Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Anemona

    Hvala ti Rainbow, dobila sam od 200.
    Zvali su nas iz bolnice, od 12 punktiranih folikula 7 je bilo zrelo, i 5 je oplođeno 😇😇😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏
    Čekamo dalje

    Odlično!!! Sad nek dalje nastave rasti 🍀🍀🍀 Jesu već rekli kad bi bio transfer?
    Ja sam inače kupila platnene dnevne uloške pa njih stalno mijenjam, sličan princip ko Anči, ali lakše mi je ako sam negdje i ne moram sve skidati 🙈
    Ribic ja ti isto tako pričam pa kad kažem mužu da se i on uključi, misli da sam luda, maksimum od njega je da pomazi bušu 😂 To je pravi PUPO duh i tak nastavi!
    Tanja79 sretno!!! Nek se lijepo uhvate 💪

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    malala

    Ribic i Tanja, sretno!!!! 🤞🤞🤞🤞
    Menge još nema, jučer opet dvije točkice smeđega. Već sam išla čitati može li se zatrudniti pod kontracepcijom. 🤦🤦 U jednom članku je pisalo ako se jave grčevi i bolne grudi da se napravi test. Mene sise bole danima, bradavice prije par dana nisam smjela dirnuti. Napravit ću sutra test pa zovem kliniku. Prije svakog postupka mene m zeza i ne dolazi i to mi samo kida živce. 😔

    A tebi nije nitko rekao da je moguće da uopće nema krvarenja dok si pod kontracepcijom? Meni su to rekli i stvarno nije bilo prave menge... Opet napominjem da nisam popila karticu do kraja, ali svejedno...
    Svakako napravi test, nadam se iznenađenju ☺️

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Anemona

    Hvala ti Rainbow, dobila sam od 200.
    Zvali su nas iz bolnice, od 12 punktiranih folikula 7 je bilo zrelo, i 5 je oplođeno 😇😇😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏
    Čekamo dalje
    Odlično!!! Sad nek dalje nastave rasti 🍀🍀🍀 Jesu već rekli kad bi bio transfer?
    Ja sam inače kupila platnene dnevne uloške pa njih stalno mijenjam, sličan princip ko Anči, ali lakše mi je ako sam negdje i ne moram sve skidati 🙈
    Ribic ja ti isto tako pričam pa kad kažem mužu da se i on uključi, misli da sam luda, maksimum od njega je da pomazi bušu 😂 To je pravi PUPO duh i tak nastavi!
    Tanja79 sretno!!! Nek se lijepo uhvate 💪

    A dobro ja sam bila kući cijelo vrijeme oa sam mogla tako..ako sam negdje isla racunala sam da se vratim na vrijeme 😅

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    ribic baš me raznježio tvoj post! 🤗 Mi smo odmah naše bebice prozvali bebica B i bebica C jer su im to ocjene blastocista bile. Pričali smo s njima od 11/2020 do 05/2021 kad je konačno endometrij zadebljao dovoljno za FET, pričali smo da je B sigurno cura, a C dečko i da se nadamo da će nam skupa doći 🥰🥰 Govorili smo im da su te ocjene bezveze i da nek ne misle da su oni loše blastice jer nisu A, smišljavali smo im pjesmice i baš smo se sami sebi smijali kako smo ludi 😅 Rekli smo im da ako ipak tijela nisu dobra da će mama i tata raditi tijela koliko god treba dok ne budu dobra za njih i da neka nemaju pritisak da moraju odmah doći, da ih volimo i čekamo koliko treba.Jednostavno nam je tako bilo lakše provesti taj period između oplodnje i FET-a, i obitelji su nam se smijale kad smo im tako pričali, ali svi smo zajedno nekako mantrali za naše bebice B i C. I primili su se 🙌🏻 I sada kad smo u trećem tromjesečju ih još uvijek zovemo B i C i mislim da će tako ostati do kraja života kao interna obiteljska fora ❤💙 Jako vibram za tebe i tvoje mrve, samo im pričaj i smij se tome s mužem 🤗🤗 ❤❤🍀🍀

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    SeniRemmus

    ribicbaš me raznježio tvoj post! 🤗 Mi smo odmah naše bebice prozvali bebica B i bebica C jer su im to ocjene blastocista bile. Pričali smo s njima od 11/2020 do 05/2021 kad je konačno endometrij zadebljao dovoljno za FET, pričali smo da je B sigurno cura, a C dečko i da se nadamo da će nam skupa doći 🥰🥰 Govorili smo im da su te ocjene bezveze i da nek ne misle da su oni loše blastice jer nisu A, smišljavali smo im pjesmice i baš smo se sami sebi smijali kako smo ludi 😅 Rekli smo im da ako ipak tijela nisu dobra da će mama i tata raditi tijela koliko god treba dok ne budu dobra za njih i da neka nemaju pritisak da moraju odmah doći, da ih volimo i čekamo koliko treba.Jednostavno nam je tako bilo lakše provesti taj period između oplodnje i FET-a, i obitelji su nam se smijale kad smo im tako pričali, ali svi smo zajedno nekako mantrali za naše bebice B i C. I primili su se 🙌🏻 I sada kad smo u trećem tromjesečju ih još uvijek zovemo B i C i mislim da će tako ostati do kraja života kao interna obiteljska fora ❤💙 Jako vibram za tebe i tvoje mrve, samo im pričaj i smij se tome s mužem 🤗🤗❤❤🍀🍀

