Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Bela, ne znam šta da ti kažem, osim ovog šta su ti cure već rekle… Traži drugo mišljenje obavezno! Odi što prije to riješit.. U mojim molitvama si svakako i ja nekako vjerujem u pozitivan ishod 🙏🙏 Znam da ovo kad ti govorimo da se smiriš ne vrijedi jer bi sve bile uzrujane(naravno), ali sjeti se koliko krivih prognoza je bilo u zadnje vrijeme tako da stvarno postoji velika mogućnost da je i kod tebe tako.. Molimo se za tebe i tvoju bebicu 🙏🙏

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Nina92

    Cure da se i ja malo javim jos sam u komi ali eto, neznam vise nemam snage za borbu, sutra idem ponovno vadit betu ali osjećam da nis od toga tako da…
    Bella svi ti sad pricamo da se smiri a znam da je to nemoguće samo odi kod drugog doktora


    Drž se! Ništa nije gotovo dok sutra ne izvadiš drugi put betu i vidiš! 🙏 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Nina92

    Cure da se i ja malo javim jos sam u komi ali eto, neznam vise nemam snage za borbu, sutra idem ponovno vadit betu ali osjećam da nis od toga tako da…
    Bella svi ti sad pricamo da se smiri a znam da je to nemoguće samo odi kod drugog doktora


    Držim ti fige da se beta super dupla sutra. Pokušaj se zabavit s nečim drugim da misli malo makneš iako znam da je to teško 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Jadranka ne treba ti fizička uputnica, a ako si se naručila na Mirogojsku onda tamo i moraš napraviti nalaz. Sve uputnice su vidljive u CEZIH-ai svi doktori u RH si mogu povući tvoju uputnicu ako im zatreba i ako to znaju napraviti (jer ne znaju još svi). Mi smo imali npr. neku uputnicu za Vuk Vrhovac, a pretragu smo obavili u drugom gradu jer su si sestre povukle uputnicu, ali kažem ne znaju još uvijek sve to napraviti.

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Lala1982 i ja sam bila na fejsu u grupi ali su me izbacile jer nisam bila aktivna, a to prepisujem emocionalnom stanju i ponovljenom spontanom pa nisam imala snage, no ne zamjeram curama, i sama sam dosla ovdje jer je tema aktivna tako da uspijes popratit sta se pise.
    Drzimmm figeeee 😉😉

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar iris_iris

    iris_iris

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Razumna

    iris_iris

    Jutro cure, hvala svima na lijepim riječima, malo sam potonula jučer pa sam se malo isplakala, za sve nas!

    Draga Iris i ja stalno plačem. Iz čista mira, samo krenem po par puta dnevno, koma…
    Ja se bojim abnormalnosti u trudnoći a žene mi stalno pričaju neke užasne priče pa se bojim i preispitujem…
    Baš se loše osjećam, strah me i imam 35god


    Draga Razumna, a nekad je bolje isplakati… ja osobno uzmem jedan dan (očito ) i onda isplačem za sebe, za vas, za sve oko sebe, sve brige i strahove i za sve što stignem  ali onda opet navučem pozitivu i guram, jer tako moramo mi koje smo u ovoj priči, i kad se čini da nema više snage, ipak se ponovo dignemo i idemo dalje - gledam samo lavice baš ovdje u ovoj grupi koje godinama već prolaze sve ovo. Mislim da se svi ovdje bojimo i strepimo konstantno, ali moramo vjerovati u pozitivno, mora postojati neka ravnoteža: kad odradimo sve to ružno i teško, da nagrada bude najljepša  [fsymbols.com]♡ ♥💕❤😘

    MOI:35g., endometrioza?/dermoid?, naznake adenomioze, nizak AMH
    MM: blaga asthenozoo
    MPO od 7/20
    10xIVF + 1xprekinut postupak zbog loše reakcije
    6xET - beta 0,
    3xneg. aspiracija,
    1xIVF>IUI popucali folikuli - beta 0
    iris676.iris@gmail.com

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Belaaa, stvarno nema smisla da sad tjednima čekaš i brineš se. Podobnik ima izvrsne aparate za UZV, imaju iskustva, možeš ići kod njih. Ako su ti daleko, možeš provjeriti i druge klinike. Sad ti treba specijalist sa vrhunskim aparatima, a ne “obični” ginekolog.
    Zar nije nekome ovdje ginekolog rekao da ima cistu, a to ispala beba? 

    Lala9182, dobro nam se vratila, i još bolje nam otišla za 2 tjedna, trudna!
    Rezultati su ti super, pogotovo da vašim nalazima. Navijamo za finu, debelu, sočnu betu! 

    Nina92, drago mi je da si tu. Držimo fige za dobru betu sutra. A u međuvremenu, tvoje lavice su ovdje za tebe. 

    💔💔💔

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Jeli taj Podbodnik u Zagrebu il Splitu jeli itko zna ima li to u Splitu napravit privatno a za tjedan dana sam u nje pa cemo vidit isla sam u opceg prakse svoga ali ga nema danas pa cu sutra rekla da zovem bas mi je tesko nastojim se smiriti ali jace od nas i ja i on smo u autu plakali jako je tesko😪😪😪 Angribride jesi ti imala spontani poslje ili si isla na ciscenje sory ako te tlacim rekla mi je ako osjetim jake bolove ili prokrvarim da idem na hitni prijem odmah

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Belaaa, stvarno nema smisla da sad tjednima čekaš i brineš se. Podobnik ima izvrsne aparate za UZV, imaju iskustva, možeš ići kod njih. Ako su ti daleko, možeš provjeriti i druge klinike. Sad ti treba specijalist sa vrhunskim aparatima, a ne “obični” ginekolog.
    Zar nije nekome ovdje ginekolog rekao da ima cistu, a to ispala beba?

    Lala9182, dobro nam se vratila, i još bolje nam otišla za 2 tjedna, trudna!
    Rezultati su ti super, pogotovo da vašim nalazima. Navijamo za finu, debelu, sočnu betu!

    Nina92, drago mi je da si tu. Držimo fige za dobru betu sutra. A u međuvremenu, tvoje lavice su ovdje za tebe.


    Belaaa slazem se sa mtb, mozda ti ne bi bilo loše otici u zg na detaljni ultrazvuk. Na zalost u splitu ne znam koga bi ti preporucila, poljak je poznat ali on je ipak strucnjak za ivf, a u zagrebu imas podobnika, polikliniku vili, polikliniku medifem. Na ta mjesta sam ja osobno isla pa ti mogu reci iz prve ruke ali mozda tu cure mogu dati jos preporuka.

  • Deleted user

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Prvi ivf ili? Kako se osjećaš ovako? Možda baš kad se ne nadaš bude 🤗😇

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.