Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    RebekaB

    Evo me s transfera. 2 su vracene, 8stanicne ako to sta znaci. Kvaliteta jedne je vrlo dobra a druga je ispod. Kao 30% sanse za ovu bolju a 15% za losiju. Mozda je neki genetski "problem" pa mi je dala na razmatranje da napravim nesto na K.. zaboravila od silnih informacija ali sigurno vi tu znate… uglavnom treba pogoditi ciklus, terapiju. Bila sam ful pozitivna, prije transfera otisla na masazu i dodem tamo sjednem sa njom i padne mi volja za zivot. Ugl. Sta bude biti ce. Nego dali se preporuca masaza sad kroz ovo vrijeme mirovanja? Akupunktura? Hvala cure ❤
    Rebeka, samo hrabro! Tako je i mene doktorica izbedirala pa smo na kraju još dvije blaste dobili. Koliko sam ja čitala, oni mogu procijeniti samo izgled, a ne i genetske karakteristike pa se zato nekad savršeni zameci ne prime, a loši se uhvate. Bitno je zadržati pozitivu! Ja sam se naručila na sljedeći osteopatski tretman nakon bete, iako je osteopatija sigurna u trudnoći. Za masaže i akupunkturu ne znam… Radim meditacije za two week wait u Mindful IVF aplikaciji.

    Kako te zbedirala.. meni je ovo rekla pred sam transfer. I da misli da je gotovo sigurno genetski nesto. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    šesnica

    RebekaB

    Anči 💕

    RebekaB

    Evo me s transfera. 2 su vracene, 8stanicne ako to sta znaci. Kvaliteta jedne je vrlo dobra a druga je ispod. Kao 30% sanse za ovu bolju a 15% za losiju. Mozda je neki genetski "problem" pa mi je dala na razmatranje da napravim nesto na K.. zaboravila od silnih informacija ali sigurno vi tu znate… uglavnom treba pogoditi ciklus, terapiju. Bila sam ful pozitivna, prije transfera otisla na masazu i dodem tamo sjednem sa njom i padne mi volja za zivot. Ugl. Sta bude biti ce. Nego dali se preporuca masaza sad kroz ovo vrijeme mirovanja? Akupunktura? Hvala cure ❤
    Pupoo 🥰 kad je beta?
    Kariogram mozda?
    22.11 ali iskreno, embriologica mi je ubila sav zivot. Tako se trenutno osjecam. Ne nadam se nicem. Vec planiram prec iduci postupak u drugu kliniku. Iako mi je doktor savrsen, ali da iskoristim hzzo..
    Rebeka, ne brini se. Lana je tako ubedirala moju prijateljicu da je ova plaćuci doma došla, na kraju je i više nego odlično ispalo, curica skoro pa godinu dana ima. Tako sam se i ja osjećala zadnji put kad sam bila kod nje. Strašno nešto. Ja znam da sam ja s njima gotova. Drži se i samo hrabro.❤

    Bila sam tako pozitivna a sad mi suze na oci. Ti si odustala od njih? 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Rebeka a znam. 😔 Ali nemoooj. Nije dobro to za bebice🥰 samo pozitiva.
    Jesam da, imam smrzalice još kod njih,  ako i ovaj put ne uspije. Pa još jednom te smrzalice, i onda smo gotovi. Puno je tu bilo novaca,suza, strpljenja,  za takav nastup i pristup... ne mogu više iskreno.  Previše puta su me rasplakala🤣, a to mi se neda 😊😏

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    RebekaB

    Evo me s transfera. 2 su vracene, 8stanicne ako to sta znaci. Kvaliteta jedne je vrlo dobra a druga je ispod. Kao 30% sanse za ovu bolju a 15% za losiju. Mozda je neki genetski "problem" pa mi je dala na razmatranje da napravim nesto na K.. zaboravila od silnih informacija ali sigurno vi tu znate… uglavnom treba pogoditi ciklus, terapiju. Bila sam ful pozitivna, prije transfera otisla na masazu i dodem tamo sjednem sa njom i padne mi volja za zivot. Ugl. Sta bude biti ce. Nego dali se preporuca masaza sad kroz ovo vrijeme mirovanja? Akupunktura? Hvala cure ❤
    Pupoo 🥰 kad je beta?
    Kariogram mozda?

    Da da kariogram.. di se to vadi i koja mu je cijena fali mozda znas?

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    RebekaB

    Rainbow_Hope

    RebekaB

    Evo me s transfera. 2 su vracene, 8stanicne ako to sta znaci. Kvaliteta jedne je vrlo dobra a druga je ispod. Kao 30% sanse za ovu bolju a 15% za losiju. Mozda je neki genetski "problem" pa mi je dala na razmatranje da napravim nesto na K.. zaboravila od silnih informacija ali sigurno vi tu znate… uglavnom treba pogoditi ciklus, terapiju. Bila sam ful pozitivna, prije transfera otisla na masazu i dodem tamo sjednem sa njom i padne mi volja za zivot. Ugl. Sta bude biti ce. Nego dali se preporuca masaza sad kroz ovo vrijeme mirovanja? Akupunktura? Hvala cure ❤
    Rebeka, samo hrabro! Tako je i mene doktorica izbedirala pa smo na kraju još dvije blaste dobili. Koliko sam ja čitala, oni mogu procijeniti samo izgled, a ne i genetske karakteristike pa se zato nekad savršeni zameci ne prime, a loši se uhvate. Bitno je zadržati pozitivu! Ja sam se naručila na sljedeći osteopatski tretman nakon bete, iako je osteopatija sigurna u trudnoći. Za masaže i akupunkturu ne znam… Radim meditacije za two week wait u Mindful IVF aplikaciji.
    Kako te zbedirala.. meni je ovo rekla pred sam transfer. I da misli da je gotovo sigurno genetski nesto.