    Ajmeee 😍😍 preslatkoooo ❤️💙
    Kako si ti? Još malo i stizu 🤭

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    SeniRemmus

    ribicbaš me raznježio tvoj post! 🤗 Mi smo odmah naše bebice prozvali bebica B i bebica C jer su im to ocjene blastocista bile. Pričali smo s njima od 11/2020 do 05/2021 kad je konačno endometrij zadebljao dovoljno za FET, pričali smo da je B sigurno cura, a C dečko i da se nadamo da će nam skupa doći 🥰🥰 Govorili smo im da su te ocjene bezveze i da nek ne misle da su oni loše blastice jer nisu A, smišljavali smo im pjesmice i baš smo se sami sebi smijali kako smo ludi 😅 Rekli smo im da ako ipak tijela nisu dobra da će mama i tata raditi tijela koliko god treba dok ne budu dobra za njih i da neka nemaju pritisak da moraju odmah doći, da ih volimo i čekamo koliko treba.Jednostavno nam je tako bilo lakše provesti taj period između oplodnje i FET-a, i obitelji su nam se smijale kad smo im tako pričali, ali svi smo zajedno nekako mantrali za naše bebice B i C. I primili su se 🙌🏻 I sada kad smo u trećem tromjesečju ih još uvijek zovemo B i C i mislim da će tako ostati do kraja života kao interna obiteljska fora ❤💙 Jako vibram za tebe i tvoje mrve, samo im pričaj i smij se tome s mužem 🤗🤗❤❤🍀🍀

    Ovo je predivno ❤️❤️❤️

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    SeniRemmus

    ribicbaš me raznježio tvoj post! 🤗 Mi smo odmah naše bebice prozvali bebica B i bebica C jer su im to ocjene blastocista bile. Pričali smo s njima od 11/2020 do 05/2021 kad je konačno endometrij zadebljao dovoljno za FET, pričali smo da je B sigurno cura, a C dečko i da se nadamo da će nam skupa doći 🥰🥰 Govorili smo im da su te ocjene bezveze i da nek ne misle da su oni loše blastice jer nisu A, smišljavali smo im pjesmice i baš smo se sami sebi smijali kako smo ludi 😅 Rekli smo im da ako ipak tijela nisu dobra da će mama i tata raditi tijela koliko god treba dok ne budu dobra za njih i da neka nemaju pritisak da moraju odmah doći, da ih volimo i čekamo koliko treba.Jednostavno nam je tako bilo lakše provesti taj period između oplodnje i FET-a, i obitelji su nam se smijale kad smo im tako pričali, ali svi smo zajedno nekako mantrali za naše bebice B i C. I primili su se 🙌🏻 I sada kad smo u trećem tromjesečju ih još uvijek zovemo B i C i mislim da će tako ostati do kraja života kao interna obiteljska fora ❤💙 Jako vibram za tebe i tvoje mrve, samo im pričaj i smij se tome s mužem 🤗🤗❤❤🍀🍀

    Ajme meni još samo 77 dana? 😱
    Kud vrijeme leti? 🙈🙈

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰

  • Avatar SeniRemmus

    SeniRemmus

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Anči, Rainbow_Hope, ma2013 nama proletilo vrijeme, stvarno! S tim da računamo da neće biti 77 dana do ful termina već ipak negdje oko Božića pošto su blizanci tako da je točnije oko 40-50 dana 🙈 One mučnine na početku su mi se vukle kao vječnost, ali nakon njih je vrijeme projurilo. Ja sam super, još radim 2 tjedna pa porodiljni, dobila 13kg - bebice svaka ima već oko kilu i pol i baš su 🐷🐷 Sve smo spremili i sad samo čekamo da stignu naše buhtlice 😘😘 Čitam vas koliko stignem od posla, ali nadoknadit ću kad odem na porodiljni, sretno svima ❤

    Ja 1991., PCO, trombofilija
    MM 1992., teški OAT
    1.IVF/ICSI + FET 🐧🐧 ✅

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Avocado

    Kacusha🍁🍂

    Avocado

    Kacusha🍁🍂

    Avocado

    Hej cure, ja radila ANA test i jako mi je visok titar.
    Čini mi se da je netko ovdje napisao da ima lupus?
    Mislim da ništa od mog FETa dok ne utvrdim šta mi je 😔 Idući tjedan idem kod imunologa pa ćemo vidjeti 🙏
    Koliki ti je nalaz?
    1:640😏
    Moj je 1:320 Lupus ti se vidi po koži. Ništa sad napravi ENU da se vidi što je u pitanju. Gle bolje da smo i saznale da nešto nije ok, nego da vrijeme prolazi u neznanju. 😁🦾 Nadam se samo da postoji adekvatna terapija.
    Ti imaš neku dijagnozu?
    Ja sam baš koma od kad sam dobila nalaz… doslovno mi se vrti po glavi da je kraj ako je lupus🤦‍♀️😏

    Ma zasto bi bio kraj? Pa ima zena i sa lupusom koje ostanu trudne 😊 ja imam autoimunu vitiligo i sad cekam nalaze ENE. Mislim da nama u tom slucaju samo treba jaca ili trajnija terapija. Nema predaje do kraja 😘

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Tanja79 PUPO sretno, da sve 3 ostanu ❤️❤️❤️

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.