Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ljubica 93

    Ljubica 93

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Može jednu pitanje za žene sa uspješnim IvF trudnoćama u KBC Split 
    Zanima me kada ste dobile trudnićku knjižicu i do kada vam je doktor/doktorica specijalist humane reprodukcije vodio trudnoću?

    👱‍♀️93, AMH 15.6 🧒 88 ✓
    31.8.20 IUI Cito St,ovitrelle
    23.10.20 IUI Cito St,klomifen,ovitrelle
    KBC Firule ST
    23.12.20 IUI,brevacid
    17.02.21 ICSI,klomifen,brevacid,2js,tr 2js 3.dan
    18.03.21 ICSI,bemfola75,centrotide,brevacid 1js,tr 1js 3.dan
    15.7.21 ICSI,bemfola150,centrotide,ovitrelle,9js, 8blastocista,tr 2js 5.dan(6❄️)
    28.07.21 1beta 287, 2.8.21 2.beta 1664
    1.Trudnoća dvojajčane blizanke ❤️❤️
    25.03. Rođene ❤️❤️ 16:15 Lara (2.74)16:16 Mia(2.79)
    ljubica_1993@hotmail.com

  • Avatar bubabubica

    bubabubica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Devojke, ja ze izvinjavam sto vam upadam ovako u sred teme. Nadam se da ce neka od vas znati da mi pomogne  
    Naime, ja imam policistican jajnik, inuslinsku, los prolaktin i jednu vanmateričnu iza sebe, sa suprugom je sve ok. Posle 5god i vise smo dobili preporuku da idemo na mpo. E sad, spomenut je dr.Vrčić iz Zagreba, ali od svog tog ludila ja nisam sigurna da sam dobro cula, da li neka od vas poznaje dr sa tim imenom i ima iskustvo da podeli?

    Svakako cu znati sve detalje sledeceg meseca kad opet budem isla doktoru, nego me hvata neizdrz i znatizelja, svaka info mi znaci   Hvala i srecno svimaa 🍀

  • Vera

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice
    Da li je ijedna isla u belgija na ivf+pgd? 

  • Coco2204

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim Vas pomoć, kako sam dobila u jednoj bolnici za postupak odgovor dr da očito nisam dobro razmislila kad se želim upustiti u tako nesto sa mojim nalazim možete li mi preporučiti u koju bolnicu da idem po drugo mišljenje u Zg tj kod kojeg dr. Nesto sam čula za VV dr Pavan Jukić ako netko može nesto više reći. Hvala Vam 

  • Teki

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz,ja sad krecem pa sam se prikljucila da dam drugima podrsku i naravno potrebna je i meni 🙂🙂,3.11.bi trebala krenuti na prvu folikulometriju,suprug i ja nemamo probleme sto se tice nalaza,ali ja sam zbog dvije vanmatericne ostala bez jajovoda pa nam je ovo prvi ivf …

  • bajka

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan, žene!
    Priključujem se ovom timu hrabrih budućih mama. I ja sam jedna od vas. 
    Svi su nam nalazi u redu, ali već 3 godine nemamo sreće. 
    U rujnu smo bili na prvoj neuspješnoj inseminaciji na VV kod dr. Pavan Jukić (za bolnicu samo pohvale) i u studenom idemo na drugu.
    Koliko inseminacija rade na VV prije IVF-a, sve četiri ili? 
    Hvala i sretno svima! 💖

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Cure ova tema je zatvorena..pridružite nam se na novoj temi 🤗🤗
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-6-86231 [miss7mama.24sata.hr]

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • sandy11

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Drage moje juce sam imala transfer danas neki cudni bolovi zatezanja 

  • Avatar Lidach11

    Lidach11

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 

    nova sam ovdje i nesto se bas ne snalazim sa stručnim nazivima za potpomognute oplodnje i sve vezano za njih, ali bih svakako dala svoje iskustvo koje jos uvijek traje i postavila pitanje..  

    Problemi:
    ● kod mene PCOS sindrom 
    ● kod supruga usporeni spermiji 

    Početkom 7 mjeseca smo počeli “suradnju” s jednom Kinderwunsch Klinikom u Münchenu (posto tu i zivimo) i do sada smo imali dvije neuspješne Inseminacije.. 
    Danas, 15.11. imamo treću.. Prve tri Inseminacije nam pola placa zdravstveno osiguranje,  ostale moramo sami financirati.. 
    Kako sam čitala po raznim forumima i našim i njemačkim, vecinom preporučuju do tri Inseminacije, pa ako ne uspije, bolje IVF ili ICSI postupak.  
    Mi svakako sutra imamo razgovor sa doktoricom da vidimo hoćemo dalje Inseminaciju ili ipak IVF ili ICSI.. 
    Problem je sto ni sami vise ne znamo koliko je pametno ici dalje sa Inseminacijama jer očigledno da ne pali taj način..  
    Za naše probleme su, i moj ginekolog i od supruga urolog, pa i kućni doktor, rekli da “nije veliki problem”, dakle kod mene “mali” i kod supruga “mali” i zato ne ide.. 
    Moje pitanje je, ima li koji slucaj kao naš i da ste uspjeli zatrudniti pomoću IVF ili ICSI postupka? 

    Hvala svima na odgovorima te vam želim, kao i samoj sebi, što prije to najveće blago ovoga svijeta da drzite u rukama i mazite i pazite i ljubite na svakom koraku 🙏😇

    👱🏻‍♀️ 1989. - PCOS sindrom
    👦 1985. - usporena sperma (drugi naziv ne znam)
    13.08.2021. Prva Inseminacija - neuspješna.
    15.09.2021. Druga Inseminacija - neuspješna.
    15.10.2021. Treća Inseminacija - jos čekamo rezultate
    16.10.2021. Obavljen razgovor oko IVF/ICSI ukoliko treća Inseminacija ne uspije..
    IVF/ICSI planiramo tek u 4. ili 5.mj 2022.
    München, Kinderwunsch Zentrum Pasing..

  • Avatar Žvrkljić

    Žvrkljić

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene. Prvi put pišem na nekom forumu a nažalost našla sam se u ovoj temi. Tek smo prije 5 dana saznali da nećemo moći dobiti bebu prirodnim putem. Još smo na saaamom početku svega i cini mi se nemogućim izdrzati ovo kroz sto vi sve prolazite i što mene čeka.
    Hvala na silnim informacijama, dobila sam odgovore na mnoga pitanja.
    Sretno svima, želim da sve guramo kolica ubrzo 🙂

    🙋‍♀️/27g - MTHFR homozigot
    🙋‍♂️/28g- oligoozospermia
    11/22-u postupku KBC Split
    7🥚- 5 blastoicista-
    1 ET- 4 🐧- ❌
    FET-1🐧-biokemijska ❌
    FET 2🐧- ❌
    FET 3 🐧- Beta 26.9 🙏🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.