    Pa rekla mi je da je svih pet oplođeno, ali da je puno fragmentacije, da to nije ono čemu se teži, ne izgleda lijepo kako bi trebalo, uspješnost je 30 %, dakle svi su ti oni isti, s tim sebe štite. Ja sam odlučila biti pozitivna, i evo, dvije slabije perspektivne od ove koju su mi vratili dogurale do 5. dana kao solidne blaste. Zato ti kažem da nema tu pravila i nemoj si dopustiti da ne uživaš kao PUPO. <3 Ja osim toga recimo embriologicu nisam ni vidjela i nitko mi ništa nije rekao konkretnije o kvaliteti od toga.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    RebekaB

    Rainbow_Hope

    RebekaB

    Evo me s transfera. 2 su vracene, 8stanicne ako to sta znaci. Kvaliteta jedne je vrlo dobra a druga je ispod. Kao 30% sanse za ovu bolju a 15% za losiju. Mozda je neki genetski "problem" pa mi je dala na razmatranje da napravim nesto na K.. zaboravila od silnih informacija ali sigurno vi tu znate… uglavnom treba pogoditi ciklus, terapiju. Bila sam ful pozitivna, prije transfera otisla na masazu i dodem tamo sjednem sa njom i padne mi volja za zivot. Ugl. Sta bude biti ce. Nego dali se preporuca masaza sad kroz ovo vrijeme mirovanja? Akupunktura? Hvala cure ❤
    Rebeka, samo hrabro! Tako je i mene doktorica izbedirala pa smo na kraju još dvije blaste dobili. Koliko sam ja čitala, oni mogu procijeniti samo izgled, a ne i genetske karakteristike pa se zato nekad savršeni zameci ne prime, a loši se uhvate. Bitno je zadržati pozitivu! Ja sam se naručila na sljedeći osteopatski tretman nakon bete, iako je osteopatija sigurna u trudnoći. Za masaže i akupunkturu ne znam… Radim meditacije za two week wait u Mindful IVF aplikaciji.
    Kako te zbedirala.. meni je ovo rekla pred sam transfer. I da misli da je gotovo sigurno genetski nesto.
    Pa rekla mi je da je svih pet oplođeno, ali da je puno fragmentacije, da to nije ono čemu se teži, ne izgleda lijepo kako bi trebalo, uspješnost je 30 %, dakle svi su ti oni isti, s tim sebe štite. Ja sam odlučila biti pozitivna, i evo, dvije slabije perspektivne od ove koju su mi vratili dogurale do 5. dana kao solidne blaste. Zato ti kažem da nema tu pravila i nemoj si dopustiti da ne uživaš kao PUPO. &lt;3 Ja osim toga recimo embriologicu nisam ni vidjela i nitko mi ništa nije rekao konkretnije o kvaliteti od toga.

    I da, isto mi je to rekla neposredno prije transfera, ali ja sam bila sretna da imamo što vratiti i skroz sam optimistična 

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Cure, moja beta je 1853 😳😳😳
    U takvom sam soku jos uvijek, tresem se cijelo vrijeme, ne mogu vjerovat 🙈🙈🙈
    Rekli su da ne vadim vise betu nego da dodem na UZV iduci tjedan.

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    M_G💕

    Cure, moja beta je 1853 😳😳😳
    U takvom sam soku jos uvijek, tresem se cijelo vrijeme, ne mogu vjerovat 🙈🙈🙈
    Rekli su da ne vadim vise betu nego da dodem na UZV iduci tjedan.

    🙈🙊 Suuuupeeeriškaaa🥰😍🥰😍🥰

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    M_G💕

    Cure, moja beta je 1853 😳😳😳
    U takvom sam soku jos uvijek, tresem se cijelo vrijeme, ne mogu vjerovat 🙈🙈🙈
    Rekli su da ne vadim vise betu nego da dodem na UZV iduci tjedan.

    🥳🥳🥳🥳🥳
    Odličnooooo. 😊😊😊🍀🍀🍀🍀🥳🥳🥳🥳

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    šesnica

    Rebeka a znam. 😔 Ali nemoooj. Nije dobro to za bebice🥰 samo pozitiva.
    Jesam da, imam smrzalice još kod njih, ako i ovaj put ne uspije. Pa još jednom te smrzalice, i onda smo gotovi. Puno je tu bilo novaca,suza, strpljenja, za takav nastup i pristup… ne mogu više iskreno. Previše puta su me rasplakala🤣, a to mi se neda 😊😏

    Lana ili Luci? On je meni stvarno bio divan kroz citav ovaj postupak ali bilo bi bolje razgovor s embriologom smanjit na minimum. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.