Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    MTB, Teja, Nikitta, Lucyinthesky - ja cvrsto vjerujem u te znakove i da sve sto nam se dogadja je s razlogom i za nase dobro pa tako i ovo sto prolazimo. Sve ce kad tad imati smisla, samo moramo pratiti svoj put. ☺️😘
    MTB, ja testove nisam ni kupila, jedan jedini put sam ga pisnula i to nakon 1.transfera i rekla nikada vise - totalno sam se zbedirala, tako da od tada samo vadim betu. Iako, ne vjerujem da cu ovaj put izdrzati do 12.dana, trknem mozda i ranije 🤭☺️ ne znam zasto kod nas traze da cekamo tako dugo, vani cesto salju na vadjenje vec 8. ili 9. dan nakon transfera. A ovo za MM kuzim, sad kad su odradili svoje, tko ih sisa?! 😂🤭
    Nikitta i Jadranka,ja sam prosli tjedan s uputnicom radila test na koronu u Rockefellerovoj, ujutro oko 7:30, i nalaz mi je bio na mailu isti dan, oko 17h. Nisam im nista rekla ali je na uputnici pisala dijagnoza i infertilitas/sterilitas pa ne znam je li to mozda sve pozurilo.
    Tuma, prekrasno, mogu misliti koji divan osjecaj…❤️
    Belaa, nadam se da ce se uskoro smiriti i da ces moci uzivati u trudnoci. Caj od djumbira bi trebao pomoci, pa mozda da probas i s tim?

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    LucyLou, ja isto vjerujem u te znakove, bilo to glupo ili ne. Vjerujem da nam život šalje poruke, mi ih čujemo ili ne. Glupo mi je i prepričavati znakove koje sam ja vidjela tokom ovog procesa, jer sama sebi zvučim praznovjerno. Ali svejedno vjerujem u njih. I prekrasno mi je bilo pročitati tvoj.

    Što se testova tiče, ja sam ih popiškila nekoliko. I betu sam vadila već nekoliko puta (jer nisam vjerovala testovima ). Zanimljivo mi je kao iskustvo, ali ne vjerujem ničemu osim brojki na papiru. Tokom piškenja testova sam i naučila nešto o sebi - ja ne znam piškiti na test  Urina ima po stropu, po zidovima, po susjedovim vratima, po mojoj glavi, ali test je suh ko barut 

    Što se termina testa tiče, neko pravilo palca je 14 dana od aspiracije - dakle, 11 dana nakon trodnevnog, 9 dana nakon petodnevnog.

    💔💔💔

  • Avatar peyton

    peyton

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    NadimakMTB

    LucyLou, ja isto vjerujem u te znakove, bilo to glupo ili ne. Vjerujem da nam život šalje poruke, mi ih čujemo ili ne. Glupo mi je i prepričavati znakove koje sam ja vidjela tokom ovog procesa, jer sama sebi zvučim praznovjerno. Ali svejedno vjerujem u njih. I prekrasno mi je bilo pročitati tvoj.

    Što se testova tiče, ja sam ih popiškila nekoliko. I betu sam vadila već nekoliko puta (jer nisam vjerovala testovima). Zanimljivo mi je kao iskustvo, ali ne vjerujem ničemu osim brojki na papiru. Tokom piškenja testova sam i naučila nešto o sebi - ja ne znam piškiti na testUrina ima po stropu, po zidovima, po susjedovim vratima, po mojoj glavi, ali test je suh ko barut

    Što se termina testa tiče, neko pravilo palca je 14 dana od aspiracije - dakle, 11 dana nakon trodnevnog, 9 dana nakon petodnevnog.


    Ja bih se samo nadovezala jednim citatom iz knjige koji sam nemadugo pročitala i koji mi se bas ostao u mislima:
    “Katkad se moraju dogoditi tragične stvari da bi se ljudi promijenili i da bi se njihovi životi promijenili. Čuda se neprekidno događaju, samo ih ljudi ne zamjećuju.”

    Ovo mi je (malo) otvorilo oči, osvijestilo me i dalo novu perspektivu gledanja stvari. Ma neki način mi je i dalo snagu nakon svih mojih teških vijesti i stanja da i dalje vjerujem u pozitivan ishod i da se čuda događaju! 

    Ja sam isto “vjernik” u znakove, vjerujem da vidimo te znakove s razlogom.

    Ja - nizak amh, jajnici prazni
    On- sve ok
    2019.- otkriveno
    2020. - od strane više dr.upućena na donaciju

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, i ja sam žena od znakova🦋🙈🦋
    Lucyinthesky i Manemoj svima s AMH-om ispod 14 ide odmah doza 12. Vi imate veći AmH pa vam je i doza manja.
    Samo da vam kažem da sam se “otrijeznila”, prespavala noć i naravno da idem u IVF u 12mj.👐🍒

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Problem sa znakovima je što ih nekad pogrešno tumačimo, pa se možemo jako zeznuti jer idemo za njima, a oni nas krivo dovedu. 

