Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lana3

    Lana3

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    Dobro jutro svima!!!
    Danas nam Belaaa i Sanjich idu na UZV - Belaaa gleda svoju bebua Sanjich svoje folikule i buduću bebuŽene, uživajte!!
    Nina92, tvoj čopor je ovdje, kad god nam poželiš doći.
    ruby22, slobodno nam dojavi svoju drugu, debelu, sočnu, betu
    Čekalice postupaka, bockalice, čekalice aspiracije, transfera, bete, UZVova - želim vam lijepi utorak!


    Jutro! 🤗 Ugodan dan! 😉

    🧔 33 👩 33
    1. IVF Petrova, uspješan (15 dnt beta 7178, 24 dnt 28547)
    2. IVF Beta plus (9dnt 222, 13dnt 1901, 16dnt 6100)

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Dobro jutro cure, i ja sam žena od znakova🦋🙈🦋
    Lucyinthesky i Manemojsvima s AMH-om ispod 14 ide odmah doza 12. Vi imate veći AmH pa vam je i doza manja.
    Samo da vam kažem da sam se “otrijeznila”, prespavala noć i naravno da idem u IVF u 12mj.👐🍒


    Super i taj će bit dobitni, a možda se i sretnemo 💪😊

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar MimiDrimi

    MimiDrimi

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Što se tiče ubrzanog rada štitnjače - ja sam ga imala. Moj TSH je bio 0.0045. Pila sam terapiju Tiamazol i sa tim lijekom se ne smije prismrdit mpo-u.
    Doktorica mi je izregulirala vrijednost kroz 7 mjeseci. I baš se je, kako ona to voli reći, igrala. Svaka tri tjedna sam išla na kontrolu, pa smo smanjivali tabletice, pa čak sam u jednom trenutku pila četvrtine.
    Moj endokrinolog je meni rekao da je bolje da je TSH recimo 3, 3,5 jer se on uspješno i vrlo brzo rješi sa eutyroxom, a kad si u ubrzanom radu, to je dugotrajnije liječenje i ne možeš ići u postupak zbog lijekova koji su kontradiktorni sa MPO postupkom.
    Ne znam jesam li zapamtila nick, Ana pretpostavljam, mislim da ti je jaka terapija. No.poslušaj mpo doktora, ipak znaju bolje od mene, al ovo govorim iz svog iskustva. ;)

    Ja 32 - nizak AMH (1.34 pmol)
    Muž 35 - azzo - smrznuti materijal iz TESE postupka
    1. ICSI 10/2019 - Petrova - dvije stanice - transfer jedne trodnevne - Beta 0,4
    2. ICSI 3/2020 - Petrova - došli do 9dc - odgođen postupak zbog Korone
    3. ICSI 8/2020 - Petrova - kratki protokol, brzo ovulirala, 7dc aspiracija, prazan folikul
    4. ICSI 9/2020 - Petrova - dugi protokol, dvije j.stanice, nisu se oplodile zbog odabira lošeg zamrznutog spermija
    5. 11/2021 Škvorc - novi postupak

  • Avatar Teja09

    Teja09

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, lavice! Ovih dana sam nekako lose volje, ali kad sam jutros vidjela ovaj prekrasan citat, odmah se osjećam bolje! 🥰 
    Mene nitko nije uputio izvaditi niti KKS,  a kamoli neke vitamine. Zapravo, nisam radila KKS već godinu i pol. Jeste vi trazile svog MPO ili socijalnog ginekologa ili liječnika opće prakse? 

    👩‍🦱 28 - PCO, anovulacija
    🧔 31 - sve u redu
    Pokušavamo od 09/2019.
    12/2020. TO - Betaplus, Letrozol
    18.12.2020. B-HCG 303,6

  • T_Ivy

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Dobro jutro žene lavice. Ja samo da svima poželim jedan jako dobar utorak. Kod mene je još uvek uglavnom mirno, ali polako prikupljam šta treba od novih analiza. Danas idem kod moje ginekologice da uradim hormone, rezultati koje imam su već jako stari i da se dogovorimo šta da radimo sa ovim polipom. Mislim na sve vas, a posebno na moju generaciju! 

