Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    MG Ako se tu ne smijese duplici onda ne znam :)
    RebekaB Pa imas jednu jako dobru i jednu malo losiju. Pa to je normalno. A ovi postotci - to nitko nemre znati. Iz najboljih blasta su bile negativne bete, a iz dvodnevnih losiji bili prekrasne bebice. Bitno da je bilo oplodenih i za transfer, a sad je sve u Bozjim rukama, rukama prirodne selekcija ili kako god netko vjeruje.

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    ribic

    MGAko se tu ne smijese duplici onda ne znam :)
    RebekaB Pa imas jednu jako dobru i jednu malo losiju. Pa to je normalno. A ovi postotci - to nitko nemre znati. Iz najboljih blasta su bile negativne bete, a iz dvodnevnih losiji bili prekrasne bebice. Bitno da je bilo oplodenih i za transfer, a sad je sve u Bozjim rukama, rukama prirodne selekcija ili kako god netko vjeruje.

    Hjooooj ribic...to bi bilo super, iako sam trenutno prestravljena od pomisli na dvoje 🙈 

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • Avatar Evelina37

    Evelina37

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Cure pozdrav!  Cestitke svima s plusicima i puno srece onima koje + jos uvijek cekaju!
    Vec vas dugo pratim i konacno sam vam se odlucila pridruziti jer mi treba vasa podrska i znanje (a i da ne izludim supruga od brige)! Pokusavamo oko godinu dana a s obzirom na moje godine sa svakim me ciklusom lovi panika, osim toga dugo sam imala neoptimalno stanje sa stitnjacom iako su me na to upozorili tek kad sam krenula s pretragama za MP0 - mislim da je samo pitanje vremena prije nego mi se TSH ponovo podigne i stitnjaca mi opet nesto ne izvede pa mi to stvara dodatni pritisak...
    Krenula u Betaplus na konzultacije, tamo nas svrstali u idiopate , krenuli par ciklusa tempirano nakon sono HSG-a a s pocetkom godine idemo u postupak, prvo na par inseminacija... Citala sam i stare forume i dosta vas ima dobra iskustva s tom poliklinikom... krenula sam prvo spontano tamo na konzultacije, cisto da vidim misljenje, medjutim, buduci da je doc. prvo rekla da bismo isli na 6 ciklusa inseminacije htjela sam to iskoristiti preko HZZO-a pa sam uzela uputnicu za VV, ali sad, buduci da smo ipak prvo krenuli s tempiranim, mislim da bismo isli na maks.3 insem, pa si mislim mozda ipak tamo ostati, to mi je financijski ajde jos i prihvatljivo. Kakvo je vase misljenje s obzirom na ovu nedijagnozu - sto i gdje je bolje? Inace, na letrozolu sam imala 2, pa 4 folikula, mislim da OK reagiram, ali ne polazem velike nade u nista sto nije IVF.

    👩 37 - 05/21 - AMH 39, TSH 2,0; subklinicka hipotir., TSH spontano snizen, prije toga 3,5 - 4,2; jedna epizoda hipertireoze prije 1,5 god. ; odradjen sono - OK
    👨43 - sve OK
    pokusavamo oko godinu dana;
    09/21 - ciljani odnosi u Beta+

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Evelina37

    Cure pozdrav! Cestitke svima s plusicima i puno srece onima koje + jos uvijek cekaju!
    Vec vas dugo pratim i konacno sam vam se odlucila pridruziti jer mi treba vasa podrska i znanje (a i da ne izludim supruga od brige)! Pokusavamo oko godinu dana a s obzirom na moje godine sa svakim me ciklusom lovi panika, osim toga dugo sam imala neoptimalno stanje sa stitnjacom iako su me na to upozorili tek kad sam krenula s pretragama za MP0 - mislim da je samo pitanje vremena prije nego mi se TSH ponovo podigne i stitnjaca mi opet nesto ne izvede pa mi to stvara dodatni pritisak…
    Krenula u Betaplus na konzultacije, tamo nas svrstali u idiopate , krenuli par ciklusa tempirano nakon sono HSG-a a s pocetkom godine idemo u postupak, prvo na par inseminacija… Citala sam i stare forume i dosta vas ima dobra iskustva s tom poliklinikom… krenula sam prvo spontano tamo na konzultacije, cisto da vidim misljenje, medjutim, buduci da je doc. prvo rekla da bismo isli na 6 ciklusa inseminacije htjela sam to iskoristiti preko HZZO-a pa sam uzela uputnicu za VV, ali sad, buduci da smo ipak prvo krenuli s tempiranim, mislim da bismo isli na maks.3 insem, pa si mislim mozda ipak tamo ostati, to mi je financijski ajde jos i prihvatljivo. Kakvo je vase misljenje s obzirom na ovu nedijagnozu - sto i gdje je bolje? Inace, na letrozolu sam imala 2, pa 4 folikula, mislim da OK reagiram, ali ne polazem velike nade u nista sto nije IVF.


