Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mjau

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Cao cure...slabije pratim. Stalno me izbacuje.. Cini mi se da dolazi vrijeme za novi VOL. Evo da vas pingujem i pozelim svima srecu! ❤️
    Mi radimo Nifty u ponedeljak sve je ok sa bebom za sada :)
    Ljubim vas

    1994god. Bez jajovoda
    Prva stimulacija gonalima pocev od 23. avgust 2021. Dobijeno 19oocita oplodilo se 16. Cekamo 5ti dan
    09.09.2021. Transfer jedne blastociste, zamrznuto 5

  • Sen2021

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    VM

    Sen2021

    VM

    Bok cure, da li znate gdje se moze privatno u Zg (bez uputnice) na vlastiti zahtjev raditi kariogram?
    Pozdrav VM 🙂 ja ne znam odgovor na tvoje pitanje jer nisam iz Hrvatske🙂 ali neko ce se sigurno javiti. Tvoj potpis me bas zainteresovao zbog biohemijskih trudnoca, da li je doktor ikad ista rekao zasto samo zavrsi kao biohemijska trudnoca? Meni je moj rekao da je tijelo dobro odgovorilo ali da vjerovatno sa embrijem nesto nije u redu, nakon toga sam radila kariotip koji je uredan kod oboje pa kad ciklus pocne vidjecu sta i kako dalje.
    Hvala Rainbow!!!
    Pozdrav Sen2021! Doktor mi je isto tako rekao, to se najcesce dogada zbog kromosomskih gresaka embrija, uzrokovano losom kvalitetom spermija i/ili js. Nase godine, los spermiogram itd. buduci da sam jucer saznala ishod posljednjeg postupka, danas me nazvao i rekao da mu se javim cim dobijem memstruaciju. Ocito ima nesto u planu za dalje. Javiti cu vam za 4-5 dana sto mi je rekao. Na internetu sam isto tako pronasla same odgovore da ivf ne uspije najcesce zbog loseg embrija. Ja sam samo u prvom valjdapostupku imala blastociste, dalhe su mi embriji uvijek malo kasnili u razvoju 😒. I da, nama rade ICSI.

    Moj prvi put beta nula, ostala dva biohemijska, imala sam i blastociste a za embrije su rekli da su imali velika ocekivanja jer su bili odlicne kvalitete i eto nista na kraju, također i kod nas ICSI jer je suprug radio mikro tesu, godinu sam starija🙂 Moram podjeliti jednu lijepu pricu, prvi postupak, jedna blastocista, mama 43 godine i rodio se prelijep djecak💙❤

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Avocado

    Hej cure, ja radila ANA test i jako mi je visok titar.
    Čini mi se da je netko ovdje napisao da ima lupus?
    Mislim da ništa od mog FETa dok ne utvrdim šta mi je 😔 Idući tjedan idem kod imunologa pa ćemo vidjeti 🙏

    Koliki ti je nalaz? 

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    DOMLeon, Anči, Rainbow_Hope, Joka 💞💞💞
    Hvala vam, ljubim vas 😘😘😘

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    "Misli dobro, pa će dobro i biti" 🙏

  • BugaDuga

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Curke, nisam Vas neko vrijeme citala i danas krenem citat i procitam tuznu vijest. MTB drzi se! 😘 Bas mi je zao.Ja sam uspjela rijesit ureoplazmu jednom turom antibiotika. Iako sam bila uvjerena da cu morat jos jednu turu popit jer ih je bilo gro. 

    26.4. 7+1 ❤️

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Anemona, wow 12 folikula! 🥳👍 

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    ribic

    Ja sam ok. Odmah u pogonu. Prosli put jurila doma radit, a sad na dolacu i u mesnicu 😂 Nek malci odmah vide mamin i tatin subotnji ritual.Beta bi trebala bit za 12 dana tj. 18.11. kad je neradni dan pa cu onda u slucaju pozitivnog testa otici dan ranije tj. 17.11. pa da mogu opet u petak ponoviti. Dobilq sam jos za utorak dodatnu injekciju progesterona.
    I sad nakon placa i mesnice svracam u mekic po krmupirice 😂

    Cestitam Ribic! Pratim te od kad sam se ja prikljucila u proljece... Daj Boze da je to To!! 🙏🙏🙏 a sta su ti rekli da mozes sve normalno odmah nakon transfera?? Nema par dana laganini... ? Jesu ti jos sta preporucili?

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Mene je danas med.sestra zvala da javim da je transfer u pon. Ne kazu koliko ih se oplodilo, ali sam drugim putevima uspjela saznati da su od 6js 3 bile za oplodnju i 3 su se oplodile. Al do pon ko zna 🙏 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    RebekaB

    Mene je danas med.sestra zvala da javim da je transfer u pon. Ne kazu koliko ih se oplodilo, ali sam drugim putevima uspjela saznati da su od 6js 3 bile za oplodnju i 3 su se oplodile. Al do pon ko zna 🙏

    Eeej kako si? Kako se osjećaš nakon punkcije? Boli li što?
    Držim fige da u ponedjeljak budu sve tri 🤞🥰

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    šesnica

    RebekaB

    Mene je danas med.sestra zvala da javim da je transfer u pon. Ne kazu koliko ih se oplodilo, ali sam drugim putevima uspjela saznati da su od 6js 3 bile za oplodnju i 3 su se oplodile. Al do pon ko zna 🙏
    Eeej kako si? Kako se osjećaš nakon punkcije? Boli li što?
    Držim fige da u ponedjeljak budu sve tri 🤞🥰

    Sve je dobro proslo, bez anestezije, brzo i nije puno bolilo a onda navecer kad sam krenula sa utrogestanom suze plac i boluckanje.. najgore od svega mi je taj utrogestan. Danas sam ok, bolje.. hvala na pitanju... a valjda ce biti 3 do pon 😱 kad sw ono pije iso sport i zasto? Sve sam zaboravila

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.