Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    Doria

    Ej cureeeeee…
    Opet jedno blesavo pitanje…
    Pošto sam teški ovisnik o cedeviti ( ne mogu pit čistu vodu 🤮) a razrijedim ju do neprepoznatljivosti okusa i boje, mogu li to umjesto prenatala??? Poklanjam neke konjske tablete cijeli paket-1 s kojom sam se skoro ugušila… u zg sam čet i pet… skuzila sam da cedevita ima folnu! Mogu se i dalje umjesto prenatala nalijevati cedevitom??? 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺


    Ja uopće nisam stručna ali pretpostavljam da iz Cedevite ne možeš dobiti ono što ti treba.. na žalost 😅

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Doria

    Doria

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    manemoj

    Doria

    Ej cureeeeee…
    Opet jedno blesavo pitanje…
    Pošto sam teški ovisnik o cedeviti ( ne mogu pit čistu vodu 🤮) a razrijedim ju do neprepoznatljivosti okusa i boje, mogu li to umjesto prenatala??? Poklanjam neke konjske tablete cijeli paket-1 s kojom sam se skoro ugušila… u zg sam čet i pet… skuzila sam da cedevita ima folnu! Mogu se i dalje umjesto prenatala nalijevati cedevitom??? 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

    Ja uopće nisam stručna ali pretpostavljam da iz Cedevite ne možeš dobiti ono što ti treba.. na žalost 😅


    Manemoj, budi dobra, cedevitu mi ne diraj… samo reci da se necu predozirati vitaminima… nema vit A… to sam provjerila… 

    👱‍♀️ 40g , neprohodni jajovodi👨‍🦱 49 g , savršen
    1️⃣. Prirodni IVF/ET , 04/2021 ❌
    2️⃣ IVF/ICSI stimulirani,04/2021❌
    3️⃣prirodni ICSI,05/2021 ❌
    4️⃣stimIVF,05/2022nema ❄, ET 2× 3dnevni
    8DNT +, 11DNT beta 69, 13DNT 142.1
    UZV 20.6. Imamo Mrvicu 8.7. ❤ 15.7. 21mm
    29.7. Imamo 4cm ❤️
    12/2023 Lucijan ima 10 mjeseci 💙

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    manemoj

    E cure, imam i ja sad pitanje za komplikacije, baš muž i ja pričamo i ne kužim uopće kako to ide.
    Pa pliz ako netko može baš na ovom mom primjeru objasniti.
    Ja bi išla 16.8 na komplikacije npr i koristila ih do 17.9. odnosno tad bi mi trebalo početi 45 dana prije poroda.
    Moje pitanje je kako dobijem primanja za 8 i za 9 mjesec onda? Jel dio moja plaća a dio komplikacije ili kako?


    Da do 16.8.je tvoja placa, a ostatak mjeseca ce ti biti isplacene komplikacije. Isto vrijedi i za 9.mj, prvi dio komplikacije, drugi porodiljni. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    manemoj

    E cure, imam i ja sad pitanje za komplikacije, baš muž i ja pričamo i ne kužim uopće kako to ide.
    Pa pliz ako netko može baš na ovom mom primjeru objasniti.
    Ja bi išla 16.8 na komplikacije npr i koristila ih do 17.9. odnosno tad bi mi trebalo početi 45 dana prije poroda.
    Moje pitanje je kako dobijem primanja za 8 i za 9 mjesec onda? Jel dio moja plaća a dio komplikacije ili kako?

    Da do 16.8.je tvoja placa, a ostatak mjeseca ce ti biti isplacene komplikacije. Isto vrijedi i za 9.mj, prvi dio komplikacije, drugi porodiljni.


    Ajme pa to je super vijest 🎉🎉🎉
    Sad još da mi na poslu kažu da mogu koristiti mjesec dana godišnjeg u komadu i onda trebam izdržati samo do 19.7 još 😅

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Clarissa hahaha super opisan put 😂😂
    Anchy321 još malo pa i vi krecete dalje 😘
    Josipab 😊😊
    MTB al inace su konzult 500 😝 al ok odlucili smo se za njih pa ce nam vec negdje usput naplatit 🤣
    Doria sumnjam da se možeš previtaminizirat cedevitom 😁

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Manemoj ja sam od 15.01.na komplikacijama. Isto koristila mjesec dana godisnjeg prije. Porodiljni bih trebala otvoriti 07.07., ali ne znam kad ce mi upisati termin poroda kad je po uzv termin 12.08., a po zm 20.08.🤷‍♀️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar manemoj

    manemoj

    Broj poruka: 1897

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Manemoj ja sam od 15.01.na komplikacijama. Isto koristila mjesec dana godisnjeg prije. Porodiljni bih trebala otvoriti 07.07., ali ne znam kad ce mi upisati termin poroda kad je po uzv termin 12.08., a po zm 20.08.🤷‍♀️


    I mene zanima taj dio s terminom, ja ovo otprilike pucam dane 😅
    Jer po zadnjoj mengi sam u utorak bila 10+5, po FET-u 11+1 a beba po UZV 11+5. 
    Valjda će mi u jednom trenutku netko reći službeni termin? Ili neće? 😅

    👱🏻‍♀️35 🧔🏻33
    Ja-neprohodan jajovod, endometrij se ne zadebljava dovoljno, On-savrsen
    Godina dana pokušavanja
    10/2020 IVF Podobnik- rekovelle, orgalutran, cikla i ananas.. beta 0.100
    12/2020 FET beta 0.100
    02/2021 FET decortyn, intralipidna infuzija, estrofem, duphastone. 13dnt beta 1157, 17dnt beta 4407
    5+5 ❤️
    6+5 veliki smo 1.07cm ❤️
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Ruška mogla bi ti večeras 🙏🤞 nadam se da budeš 😍😍😍 sretno ti

    Tuma, Malo Tele i cure.. Baš sam se ja pitala ovih dana oko tih komplikacija. Vidim jutros ono koliko mi je ostalo do poroda, i sjetim se da je porodiljni 45 dana prije kj ne? 🤣 Kad se to treba ic prijavit, i kak to funkcionira uopće? 
    I još jedno pitanje, oni su meni uveli Kendural C kad mi je hemoglobin bio 112, sad nakon 2 mj je 117, a ref vrijednost je od 119-… Nitko od ginekologa nije ništa komentirao. Mislite da bi bilo ok da uz to pijem onaj encianov sok od cikle, mogu pogriješiti s tim? 😁
    Stani jako jako mi je žao, drži se ❤️

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Nakapaka

    Nakapaka

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Nakapaka

    MTB uzecu da je od suplemenata bilo bolje, da mi bude lakse 🤣 hvala ti 😘

    Eh da, a MM je definitivno napredovao od suplemenata. Od mršavog normo u skladu s njegovim godinama došao je do Superman normo radi kojeg embiologica pada u nesvijest i hladi se sa lepezom da bi uopće mogla biti s njim u istoj sobi.


    🤣🤣😈

    👩🏽34god

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Manemoj, Tiki mislim da vam se gleda po ZM, bar je meni tako….
    Women_name meni evo dns počinje porodiljni. Dali su mi kod ginekologice doznake o zatvaranju komplikacija i nove o otvaranju porodiljnog u 2 primjerka, 1 za poslodavca i 2.za hzzo. I na hzzou neki papir za ispuniti, kažu da ne treba ništa više jer imaju i račun i osobne podatke od isplacivanja komplikacija. Idem to u četvrtak predati kad nosim i guk profil pa javim ako kažu da još nes treba 😊

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.