Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vekolina87

    Vekolina87

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Malala to ti treba firma organizirat i reć di i kad da se odes testirat..danas bi se trebala tesirat da imas test u ponedeljak..jel nisu rekli da se to uvodi od 15.11 🤔 svakako provjeri u firmi tj sa šefom…
    Cure jel koja naručivala u zadnje vrijeme s iherba..sad sam htjela naručit i još mi čudno odkud tako skupo kad ono poštarina me izade 500 kn 😱 znači dodaci 600, a poštarina 500..kolko se sjećam to nije prije bas tako bilo…

    Hej Anči,
    Ja sam bas neki dan narucila sebi brdo toga... Novost ti je da se od 8.mj PDV obračunava na sve posiljke bez izuzetka i to ti ulazi u carinu-postarinu i odmah cjelu pricu poskupljuje za 25%! Tako da je poskupilo značajno ali i dalje je jeftinije nego kod nas... 

    👱‍♀️35👨‍🦱42
    Duboka endometrioza IV stadij, 2018.laparoskopija,
    2019.laparotomija,
    2020.VI. IVF u KBC RI (Bemfola150, Brevactid), 1JS, ICSI oplodena i vracena 3.dan, prokrvarila prije bete, komplikacije nakon mj.dana upala zdjelice i ponovna laparaskopija
    2021.X. IVF u Poliklinici IVF (Gonal 225+menopur 75, ovitrelle) 4JS, 2 oplodene i vracene 3.dan, beta 12dnt 61.5, 14dnt 29.6 😔
    2022.IV. IVF u Poliklinici IVF (Rekovelle12+menopur150,brevactidx2) 4JS, 4 oplodene

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Garawa drzim fige za nov i bolji posao od pvoga 🤗.Ja sam ok.Cekam FET 🥳🥳🥳

    Pratim te 🤞🤞

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima, posebno ribic i rita PUPO 🍀🌈 Meni je menga napokon krenila i ono sreca u nesreci da sve samo ode 😁. Iscekujem konzultacije kod Podobnika. Puse 😘

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • sandy11

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Drage moje juce je bio transfer .danas  neki cudni bolovi dole kao da cu dobit kako bi opisala neznam ..popijem utrogestan onda mi se spava .imam 2 neuspjela ivf i jedan ivf koji je zavrsio s spontani ..

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Evo gotova. Od 6 ono 5 ih se oplodilo. Jedna odustala po putu i ostale su cetiri. Dvije dobre smo danas vratili, a druge dvije losije ce pustit di pon pa cemo vidjeti. Ne nadam se bas da ce prezivjeti  i da ce bit za zamrnznut al vidjet cemo. Idem vjerovat u ove malce koji su danas vraceni ❤️❤️

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Kacusha🍁🍂

    Cure sretno svima, posebno ribic i rita PUPO 🍀🌈 Meni je menga napokon krenila i ono sreca u nesreci da sve samo ode 😁. Iscekujem konzultacije kod Podobnika. Puse 😘

    Aaa❤️😍

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    ribic

    Evo gotova. Od 6 ono 5 ih se oplodilo. Jedna odustala po putu i ostale su cetiri. Dvije dobre smo danas vratili, a druge dvije losije ce pustit di pon pa cemo vidjeti. Ne nadam se bas da ce prezivjeti i da ce bit za zamrnznut al vidjet cemo.Idem vjerovat u ove malce koji su danas vraceni ❤️❤️

    Sretnoo 🥰🤞🤞 kad je beta?

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    ribic

    Evo gotova. Od 6 ono 5 ih se oplodilo. Jedna odustala po putu i ostale su cetiri. Dvije dobre smo danas vratili, a druge dvije losije ce pustit di pon pa cemo vidjeti. Ne nadam se bas da ce prezivjeti i da ce bit za zamrnznut al vidjet cemo.Idem vjerovat u ove malce koji su danas vraceni ❤️❤️


    Odlicnooo!! Nek se ulove cvrsto i nek te ne pustaju 🤞🤞
    Kako se osjecas PUPO? 🤭

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • ribic

    Broj poruka: 2641

    Prijavi adminu

    Ja sam ok. Odmah u pogonu. Prosli put jurila doma radit, a sad na dolacu i u mesnicu 😂 Nek malci odmah vide mamin i tatin subotnji ritual.Beta bi trebala bit za 12 dana tj. 18.11. kad je neradni dan pa cu onda u slucaju pozitivnog testa otici dan ranije tj. 17.11. pa da mogu opet u petak ponoviti. Dobilq sam jos za utorak dodatnu injekciju progesterona. 
    I sad nakon placa i mesnice svracam u mekic po krmupirice 😂

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    DOMLeon

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    DOMLeon

    Tanja79🤞🙏🐧🥚🐣

    Dobro vece cure, pozdrav svima. Vidim da malo koga znam iz ove sadasnje postave. Ja se od Maja nisam javljala, prijalo mi je da ne pricam i ne mislim o postupcima. Nisam citala puno u nazad ali vidim da nema MTB, gde su nam Bozma i TirelessIvy… Ruska, Sanjich….
    Ja sam imala aspiraciju u Ponedeljak 12 js, 9 oplođeno, transfer ce mi biti u Nedelju nadam se da ce preživeti makar 5 od ovih 9. Brine me temperatura 37,4… Da li to moze biti od utrogestana?
    Drzim 🤞da svih 9 izdrze do nedjelje
    Eh kad bi imala 6 🐧kao ti… i 3 mi vrate, to je taman to 😁😁😁… Puno se nadam za moje godine 😂
    Tanja u ovoj prici se nikad nista nezna.Ja vjerujem u cuda ❤.sutra transfer ?

    Da, sutra transfer u 9...ovaj put radim sve drugačije nego prethodna 2 puta. Idem odmah negde na kafu i rucak, nema ležanja nego da radim sve sto mi prija. Ranije sam od tog lezanja samo bila nervozna, a eto nista nije pomoglo. Samo imam fobiju kad dodjem da ce mi reci da je prezivio 1   il nijedan 🙈🙊
    Sretno svim curama danas... 💕💕🙏
    Izgleda da sam ja jedina ostala gerijatrija na forumu, što bi MTB  rekla 😂. Ako čitaš NE DAJ SE, IDEMO DALJE. JEDNOM CE BITI DOBITNO
    DOMleon ❤️

    😺 42 , AMH 14. 9 pmol/L, Lh-11.4, Fsh-8.4
    👽 48
    Bez dijagnoze, tj.dijagnoza - godine
    Greece
    # 1. pokušaj... 15.10 6 oplođenih, transfer 3
    Monural, Cetrotide, Ovitrelle
    Beta = 0
    # 2. pokušaj Gonal 250, Cetrotide, Ovitrelle, 7 oplođenih, transfer 6.04, 3 blaste, nema 🐧 beta 0
    # 3.pokušaj Dekapeptil, Menopur, Ovitrel
    transfer 7.11, 3 blaste 🍀 beta 19.11 (4,9 😔)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.