Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Ajme Belaaa jako mi je zao. Nemam rijeci utjehe. No ja bi svakako isla po drugo misljenje jos negdje

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Tanja79, žao mi je radi migrene. Možeš si nekako pomoći? Tekućina, ležanje u mraku? 
    Ova ideja sa svijećom je predivna, puno ti hvala! 
    Svi držimo fige za četvrtak i da nas tvoja beta iznenadi.

    Sanjich, hvala na pitanju.
    Ja sam ok, malo se durim jer je ovaj MM odlučio malo skrenuti svjetla pozornice na sebe sa svojom koronom. Prigovaram mu da maltretira svoju trudnu ženu umjesto da je dvori.
    Sretna samo što sam jučer vadila krvi i “uhvatila” taj problem sa štitnjačom. Veselim se što imam samo još 3 injekcije progesterona za primiti. I pričam sama sa sobom da stvarno ne trebam raditi test prije vikenda, a možda ni prije utorka. 
    Inače, preslatko mi je kako mi ruke stalno spontano idu na donji dio stomaka, što god da radim. Vjerujem da me to moja beba zove i hoće maženje. 
    A naše pleme nema vođa, sve smo mi ogromne, snažne, hrabre lavice i ne treba nam vođa. Samo društvo i međusobna podrška i razumijevanje. 

    Belaaa, draga, držim fige da će ispasti sve OK. angribird i Samara su ti dale dobar savjet, idi po drugo mišljenje. Može biti najgore, a ne mora. Moja majka je dobila preporuku od svog liječnika da mene pobaci, a na kraju sam rođena ovakva savršena kakva sam i danas.  Sve se molimo za tebe i tvoju bebicu.

    💔💔💔

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Tanja79, žao mi je radi migrene. Možeš si nekako pomoći? Tekućina, ležanje u mraku?
    Ova ideja sa svijećom je predivna, puno ti hvala!
    Svi držimo fige za četvrtak i da nas tvoja beta iznenadi.

    Sanjich, hvala na pitanju.
    Ja sam ok, malo se durim jer je ovaj MM odlučio malo skrenuti svjetla pozornice na sebe sa svojom koronom. Prigovaram mu da maltretira svoju trudnu ženu umjesto da je dvori.
    Sretna samo što sam jučer vadila krvi i “uhvatila” taj problem sa štitnjačom. Veselim se što imam samo još 3 injekcije progesterona za primiti. I pričam sama sa sobom da stvarno ne trebam raditi test prije vikenda, a možda ni prije utorka.
    Inače, preslatko mi je kako mi ruke stalno spontano idu na donji dio stomaka, što god da radim. Vjerujem da me to moja beba zove i hoće maženje.
    A naše pleme nema vođa, sve smo mi ogromne, snažne, hrabre lavice i ne treba nam vođa. Samo društvo i međusobna podrška i razumijevanje.

    Belaaa, draga, držim fige da će ispasti sve OK. angribird i Samara su ti dale dobar savjet, idi po drugo mišljenje. Može biti najgore, a ne mora. Moja majka je dobila preporuku od svog liječnika da mene pobaci, a na kraju sam rođena ovakva savršena kakva sam i danas. Sve se molimo za tebe i tvoju bebicu.


    Isuseee zasto su joj to rekli? Koji je bio razlog. Ajme sva sreca sa ih nije poslusala i da sad tu imamo ovakvog anđela koji nas sve ohrabruje :) 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Belaa molim te pokusaj se smirit i odi po drugo misljenje, moja najbolja prijateljica je tako proziviljavala 2tjedna sok i oprastala se i plakala i sta ja znam sta sve ne a na kraju se ispostavilo da nista sta je dr rekla nije bilo uredu.. I oni grijese i oni mogu vidjet nesto sta nije… Ja se nadam da je tako i u tvom slucaju  ❤️❤️❤️  svi smo uz tebe ❤️❤️❤️

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Belaaa

    Curew dragee jako sam loseee 😪😪😪😪 nije dobro srce kuca ali vide se neke anomalije izbocina na trbuhu bebe i na vratu nemam snage samo moliteee moram na aminocintezu koja se radi u 16 tijednu ili ici ranije na Sv. Duh priko postelijce da vide dali je kromonskoske greskee itd slomjenaa saam😪😪😪😪😪


    Jako mi je žao Bela. Ali odi po drugo mišljenje, nije se jednom dogodilo da doktori zeznu. Nadam se da će na kraju ipak sve ispast ok 🙏🙏 drži se ❤️

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    belaa slažem se s curama, obavezno po drugo mišljenje…mogu i oni pogriješiti ili krivo vidjeti… i ja bih svakako za Zagreb išla, ili privatno ili u Sv. Duh…molimo se za vas ….

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    I ja imam slučaj u obitelji gdje su za moju nećakinju malecku rekli doktori da ima Downov sindrom, čak i nakon više pretraga potvrdili su dijagnozu. Ujna nije htjela pobaciti, rekla je kako mi Bog da. Na kraju curica ne može bit zdravija. Obavezno drugo mišljenje! 

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Belaa zaista mi je žao ako je to istina… 😣😣Poslušaj angribird jer je ona to prošla, i odi u ZG na pregled…

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Belaaa, drugo i treće mišljenje. A onda ćeš vidjeti što ćeš. 

    Samara, mama je imala tešku trudnoću sa mnom, puno je povraćala i nije mogla skoro ništa od hrane zadržati većinu trudnoće. A meni je na UZVu “glava izgledala čudno i nenormalno”. Pa je ginekolog preporučio abortus.
    Mama mu je rekla da je on čudan i nenormalan i promijenila doktora 

    💔💔💔

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Bela drzi se , mogu mislit kako ti je ! Obavezno potrazi drugo misljenje, puno je primjera gdje dva doktora imaju oprecna misljenja …🙏🙏 Molimo za tebe i drzimo fige 
    Nina, jesi li ti ponovila betu? 
    Sanjich super rezultat, kako ide bockanje? Ja danas idem u Mršića popodne pa javim…Imam tremu kao da idem prvi put, ne znam zasto..uzasno se bojim lockdowna… 
    Ostale cure , ne pisem puno ali vas citam i mislim na svih svaki dan ❤️

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.