Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Anemona

    Jutro cure, kako ste? 🙂🌻🌄🌈
    Anči, mislim da Tanja79 danas ima transfer a ne aspiraciju.
    Sad vas razumijem u vezi utrića 🙈🙈🙈
    Kad pogledam unatrag, bilo mi je lakše dati si 💉 nego staviti te tabletice 😵
    Ispadaju, ljepe se, peče, iritira 😭 dajte neki savjet za lakše stavljanje?

    Da da pobrkala sam 🙈

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1462

    Prijavi adminu

    Anemona

    Jutro cure, kako ste? 🙂🌻🌄🌈
    Anči, mislim da Tanja79 danas ima transfer a ne aspiraciju.
    Sad vas razumijem u vezi utrića 🙈🙈🙈
    Kad pogledam unatrag, bilo mi je lakše dati si 💉 nego staviti te tabletice 😵
    Ispadaju, ljepe se, peče, iritira 😭 dajte neki savjet za lakše stavljanje?

    Ja ih stavljam kao tampon, jedna noga na školjku 🙈 Ne znam jesi uzela od 100 mg ili od 200 mg, od 200 su isključivo za vaginalnu upotrebu i malo se lakše stavljaju. Meni su krenule noćne more od njih, baš loše spavam 🙁
    Probaj uzeti od Aromare Gyno Pro da ti malo umiri sve dolje i da se na njih nešto ne nakalemi, mislim da su odlična podloga za razne beštije 🙈
    Evo, ja 5dnt prijavljujem sve jače bolove u cicama, povećale su mi se bradavice, jučer imala grčeve lagane u maternici i leđima. I užasan umor. Znam da to sve može biti od utrića, ali ja ih koristim i inače za produljenje lutealne faze i obično nemam takve simptome, ovako su me cice boljele samo prije prošlog + pa se nadam da je to dobar znak 💕

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1600

    Prijavi adminu

    ribic

    Teja1408 Joj da bar bude kao tebi prosli godine ❤️
    Garawa Meni muz ponekad misli da sam malo skrenula ali ja pricam s malcima. I prosli put sam sa svojim mrvom. Ne znamo kakav ce ishod biti i da li ce se primiti ali da bar tih 10+ dana uzivamo skupa i da znaju da ih mama puno voli bez obzira na sve. Prosli put smo obisli sva muzu i meni draga (i bitna) mjesta tak da nas mrva sve vidi. I primio se stvarno. Naravno ne mislim zato ali eto…. Nazalost je bio blighted ovum. Al ne znam, volim im pricati i da znaju da sam tu i da su voljeni i zeljeno iscekivani. “Pricam” ja i s ovom ekipicom koja je jos u labosu i treba izdrzat do sutra pa da ih se zamrzne… Ne znam, to je neki moj nacin. Nekome mozda blesav al eto ❤️

    Divno  želim ti od srca da ti uspije ovaj put, i da kitiš bor sa svojim malcima u buši i u novom domu! Planiraš raditi test ili čekamo betu?

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ribic

    Teja1408 Joj da bar bude kao tebi prosli godine ❤️
    Garawa Meni muz ponekad misli da sam malo skrenula ali ja pricam s malcima. I prosli put sam sa svojim mrvom. Ne znamo kakav ce ishod biti i da li ce se primiti ali da bar tih 10+ dana uzivamo skupa i da znaju da ih mama puno voli bez obzira na sve. Prosli put smo obisli sva muzu i meni draga (i bitna) mjesta tak da nas mrva sve vidi. I primio se stvarno. Naravno ne mislim zato ali eto…. Nazalost je bio blighted ovum. Al ne znam, volim im pricati i da znaju da sam tu i da su voljeni i zeljeno iscekivani. “Pricam” ja i s ovom ekipicom koja je jos u labosu i treba izdrzat do sutra pa da ih se zamrzne… Ne znam, to je neki moj nacin. Nekome mozda blesav al eto ❤️