    👋👋
    Ne znam odgovor na tvoje pitanje. Ali ti želim svu sreću. 🤞🍀Al mislim da u Beta plus isto možeš preko uputnice da ne plaćaš. Možda se jave druge cure koje hodaju kod njih. 😊

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar Evelina37

    Evelina37

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala!! Ma zapravo to nije jedini razlog zasto sam ovdje, zapravo mi trenutacno treba podrska, a gdje je naci nego kod curka koje prolaze isto! :) Moze se na IVF preko HZZO-a, ali ne i inseminac, tako mi rekose tamo...

    👩 37 - 05/21 - AMH 39, TSH 2,0; subklinicka hipotir., TSH spontano snizen, prije toga 3,5 - 4,2; jedna epizoda hipertireoze prije 1,5 god. ; odradjen sono - OK
    👨43 - sve OK
    pokusavamo oko godinu dana;
    09/21 - ciljani odnosi u Beta+

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Evelina Beta plus ima preko hzzo. Pitaj ih koji im je prvi termin i ako si zadovoljna tam nastavi. 

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Evelina37

    Evelina37

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    ribic

    EvelinaBeta plus ima preko hzzo. Pitaj ih koji im je prvi termin i ako si zadovoljna tam nastavi.

    Thx! provjerit cu onda jos jednom, mozda sam nesto krivo shvatila ... ? ma nemam puno iskustva s MPO pa mi je zapravo svejedno, zadovoljna sam za sad, tek sam na pocetku pa nije bilo ni prostora za neka losa iskustva ali za sad mi se tamo cini sve OK...

    👩 37 - 05/21 - AMH 39, TSH 2,0; subklinicka hipotir., TSH spontano snizen, prije toga 3,5 - 4,2; jedna epizoda hipertireoze prije 1,5 god. ; odradjen sono - OK
    👨43 - sve OK
    pokusavamo oko godinu dana;
    09/21 - ciljani odnosi u Beta+

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Mariaa94

    Cure jel ima koja da je preboljela covid pa se cijepila nakon? Koliko vam je proslo od bolesti do cijepljenja? Cijepila bih se jer ocito nemam izbora, a cula sam da nije dobro cijepiti se ako jos postoje antitijela u organizmu jer mogu biti jace nuspojave. S tim da je mene covid skoro u bolnicu strpao jer sam astmaticar 🙄

    Mene isto zanimaju info jer sam isto to čula, nitko ništa službeno ne govori o tome i preboljelima imunitet navodno vrijedi toliko dugo kao cijepljenima, s time da je čak i jači prema istraživanjima koja sam ja čitala i službenim podatcima HZJZ-a. Kod osoba sa simptomatskim covidom trebao bi trajati i dulje od 16 mj i svakako štititi od težih oblika bolesti. Ja osobno vadim svakih par mjeseci antitijela, čekam da padnu da se cijepim (imala sam ih još krajem rujna, preboljela početkom prosinca prošle godine i prema stopi pada računam da sam sigurna 12 mj. od preboljenja), s tim da ako ostanem sad trudna, cijepit ću se najvjerojatnije iza 12. tt. 

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    M_G woooohoooo, predivna beta, čestitam! 🤩
    Evelina mislim da je istina da u Beta+ nemaju inseminacije preko HZZO-a, samo IVF postupke, ali provjeri

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Evelina37

    Evelina37

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Thx, provjerit cu svakako!! 
    U vezi cijepljenja, mojoj frendici koja ima visoka antitijela su preporucili da se za sad jos ne cijepi... pa mozda da vidis s doktorom prvo?
     

    👩 37 - 05/21 - AMH 39, TSH 2,0; subklinicka hipotir., TSH spontano snizen, prije toga 3,5 - 4,2; jedna epizoda hipertireoze prije 1,5 god. ; odradjen sono - OK
    👨43 - sve OK
    pokusavamo oko godinu dana;
    09/21 - ciljani odnosi u Beta+

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.