Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lala.land

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    anchy321

    lala.land pozdrav ☺️ dobro nam došla i što prije otišla na neke vedrije teme..za početak pročitaj prve stranice teme i sredi potpis..koje je dijagnoza tvom muzu? Ima nas ovdje sa svakakvim dijagnozama i sigurno če ti se onda moc javit neka cura sa sličnim iskustvom ☺️


    Dijagnoza je cryptozoospermia,nova sam svakako cu uredit potpis 🙂

    💫 I zato svoju zvizdu slidin,za njon san uteka samo nju san vidi ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    lala.land

    anchy321

    lala.land pozdrav ☺️ dobro nam došla i što prije otišla na neke vedrije teme..za početak pročitaj prve stranice teme i sredi potpis..koje je dijagnoza tvom muzu? Ima nas ovdje sa svakakvim dijagnozama i sigurno če ti se onda moc javit neka cura sa sličnim iskustvom ☺️

    Dijagnoza je cryptozoospermia,nova sam svakako cu uredit potpis 🙂


    Hej, s obzirom na dijagnozu ja bih ti prije preporucila Cito, imate muski problem, bitan vam je biolog. A biolog Romac iz cita je na glasu kao jedan od boljih u hr.

  • Deleted user

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    lala.land

    anchy321

    lala.land pozdrav ☺️ dobro nam došla i što prije otišla na neke vedrije teme..za početak pročitaj prve stranice teme i sredi potpis..koje je dijagnoza tvom muzu? Ima nas ovdje sa svakakvim dijagnozama i sigurno če ti se onda moc javit neka cura sa sličnim iskustvom ☺️

    Dijagnoza je cryptozoospermia,nova sam svakako cu uredit potpis 🙂


    Hej, s obzirom na dijagnozu ja bih ti prije preporucila Cito, imate muski problem, bitan vam je biolog. A biolog Romac iz cita je na glasu kao jedan od boljih u hr.

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Lalaland, dobro dosla. Jeli mm radio spermokulturu?postoji li neka upala? Također preporucam Cito za muski faktor. Nama je prvi spermiogram u Sparca bia cryptozospermia,na kraju je ispalo da jr ureaplasma ubila spermice. Sad smo dosli na dosta dobar nalaz (nakon lijecenja i uzimanja suplemenata), drugi spermiogram raden u Cita.

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    lala.land

    anchy321

    lala.land pozdrav ☺️ dobro nam došla i što prije otišla na neke vedrije teme..za početak pročitaj prve stranice teme i sredi potpis..koje je dijagnoza tvom muzu? Ima nas ovdje sa svakakvim dijagnozama i sigurno če ti se onda moc javit neka cura sa sličnim iskustvom ☺️

    Dijagnoza je cryptozoospermia,nova sam svakako cu uredit potpis 🙂


    Definitivno u tom slucaju kod Romca u Cito. On je na glasu kao najbolji embriolog u HR. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Viola0

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobro večer svima!
    Čitajući i tražeći informacije naišla sam na ovaj forum, prolistala malo i odlučila se javiti.
    Trebam jednu pomoć/informaciju.
    Prošla sam 2 neuspješna IVF postupka i sada bi trebala ići na FET. Ne idem u prirodni nego je doktor rekao Letrozol i onda štoperica. Surfajući nisam naišla da je itko išao s tim u FET. Imate li vi kakve informacije o takvom FETu, je li itko išao tako u FET? Svaka info je dobrodošla. 
    I još jedno pitanje. Antibebi pilule smanjuju nalaz estradiola i progesterona ili ne?

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    lala.land

    anchy321

    lala.land pozdrav ☺️ dobro nam došla i što prije otišla na neke vedrije teme..za početak pročitaj prve stranice teme i sredi potpis..koje je dijagnoza tvom muzu? Ima nas ovdje sa svakakvim dijagnozama i sigurno če ti se onda moc javit neka cura sa sličnim iskustvom ☺️

    Dijagnoza je cryptozoospermia,nova sam svakako cu uredit potpis 🙂


    Definitivno u tom slucaju kod Romca u Cito. On je na glasu kao najbolji embriolog u HR. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Mrva i ja smo u prvom izlasku (na djevojackoj). Evo i harmoniku vec slusa 🙈

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1501

    Prijavi adminu

    ribic

    Mrva i ja smo u prvom izlasku (na djevojackoj). Evo i harmoniku vec slusa 🙈


    Haha lijep provod tebi i mrveku 😘

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • perlla

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    RebekaB

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    RebekaB

    Ja sam napravila sada isto popodne jer mi je bilo usput uzet u mulleru onaj testic kojeg hvalite i nista. Sad bi se vec pokazalo jel tako .. naziralo bi se. 11dnt (trodnevnog)… to vas pitam radi utrica da ih prestanem koristiti 3x2.

    Napravi betu prvo. Ne bih trebala samo prestati koristiti Utrogestan prije savjetovanja s doktorom . Ne znam kako to ide s trodnevnim. Ali najmanje sto možes je nastaviti s terapijom, a to bi ti i doktor savjetovao .

    Imas pravo… e sad bi bilo super da se javi netko kome je vracen trodnevni pa da sheramo iskustvo…


    Rebeka, ja sam imala transfer 2 x 3dnevna 20.5., radila 2 testa, oba bila negativna i vec sam dobila mengu nazalost.betu vadim u utorak… 

    Ja 34,mm36,oligoasteno,oligoterato,oligozoo,amh 3.79,lh 0,9
    Borba za 2.bebu vise od 2 g., curka 5g (spontana trudnoca)
    1.stim.ivf 5/21 ovaleap 150,menopur150,cetrotide,brevactid 10000,6 js,3 opl.,ET 2x trodn.
    1. prir.ivf ovitrele 9/21 js opl bez ET-prestala se dijeliti
    2.stim.ivf 11/21,elonva,menopur75/150,cetrotide,ovitrele,3js, nezrele
    12/21 prir.trudnoca-biokemijska
    1/22,2/22 femara,ovitrele,insem.
    5/22 3.stim.ivf dugi protokol suprecur, pergoveris

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.