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • LucyLou

    Broj poruka: 418

    Prijavi adminu

    MTB, a bas si me nasmijala s ovim testovima i susjedima 😂😂😂 znas, moja frendica je nakon transfera radila dva testa pred betu, oba bila negativna, otisla izvadila betu, kad ono - ogromna! 🙃 Zato ja ni ne vjerujem dok ne vidim brojke - jednostavno nikada ne znas! 😘
    Sto se znakova tice, ja sam neke velike dogadjaje u svom zivotu sanjala koji su se na kraju i desili i mogla bih se raspisati o toj temi ali necu - reci cu samo da su znakovi svuda oko nas, pitanje je samo znamo i zelimo li ih prepoznati…😉
    Peyton, ova recenica je predivna - i slazem se, nekada se moraju dogoditi “lose” stvari da bismo otvorili oci iako, ja mislim da i ono sto smatramo losim je ustvari sve za nase dobro. Samo sto mi to u toj situaciji ne vidimo, jer ne vidimo siru sliku ali u nekom trenutku, kada se sve kockice posloze, sve dobije smisla 😊 zato samo vjeruj u svoje cudo jer te ono ceka! 😘

    Svima vam zelim dobro jutro! ☺️

    Trudilica vec dugo, MPO od 2019 - nakon 1 AIH, 3 IVF/ICSI ciklusa i 6 transfera, napokon je stigla nasa N, nase malo cudo 💖
    ~The wound is the place where the light enters you. Rumi ~

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Trudnice very soon to be
    Nina92 - čekamo vijesti
    ruby22 - čekamo drugu betu, prva je divna
    Sanjich - 27.10 folikulometrija
    iris_iris - krenulo je bockanje!!!
    MilaSt - krenulo je bockanje!!! Imamo 4 j.s.!!
    manemoj - krenulo je bockanje!!!
    Teja1408 - krenulo je bockanje!!!
    Leptirica90 - 28.10 UZV, kreće u FET
    Tanja79 - 29.10 čekamo betu
    Anitram1982 - UZV za FET
    willy - čekamo prvi UZV, bete su se poduplale!
    Olivera - čekamo prvi UZV, beta je ogromna!!
    Lana3 -čekamo prvi UZV, beta je divna!!
    LioraLiora - krenula u IVF, pratimo folikule
    MTB - 3.11. test za trudnoću
    Tiinaa - 3.11. čekamo betu
    LucyLou - 4.11 test za trudnoću
    lotus - 6.11 čekamo betu
    Nirvana2020 - 6.11 čekamo betu
    Dada31 - 10.11. konzultacije
    miss1502 - idući postupak 11/20
    Lucyinthesky - idući postupak 11/20
    Ana26 - idući postupak 11/20
    Giny - idući postupak 11/20
    VM - idući postupak 11/20
    kju - idući postupak 11/20
    Deoria - idući postupak 11/20
    TiKi92 - idući postupak 11/20
    Chloe18 - idući postupak 11/20
    anavi985 - idući postupak 11/20
    Oolive - idući postupak 11/20
    Bozma - idući postupak 11/20
    točkicaa -  idući postupak 11/20
    Vučica -  idući postupak 11/20
    Teja09 - HSG 11/20
    nada86 - FET 11/20
    vickivale - FET 11/20
    Nadja89 - idući postupak 12/20
    ANKSIMORON - idući postupak 12/20
    ericaa - idući postupak 12/20
    Mila-Milica - idući postupak 12/20
    maja555 - idući postupak 12/20
    AuroraB - idući postupak 12/20
    darliv - FET 12/20
    Mara234  - FET 12/20
    angribird - FET ??
    Monolena - idući postupak 01/21
    Meto - idući postupak 01/21
    Vekolina87 - u pripremi i istraživanju opcija
    Seny - u pripremi i istraživanju opcija
    Deya - u pripremi i istraživanju opcija
    MimiDrimi - idući postupak za nekoliko mjeseci
    Ivanaxx - idući postupak za nekoliko mjeseci
    Amaranta - idući postupak za nekoliko mjeseci
    alex2102 - idući postupak za nekoliko mjeseci
    TirelessIvy - idući postupak za nekoliko mjeseci
    Blacky89 - idući postupak za nekoliko mjeseci
    Nikitta - uskoro operacija

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Trudnice
    Belaaa 12tt, 27.10 UZV slušali smo srčeko!!
    more2309 6tt 29.10 UZV, slušamo srčeka komada dva!!
    *.Women_name.* 6tt 3.11 UZV, slušamo srčeko
    Ruska1986 15tt, 5.11. UZV
    Simba 1986 8tt 5.11 UZV imamo tri srčeka!!!!
    Tuma - 9tt slušali smo srčeko!!. 10.11 nifty
    Samara - 8tt, 12.11 UZV slušali smo srčeko
    Piky - 8tt
    lucija07 8tt
    MakiST 22tt it's a boy!!!
    flower93 22tt

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima!!!
    Danas nam Belaaa i Sanjich idu na UZV - Belaaa gleda svoju bebu  a Sanjich svoje folikule i buduću bebu  Žene, uživajte!!
    Nina92, tvoj čopor je ovdje, kad god nam poželiš doći. 
    ruby22, slobodno nam dojavi svoju drugu, debelu, sočnu, betu 
    Čekalice postupaka, bockalice, čekalice aspiracije, transfera, bete, UZVova - želim vam lijepi utorak!

    💔💔💔

  • Avatar MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Broj poruka: 8398

    Prijavi adminu

    peyton, lijepi citat. Podsjeća me na osobu iz moje najuže okoline. Prije 10tak godina se borila za život. Ima trajne posljedice te priče. Danas kaže da je to najbolje što joj se dogodilo u životu - jer je nakon toga napokon počela živjeti. I to stvarno možemo potvrditi svi iz njene okoline, to je danas druga žena.
    Neke situacije, koliko god ružne bile dok ih proživljavamo, nam na kraju stvarno obogate život.

    AuroraB, super da si donijela odluku koja je prava za tebe! 

    LucyLou, slično razmišljamo. 

    💔💔💔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.