    Naježila sam se 😍 predivno ❤️ ne mogu ti opisat koliko ti sreće zelim 🤞🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Anemona Ja nemam problema s utricima pa ne znam kak da ti pomognem. Nekad ih stojecki stavim, nekad lezecki - ovisi di sam tada (posao, doma i sl.).
    RainbowHope Drzim fige da su to THE simptomi 😂
    MissIvy Probat cu izdrzat (kao prosli put) i ne piskiti na test do dana bete tj. tada sam dan prije. Al vidjet cemo kako ce me hitati u glavi. I hvala ❤️ Kako si ti?
    Anci ❤️

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Hvala ti Rainbow, dobila sam od 200.
    Zvali su nas iz bolnice, od 12 punktiranih folikula 7 je bilo zrelo, i 5 je oplođeno 😇😇😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏
    Čekamo dalje

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    "Misli dobro, pa će dobro i biti" 🙏

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    ribic

    Garawa Meni muz ponekad misli da sam malo skrenula ali ja pricam s malcima. I prosli put sam sa svojim mrvom. Ne znamo kakav ce ishod biti i da li ce se primiti ali da bar tih 10+ dana uzivamo skupa i da znaju da ih mama puno voli bez obzira na sve. Prosli put smo obisli sva muzu i meni draga (i bitna) mjesta tak da nas mrva sve vidi. I primio se stvarno. Naravno ne mislim zato ali eto…. Nazalost je bio blighted ovum. Al ne znam, volim im pricati i da znaju da sam tu i da su voljeni i zeljeno iscekivani. “Pricam” ja i s ovom ekipicom koja je jos u labosu i treba izdrzat do sutra pa da ih se zamrzne… Ne znam, to je neki moj nacin. Nekome mozda blesav al eto ❤️

    Nije blesav.. i ja znam sada kada budem u ta dva tjedna čekanja.. obratiti se mrvici i reći ajde.. hrabro samo.. primi se i ostani.. tako te dugo čekam.. 
    Onda pomislim isto tako da sam skrenula 🙈

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Anemona

    Hvala ti Rainbow, dobila sam od 200.
    Zvali su nas iz bolnice, od 12 punktiranih folikula 7 je bilo zrelo, i 5 je oplođeno 😇😇😇😇😇🙏🙏🙏🙏🙏
    Čekamo dalje

    Predobrooo 😍 nisu nista rekli kad bi bio transfer?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Anemona sto se tiće utrića i mene je peckalo..onda su cure rekle da izbacim dnevne uloške i da radije mjenjam stalno gaće da bude suho dolje...onda sam prakticirala jutarnje stavljat u krevetu pa bit malo bez gaća..onda se otuširala prije popodnevnih utrića i stavljala u kupaoni, kao i večernje...nakon tuširanja nogu na kadu i ubacim...ili onako u čučanj ili u krevetu isto...to mi je bilo najbolje...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1600

    Prijavi adminu

    ribic

    AnemonaJa nemam problema s utricima pa ne znam kak da ti pomognem. Nekad ih stojecki stavim, nekad lezecki - ovisi di sam tada (posao, doma i sl.).
    RainbowHopeDrzim fige da su to THE simptomi 😂
    MissIvyProbat cu izdrzat (kao prosli put) i ne piskiti na test do dana bete tj. tada sam dan prije. Al vidjet cemo kako ce me hitati u glavi. I hvala ❤️ Kako si ti?
    Anci ❤️

    Dobro sam, za 3 dana uzv pa cu vidjeti da li ce biti sto od transfera. Ali pijem ciklu i nadam se da mi tih par tableta estrofema nije zeznulo cijeli ciklus.
    Onda ribic draga, uzivaj u tom osjecaju da si trudnica do bete, a beta neka ti to samo potvrdi!
    Anemona  odlične vijesti!! Drzim fige da se lijepo razvijaju dalje!

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.