    👩44, low AMH 🤵44, azo
    2015-2022 biospsija testisa nista, 14x IVF/ICSI donor semena, 2x missed ab, ostalo 0
    2022 microTESE, top rezulta (3 slamke), IVF/ICSI donorka j.s., 3 odlicne blastociste, transfer 2xBC; 1. BETA 13dpt 440, 2. BETA 17 dpt 4,520; UZ 6w1d 2x❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Lucyinthesky trebam dobiti između 28.-30.11, znači krećem sa pikanjem odmah početkom 12mj. Budemo se “čule”, bilo bi lijepo da se poklopimo i odemo na kavicu 🍂🍂🍁☕🎎🍁🍂🍂 Mislim da bi mogle pričati o snovima, intuiciji i znakovima, pa bih ti ispričala nasamo kako sam odabrala IVF umjesto Bete plus🙈🤗

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Curke dobro vam jutro ❤️
    Mene danas tako probadaju jajnici da nemogu hodati i danas sam ostala radit od doma, jučer je bila ovulacija a danas kao da me netko tukao… sva sam si katastrofa, glava me boli, vid mi se muti. Ili je korona ili sam umorna od svega 😩😩😩 jučer mi došla susjeda na kavu, mazi bušu a ja gutam knedle.
    Nego, divno je ujutro čitati lijepe citate, možda me malo i digne. 
    Ugodan dan i sretno svima 🙏❤️

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    AuroraB

    Lucyintheskytrebam dobiti između 28.-30.11, znači krećem sa pikanjem odmah početkom 12mj. Budemo se “čule”, bilo bi lijepo da se poklopimo i odemo na kavicu 🍂🍂🍁☕🎎🍁🍂🍂 Mislim da bi mogle pričati o snovima, intuiciji i znakovima, pa bih ti ispričala nasamo kako sam odabrala IVF umjesto Bete plus🙈🤗


    Budu nam se termini vjerojatno preklapali, ja bi trebala krajem mjeseca, ali budemo vidjeli, ako se nešto ne zakomplicira, danas nikad ne znaš 🙄🤦‍♀️

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima!! 
    Ovi citati i prica s planinarenja su mi bas trebali jutros uz kavu… i sama jako vjerujem u znakove i da nam netko zeli pomoci i da nas cuva…negdje sam procitala,davnije,jedan citat,slican je ovoj prici s planinarenja: sto se uspemo vise,veca je uzbrdica i teze je,umori,ali je zato pogled (nagrada) bolji! Tako nekako je i zivot,puno puta moramo savladati uzbrdicu i zavoje i ne vidimo kraj,ali pogled je na vrhu show i vrijedi svakog koraka😍 sretno svima i mazite se i pazite jer VI to zasluzujete….. 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nirvana2023

    Nirvana2023

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima, samo da se javim i pozelim vam svima prekrasan dan, pun lijepih vijesti 🤗
    Ja jos uvijek imam tu temperaturicu 37.2 i uzasno sam umorna, ali sam si uvela barem 1h setnje svaki dan da se ne uljuljam 🙂 radim od doma i od jucer me vise nije briga za posao, nevjerojatno kako mi se samo desio taj switch u glavi 🤣 mislim, radim ja, ali me lagano vise ne dira sto ce biti i ne nosim teret cijelog tima na sebi.. a da ne spominjem poruke koje mi salju negativni ljudi i rudari moje energije i optimizma, vec su na ignore 🙃 tako da kako god ispalo s moje 2 mrvice (a ispast ce najbolje moguce), vec su mi sad omogucile smirenost i hrabrost koju dosad nisam imala 🙂 ljubi ih majka 🥰

    ja: 35, sve ok // on: 34 normozoospermia
    1. IVF 10/20 Petrova
    2. Ana rođena 7/21
    3. FET 1🐧 (5dnevna blastica iz 1.postupka) 10.5.
    Beta 24.5. 🚫
    9/23 novi FET, 2 blastice 🤞
    Testovi negativni, do bete nismo ni stigli, smeđarenje
    IVF klinika - čekamo svoju šansu 😇
    AMH 4.5 (smanjena pl.), FSH povišen

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.