tako ranoj trudnoći al mene svejedno jako strah 😭🙏

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Avatar Panda.

    Panda.

    Broj poruka: 768

    Prijavi adminu

    Ana26

    Panda žao mi je zbog supruga. Moj muž je prebolio limfom prije 10g. Koja je dijagnoza bila kod tvog muža?
    Pa mislim da se može prenijeti,ali mi se nismo raspitivali. Zasad smo zadovoljni sa VV pa ne planiramo dalje.
    Najbolje da tvoj muž obavi pregled u klinici pa vidite hoćete li ići u mpo sa svježim ili zamrznutim sjemenom.
    Mom mužu je dosta loš spermiogram,ali unatoč takvom nalazu sam ostala prirodno trudna,ali, nažalost je završilo spontanim.
    Jeste razmišljali da idete na VV u postupak.?

    Njegova dijagnoza je bio tumor testisa i prije 4 godine je napokon imao normalne nalaze, ali u međuvremenu su se pogoršali i sad je trenutno oligoasthenozoospermia. On želi da idemo u Split jer nam je bliže i ne želi u VV. Čitala sam dosta različitih iskustava u VV pa više ni sama ne znam što bi. Pokušat ćemo sa svježim sjemenom, ali svakako bi ostavila tu opciju zamrznutog pa se pitam može li se prenijeti. Svakako ću kontaktirati VV ukoliko se postupci pokažu neuspješnima. 
    Žao mi je zbog spontanog ☹ i nadam se će što prije doći do uspješne trudnoće. 🤗

    🙋‍♀️'88 - PCOS, 🙋‍♂️'91 - OAT
    KBC Split
    12/2021 - ICSI stimulirani ➡️ 2🥚, ET 2 dvodnevna ❌
    4/2022 - ICSI stimulirani ➡️ 15🥚- 3
    6/2022 - FET🐧❌
    7/2022 - FET 🐧❌
    10/2022 FET 🐧 - biokemijska ❌
    Repromed
    06/2023 - ICSI ➡️ 9 🥚, ET 1 morula, 🐧🐧
    Beta 12.dnt 134, 14.dnt 343; stiže nam 💗

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Libo držim fige da je sve ok!
    Kariogram je pretraga kojim se utvrđuje kariotip, tak sam barem ja shvatila sa stranica Genoma. Nisu to dvije različite stvari.
    Nego, sutra od 10 do 12 na FB stranici Udruge Roda imate panel o cijepljenju prije trudnoće, prije MPO postupka, tijekom trudnoće i dojenja, snimka bude dostupna kasnije na njihovom Youtube kanalu pa se možete dodatno informirati ako vas zanima.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • bubica8

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Devojke, uskoro dolazim u Zagreb na prve konsultacije za vto i baaas sam uzbudjena.Elem, dr. mi je vec rekao da pocnem da uzimam D-Vital od 25000 jedinica jednom nedeljno, medjutim kod nas nema tog oblika vitamina D niti tog proizvodjaca.Da li mozete da mi kazete gde u Zagrebu mogu da ga kupim kad budem dolazila na pregled? Da li ga ima generalno po svim apotekama ili ga nije tako lako naci? I cenu naravno ☺️ Hvalaa Unapred 😊

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    bubica8

    Devojke, uskoro dolazim u Zagreb na prve konsultacije za vto i baaas sam uzbudjena.Elem, dr. mi je vec rekao da pocnem da uzimam D-Vital od 25000 jedinica jednom nedeljno, medjutim kod nas nema tog oblika vitamina D niti tog proizvodjaca.Da li mozete da mi kazete gde u Zagrebu mogu da ga kupim kad budem dolazila na pregled? Da li ga ima generalno po svim apotekama ili ga nije tako lako naci? I cenu naravno ☺️ Hvalaa Unapred 😊

    Imas u gradskoj ljekarni.Tako se zove ima ih vise u gradu Zagrebu.Jedna velika je u Dubravi 

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Cure jedno ovak informativno "statisticko" pitanje 😂 s obzirom na situaciju u kojoj smo sve mi jeste li odustale od kave, cigareta? Koliko vas pusi? Ja sam pusac, kavu pijem a ono mogla prezivit s jednom dnevno nisam nesto previse luda za kavom ali cigarete uff…

    Ja pusim.Rodila sam zdravo dijete ima 8 godina a sad na drugom steka.Smanjila sam al nisam prestala a ni ne preporuca se nagli prestanak jer izaziva nikotinsku krizu.Kava ko kava ni da ni ne svejedno je ne se oblokavat al mislim da jedna dnevno ne smeta
    🤗

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Libo1415

    Evo da se javim…zavrsila na hitnoj…krvarim. Neznaju uzrok 🤷‍♀️ vide se gestacijska i zumanjcana vreća. Danas sam 5+4. Dobila tablete…mirovanje i molit Boga da prestane jer bas mi se izlijalo 😭 kažu da je normalno krvarenje u tako ranoj trudnoći al mene svejedno jako strah 😭🙏

    Jako puno nas je imalo ovdje na forumu krvarenje u tako ranoj trudnoći i sve je poslije bilo ok.. znam da je grozno, drži se, miruj i misli pozitivno🤞🏼🥰🥰 Jesi dobila kakvu terapiju?

    🙋🏻‍♀️ '92 ✔️ 🙋🏻‍♂️'81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Ssanjass 🧚🏻‍♀️

    Ma2013 da,da u pravu si. 😂
    Ne znam uopce odakle bi krenila 😩 pocelo je vec od drugog dana stimulacije,toliko su me bolile injekcije i na trbuhu su mi bile takve modrice da vise nismo znali di ce me muz piknut.zadnje dane prije aspiracije vise nisam mogla ni hodat.onda sam imala stres jer su mi rodaci javili da su pozitivni na koronu a mi smo bili u kontaktu sa njima 😩na svu srecu nismo ni muz ni ja skupili.a sama aspiracija je prica za sebe 😩 nikad smirenija nisam bila,od bolova mi je uzasno pao tlak da dr nije znao hocemo uspit izvadit sve ili ne i na kraju sam zavrsila na infuziji.bez obzira na povecane janike dr se odlucio na transfer i dan nakon transfera je poceo pakao.dr je stvarno bio super i bila sam i dva puta na kontroli i nisu me pustili da putujem doma dok nisu oni bili sigurni da mogu.evo od prije 2-3 dana mi je malo bolje.al eto na kraju se isplatilo sve.i dr me i tekefonski kontrolirao jer je stvarno bilo grubo iskustvo.ali moram i priznat da sam jako emotivna osoba i da me svaka losa prica bas potresla i malo mi je odgovaralo odmaknut se od svega jer sam samo vise bila stresom.i sorry na dugom postu,trudila sam se cim krace opisat 😂

    Ajmeeeeee🙈🙈🙈
    U petak zaslužuješ najdivnije vijesti. ❤️❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Libo1415, pokušaj se smiriti znam da je puno cura prijavljivalo krvarenje. Držim 🤞🤞 da bude dalje sve u najboljem redu. ❤️❤️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.