Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    RebekaB

    šesnica

    RebekaB

    Mene je danas med.sestra zvala da javim da je transfer u pon. Ne kazu koliko ih se oplodilo, ali sam drugim putevima uspjela saznati da su od 6js 3 bile za oplodnju i 3 su se oplodile. Al do pon ko zna 🙏
    Eeej kako si? Kako se osjećaš nakon punkcije? Boli li što?
    Držim fige da u ponedjeljak budu sve tri 🤞🥰
    Sve je dobro proslo, bez anestezije, brzo i nije puno bolilo a onda navecer kad sam krenula sa utrogestanom suze plac i boluckanje.. najgore od svega mi je taj utrogestan. Danas sam ok, bolje.. hvala na pitanju… a valjda ce biti 3 do pon 😱 kad sw ono pije iso sport i zasto? Sve sam zaboravila

    Ajde super. Baš mi je drago da je sve u redu prošlo s punkcijom, pročitala sam bila da si zadovoljna 😄
    A znaaam, ali prodje sve. 😊 Znam da su neke pile odmah nakon transfera. Ja osobno nisam, on ti je meni zabranio ikakva gazirana i slatka pića,samo vodu. A  i nisam imala pojma za taj iso sport dok nisam pročitala na forumu 🤣
    Pitaj ju uponediljak  Mariju. Ona će ti nakon transfera dati upute za ova dva tjedna što smiješ a što ne. 😊 

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    šesnica

    RebekaB

    šesnica

    RebekaB

    Mene je danas med.sestra zvala da javim da je transfer u pon. Ne kazu koliko ih se oplodilo, ali sam drugim putevima uspjela saznati da su od 6js 3 bile za oplodnju i 3 su se oplodile. Al do pon ko zna 🙏
    Eeej kako si? Kako se osjećaš nakon punkcije? Boli li što?
    Držim fige da u ponedjeljak budu sve tri 🤞🥰
    Sve je dobro proslo, bez anestezije, brzo i nije puno bolilo a onda navecer kad sam krenula sa utrogestanom suze plac i boluckanje.. najgore od svega mi je taj utrogestan. Danas sam ok, bolje.. hvala na pitanju… a valjda ce biti 3 do pon 😱 kad sw ono pije iso sport i zasto? Sve sam zaboravila
    Ajde super. Baš mi je drago da je sve u redu prošlo s punkcijom, pročitala sam bila da si zadovoljna 😄
    A znaaam, ali prodje sve. 😊 Znam da su neke pile odmah nakon transfera. Ja osobno nisam, on ti je meni zabranio ikakva gazirana i slatka pića,samo vodu. A i nisam imala pojma za taj iso sport dok nisam pročitala na forumu 🤣
    Pitaj ju uponediljak Mariju. Ona će ti nakon transfera dati upute za ova dva tjedna što smiješ a što ne. 😊

    I meni je tako rekao bez teske hrane i bez gaziranog i slatkog. Ali danas junk food pojela bi sveeee i zidove 😂😂😂😂

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Rebeka znas što ću ti reći, mene je tako opralo zadnjih 5 dana , da mu džabe što mi je rekao. 🤣🤣🤣
    Nema što nisam pojela. Danas i jučer sam se ipak malo suzdržala 😅 jer stvarno nisam bila normalna 🐷🐷🤣🤣 rupa u stomaku, sinoć sam se skoro digla u sred noći da si tost napravim 🤣🤣

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Rebeka mozes vec sad pit iso sport..ja sam pila litru dnevno..i jedi hranu bogatu proteinima..ja sam pila svaki dan i proteinski shake..to ti sve pomaze da se tijelo brze oporavi i spriječava tj ublažava hiper...

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    RebekaB Hvala ti! I ja isto iz prikrajka dodatno gledam curke s nizim amh jer je to i moja dijagnoza. Super za 3 oplodene💪Embriolog mi je rekao da radim sve normalno, da idem radit ak mi uredski posao i da jedino ne idem u teretanu dizat utege😂 Ja sam i prosli put radila normalno i tako cu i sad. Necemo se seksat (iako jedan dr. veli moze, a drugi ne), necu radit kucanske poslove (da malo iskoristim priliku) i tipa necu u setnju uzbrdo (sto inace radim). Ostalo sve isto. I dodala 2 brazilska orascica dnevno i casu soka od nara - tak sam i prosli put. I pricam malcima sve kad negdje idemo 🙈

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Teja1408

    Teja1408

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    ribic

    RebekaBHvala ti! I ja isto iz prikrajka dodatno gledam curke s nizim amh jer je to i moja dijagnoza. Super za 3 oplodene💪Embriolog mi je rekao da radim sve normalno, da idem radit ak mi uredski posao i da jedino ne idem u teretanu dizat utege😂 Ja sam i prosli put radila normalno i tako cu i sad. Necemo se seksat (iako jedan dr. veli moze, a drugi ne), necu radit kucanske poslove (da malo iskoristim priliku) i tipa necu u setnju uzbrdo (sto inace radim). Ostalo sve isto. I dodala 2 brazilska orascica dnevno i casu soka od nara - tak sam i prosli put. I pricam malcima sve kad negdje idemo 🙈

    Hej, ne pišem više na forum i ne stignem baš ni čitati, ali danas sam ulovila tvoju priču i skroz mi je kul 🙈

    Ja sam isto imala transfer trodnevnog embrija 6.11. prosle godine i prvu betu vadila 17.11. jer je 18.11., kada sam trebala, bio neradni.
    .
    Drzim ti fige da ti se ponovi moja situacija 🤞🏼🙂

    Ja sam bila u Vinogradskoj. 

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Šesnica držim fige za betu. 🙏 Ja sam isto stalno gladna, pojela bih sad najveći sendvič, ali borim se sama sa sobom... Pa grickam paprike. 🤣

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • šesnica

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Inna_92

    Šesnicadržim fige za betu. 🙏 Ja sam isto stalno gladna, pojela bih sad najveći sendvič, ali borim se sama sa sobom… Pa grickam paprike. 🤣

    Hvala tiii. Baš sam uzbuđena i nekako čudno smirena 🤭🤷‍♀️❤

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Avocado

    Kacusha🍁🍂

    Avocado

    Hej cure, ja radila ANA test i jako mi je visok titar.
    Čini mi se da je netko ovdje napisao da ima lupus?
    Mislim da ništa od mog FETa dok ne utvrdim šta mi je 😔 Idući tjedan idem kod imunologa pa ćemo vidjeti 🙏
    Koliki ti je nalaz?
    1:640😏

    Moj je 1:320 Lupus ti se vidi po koži. Ništa sad napravi ENU da se vidi što je u pitanju. Gle bolje da smo i saznale da nešto nije ok, nego da vrijeme prolazi u neznanju. 😁🦾 Nadam se samo da postoji adekvatna terapija. 

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ribic, Rebeka…meni je sestra medicinska rekla, sve normalno, ali bez fizickog rada. I bez obzira na to, prva dva dana sam bila izbezumljena...u koji polozaj sjesti, u kojem spavati, koliko hodati...uuuf kad se sjetim, bas mi je bilo mucenje. Radim od kuce i setnje s psom su mi bas puno znacile, da izadem, smirim glavu...tako da sam nakon dva dana konacno prodisala i pocela se ponasat apsolutno normalno i slusat svoje tijelo. Ako sam osjetila umor, stala bi, zatezanje neko isto bih usporila.
    I ne seksamo se...ali mi to nitko nije rekao da (ne)smijemo nego mi jednostavno nije to to 🤭 a dragi je isto malo usplahiren 😅

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.