Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lala.land

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Moramo ponovit spermio pa čemo otic u cita i vidit sta i kako dalje… hvala na savjetu

    💫 I zato svoju zvizdu slidin,za njon san uteka samo nju san vidi ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Bokic cure,
    najprije cestitam nasim novopecenim mamasitama 😘
    a onda i svim drugim curama s lijepim vijestima koje su se zaredale u zadnje vrijeme 😊
    Anchy hvala sto si preuzela ulogu nase MTB 😘
    Ja sam u fazi cekanja iduce m pa slijedi priprema za FET…
    Dia, ako citas javi kako napredujes, mislim na tebe 😊

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Violao dobro nam dosla! Ako zelis, procitaj orve tri stranice teme i pridruzi nam se!
    Ne znam puno o FET-u, i mene ceka prvi, ali znam da cu uzimati estrofem od 2.dc sto znaci da ne cekamo moju prirodnu ovulaciju nego da idemo u stimulirani FeT koji ovisi o zadebljanju endometrija. 
    Cini mi se da se kod tebe ide na izazivanje ovulacije s letrozolom pa cete zametak vratiti odredeni broj dana nakon sto potvrdite da je bila ovulacija, no zasto je tome tako ( zasto ona ne idete na stimulirani FET ako ovulacije nisu predvidive), mislim da moze samo tvoj lijecnik pojasniti. U svakom slucaju sretno! 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Tea_0501

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Cure evo mene sa UZV. Rekao je dr. Poljak da će punkcija kako sad stvari stoje biti u četvrtak. U utorak idem opet na uzv. Reka je da ima 8 folikula za sad… Valjda će bit bolje do utorka, premda je on zadovoljan kako je organiziram reagira… 

    Ja: 33, On: 38
    🧒-8 god.
    FET 8/21-terapija estrofem.
    Beta- 10dpt-130, 12dpt-234, 14dpt-408.
    UZV 2.9.-Imamo ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Bok cure, folikuli su od 16-18, štoperica danas ili sutra. Javim točno detalje 😊🥳🥳

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Tea_0501

    Cure evo mene sa UZV. Rekao je dr. Poljak da će punkcija kako sad stvari stoje biti u četvrtak. U utorak idem opet na uzv. Reka je da ima 8 folikula za sad… Valjda će bit bolje do utorka, premda je on zadovoljan kako je organiziram reagira…


    Odlično. 🥳🥳

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-6-86231 [miss7mama.24sata.hr]

    nova tema je otvorena 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Drage sve,
    Čestitam mamama ladicama (Tuma i Samara) i nek vam sve od sada bude školski, ispunjeno veseljem i sretno❤
    Čitam vas redovito, ovaj postupak mi je bio dosta psihički naporan pa nisam pisala redovito.. iako je rezultat puno bolji i jako sam zadovoljna, od 10 oplođenih stanica imamo 4 blastociste 🥰, naravno čekamo FET jer je bila prijetnja hipera. 
    Leia često mislim na tebe, tek sam neki dan vidjela (tražeći neki drugi post) tvoj post o prepoznavanju u čekaonici s upitom jel ovo ginekološka kontrola😁. Dogovoreno što se mene tiče😄.  Nadam se da ću krajem mjeseca na transfer pa se i vidimo možda. Inače s postupkom sam jako zadovoljna, sve smo promijenili u odnosu na prvi puta, bila sam uključena koliko sam mogla i zbilja je doktor pogodio.. i da ne bude beba među ta 4 smrzlića zadovoljna sam zbog same činjenice da nam nisu sve stanice propale treći dan..duže su mi trajali bolovi i napuhanost je još tu ali i aspirirano je puno više stanica.
    Svim lavicama šaljem puno pozdrava i želim da vam put do bebe bude što lakši 🥰

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • Dia85

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Mama lavicama sorry na tipfeleru

    Ja 36 (ok, blaža trombo),MM 35 (šetajući spermio od OAT - normo), 2 IUI neuspješno
    01/21 IVF Gonal 150-75, Orgalutran, Decapeptyl, freeze all, 3/6 oplođeno, 1 trodnevni FET; beta ❌
    05/21 Ovaleap 125-100, Cetrotyde, Ovitrelle, 10 oplođeno, 4 blastice, freeze all, FET 4 puta neuspješno

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    perlla

    RebekaB

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    RebekaB

    Ja sam napravila sada isto popodne jer mi je bilo usput uzet u mulleru onaj testic kojeg hvalite i nista. Sad bi se vec pokazalo jel tako .. naziralo bi se. 11dnt (trodnevnog)… to vas pitam radi utrica da ih prestanem koristiti 3x2.

    Napravi betu prvo. Ne bih trebala samo prestati koristiti Utrogestan prije savjetovanja s doktorom . Ne znam kako to ide s trodnevnim. Ali najmanje sto možes je nastaviti s terapijom, a to bi ti i doktor savjetovao .

    Imas pravo… e sad bi bilo super da se javi netko kome je vracen trodnevni pa da sheramo iskustvo…

    Rebeka, ja sam imala transfer 2 x 3dnevna 20.5., radila 2 testa, oba bila negativna i vec sam dobila mengu nazalost.betu vadim u utorak…


    I ja sam radila jutros drugi test i nista. To je to. Mengu nisam jos (trebala bi danas) ali zbog utrica se mozda i prolongira. Sutra cu ja vadit betu, isto sam mislila u utorak ali dan nece nista promijenit, da je nesto naziralo bi se pa eto da i betu skinem s dnevnog reda i javim im. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.