Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Leia2.0

    Violao dobro nam dosla! Ako zelis, procitaj orve tri stranice teme i pridruzi nam se!
    Ne znam puno o FET-u, i mene ceka prvi, ali znam da cu uzimati estrofem od 2.dc sto znaci da ne cekamo moju prirodnu ovulaciju nego da idemo u stimulirani FeT koji ovisi o zadebljanju endometrija.
    Cini mi se da se kod tebe ide na izazivanje ovulacije s letrozolom pa cete zametak vratiti odredeni broj dana nakon sto potvrdite da je bila ovulacija, no zasto je tome tako ( zasto ona ne idete na stimulirani FET ako ovulacije nisu predvidive), mislim da moze samo tvoj lijecnik pojasniti. U svakom slucaju sretno!


    Bokic, i ja idem na prvi fet nakon spontanog i biikemijske. I moj kaze da je bolje fet nego prirodnjak zbog tih ovulacija. Ja trebam dobiti za 2 dana i jrecem sa estrofemon od 2 mg…drzim nam fige….

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Curke Estrofem 2 mg, 3x1, jel imao ko kakve nuspojave???
    Ja sam danas pocela uzimati…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    Munja ja nemam nikakve nuspojave,a uzimam već 1.5 mjesec .
    Mi smo prešle na vol 6. Pridruži nam se.

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

  • Avatar Beabi

    Beabi

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Bok, nova sam ovdje. 
    U prvom stimuliranom sam, u RI, punkcija bila u srijedu, od 20+folikula došlo 16jajnih stanica. Sutra bi trebala znati da li će biti transfer jer sam u blagom hiperu. 
    Držite fige da se bar nešto u ovom trenutku razvija u labu🤞🤞 
    U prvom prirodnom postupku su koristili Icsi te jedne j.st. i nije se ništa ni kretalo razvijati pa me čisto strah da ne bude i tako ovaj put iako ih imamo više. Muž oligoasthenozoospermia. 
    Ima li još Riječanki ovdje?

    M (48)- oligoasthenozoospermia
    Ja (35)-ex thyca (op2016), hipo haši
    👨‍👩‍👧Curica 5god, prirodno začeta
    Pokušavamo 4god
    Rijeka 4/21 prirodni ICSI-1 j.s.-0 zametka
    5/21-Ivf-decapeptyl, overleap, što. brevactid - 16j.st.–>10🥚m2-7zametka 3.dan, ETništa, 1blastica7.dan za jesen

  • Mari2020

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da ispričam svoje najnovije iskustvo, imam 34 godine i jako nizak AMH 0.40 imam iza sebe 2 neuspjela IVF postupka , u prvom su se oplodile dvije jajne stanice u drugoj jedna ali trudnoća se nije realizirala. Sada sam se odlučila privatno na postupak, i doktor mi je rekao da možemo jedan put probati ali da su mi zapravo šanse minimalne i da mi preporuča Prag i doniranje jajne stanice. Baš me bacio u depresiju jer sam mislila da imam barem još malo vremena. Drugi dan ciklusa pocinjem piti femaru pa 6 dan na ultrazvuk, tada će vidjeti jeli uopće ima smisla ići u postupak.

    33 god, AMH 0.4
    12/2020 IVF - gestacijska vrećica se nije razvila
    04/2021 IVF - beta 1.7

  • Jedandvatri

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, slucajno sam nasla ovu stranicu i prvo sve pohvale za prve stranice objasnjenja bas detaljnog,i zahvaljujem se na tome jer napokon sve imamo i mnogo toga znamo. Ja pokusavam 7 godina,svo vrijeme pokusavamo prirodno jer su nam dr.tako rekli,medjutim culi smo za Cito kliniku i dosli tu. Dr.Poljak je odmah otkrio jako ali jako malo i zabrinjavajuce malo jajnih celija i rekao sto prije vantjelesna. Inace pored tog saznanja prije 6 godina sam otkrila i problem sa stitnom tj.hipotireozu(umanjen rad stitne). Danas sam dobila ciklus,sutra idem da vadim tsh i ostale nalaze koje je dr.Poljak zahtijevao i pred slijedeci ciklus par dana ponovo sa svim tim nalazima kod doktora. 
    Do sad sam bila toliko ljuta na sebe,imam 32 god. Razmisljala sta je samnom?! Pila sve moguce sto sam cula da bi pomoglo jos samo da izvinete govno nisam pojela a i to bi ja mislim samo da je neko rekao da pomaze 🤣. -to smo mi zene,po svaku cijenu i borbene. Ne znam do sad sam izgubila sve neke nade u doktore ali sa ovom klinikom Cito i doktorom Poljakom imam jako dobar osjecaj,nekako sam bas pozitivnog misljenja -NAPOKON!
    SVIM ZENAMA KOJE SU U TOKU POSTUPKA ILI ISCEKUJU BETU ZELIM OD SRCA DA SVE PRODJE U VASU/NASU KORIST I OSTVARIMO SE KAO MAJKE! ❤

  • amarena1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz zanima me da li je neka pila Femara tablete jeste li imale nuspojave? Ja se nesto isprepadala, dok sam citala na uputsvu 😏

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3040

    Prijavi adminu

    Drage lavice čitam vas već dugo i samo ću vam reći da ste sve predivne, zaista je lijep način na koje se žene međusobno podržavaju i daju jedna drugoj podršku… iskreno nisam još pohvatala imena jer vas je previše zato sve one koje se bore kao prave lavice za plusić i za se ono što taj plusić donosi želim vam svima puno sreće, strpljenja i živaca… moja priča je slična kao i vaša te nakon tri godine pokušavanja i početnih konzultacija u Petrovoj 11/20 napokon sam ovaj mjesec krenula u postupak, od terapije sam dobila Ovaleap 225 od 2 DC i od 9 DC Orgalutran 0,25 mg dns mi je bila 4 folkulometrija ( 11 dc)i ima folikula na izvoz no nešto me muči na desnom jajniku 9 kom najveći 19mm pa ovi drugi u rasponu od 14 do 18 mm, na lijevom jajniku 6 kom u rasponu od 13 do 18 mm, dr mi ništa nije rekla osim vidimo se za dva dana i sada mene brine hoće li se ti folikuli održati jer sam čitala da neke cure na tim veličinama folikula dobiju štopericu 🙄 please help 😁

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ingaG

    ingaG

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    amarena1

    Pozz zanima me da li je neka pila Femara tablete jeste li imale nuspojave? Ja se nesto isprepadala, dok sam citala na uputsvu 😏


    Pozz. Ja sam uzimala fermaru i nikakve nuspojave nisam imala. Citala sam i ja svasta o njima, al nekako sam vjerovala doktoru i stvarno je proslo dobro. Slusajte svoje tijelo i ono ce vam samo rec ako vam ne budu odgovarale :)

    MPO 2018
    15.08.2020 👼👼💙❤22weeks
    13.10.2021 🤞💙

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Cure pridružite nam se na novoj temi, ova je zatvorena 🤗🤗
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-6-86231 [miss7mama.24sata.hr]

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.