Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    I jel vas bilo s proljevom nakon punkcije ili sam ja pretjerana s ananasom 😂 2.dan proljev već haha


    Omg mi ovdje imamo kolektivni proljev😂😂😂😂😂😂😂😂.. Evo ja vec 2 danas 😂.. 
    Meni je to uvijek od utrogestana… 

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Cure evo da i ja prijavim 7dnt morule pozitivan test 💞
    Po betu idem u ponedjeljak bez ikakve grižnje savjesti, jer ionako je bitno pravilno duplanje a ne vrijednost 🤗


    Cestitkeeeee 🥳🥳🥳

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Cure evo da i ja prijavim 7dnt morule pozitivan test 💞
    Po betu idem u ponedjeljak bez ikakve grižnje savjesti, jer ionako je bitno pravilno duplanje a ne vrijednost 🤗


    Ajmeeeeee😂
    Suuuperrrrrr😍🤗🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    iris_iris

    Ivanaxx, mislim da se ne radi o tome da su lošije nego jednostavno ne žele riskirati da ne doguraju do 5. dana pa ne bude transfera. A neki pišu da je njima bolje kod nas u prirodnom okruženju tako da ne mora bit nikakve razlike 3. / 5. dan, ovdje sam pročitala uspješnih priča za sve varijante, dvodnevni, trodnevni, 4stanicni, 5stanicni, morule, blastice, …


    Meni su bas rekli da u raniji transfer idu sa stanicama kod kojih postoji mogucnost propadanja tj.koje su losije.. Pritom ne misle da su lose i neupotrebljive nego da su losije kvalitete u odnosu na one koje se vracaju kasnije..  znaci, samo u usporedbi sa tim koje idu kasnije! A i to sta kazes, ovdje smo popratile i trudnoce sa dvodnevnima, a neuspjele trudnoce sa npr.blasticama.. Tako da to nema pravila i Ivanaxx, nemoj se opterecivat! To nista ne znaci da nece biti uspjesno! Oni znaju sta rade i kad treba reagirat 🙂 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    iris_iris

    lucija07

    iris_iris

    Malo sam preletila par stranica unazad pa sad pišem sa zakašnjenjem. Za što se dobiva decortin nakon transfera? Ja poslije prvog nisam ništa dobila. Nastavila sam piti samo folat i vit D, mislim, ostale suplemente ne. Ali nisam ni andol ni ništa dodatno.

    Ja, sam ga dobila nakon brdo neuspjesnih transfera jer on snizuje imunitet majke da ne smatra embrij kao ‘strano tijelo’ tako nekako mi je objasnjeno…

    Aha, to je to, znala sam tu i tamo vidjeti da netko to pije, ali nikako da provjerim zašto! Jesi pila još što poslije transfera?


    Koristim estrofem, utrogestan, decortin,proluton injekcije (injekcije progesterona) fragmin od 5000iu, aktivni folat i vitamin D.
    Ali to sve samo zato sto ja imam puno transfera i 2xspontana,slabo koji doktor ce ti to dati nakon topa 2 neuspjesna transfera jer se to smatra normalnim.. Mene su tek mislim nakon 4 ili 5 transfera slaki na dodatne pretrage i davali sve moguće sto se moze dati… 

  • Piky

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Cure molim vas koji mogu test za trudnoću kupit a da nisu one obične trakice jer ih kod mene nigdje nema.. Nemamo Muller, a u dm i apotekama nema… Koji je ok nakon trakica?

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️44
    Dijagnoza: idijopatska neplodnost,nalazi super.
    3/2020 insem. - stigla M
    7/2020 prirodni, štop, jedan fulikul prazan
    9/2020 klomifen, štop, punkcija 15.9/ 1j.s, transfer 17.09, beta 5.10
    Beta
    19 dt 2233.1,21 dt 3133.6
    20.10 srce kuca, 27.10 nema srčane reakcije missed AB. 😭
    04/2021 stimulirani, bemfola I orgalutran. 3 fulikula vodeća (anestezija) 8 jajnih stanica, 5 se oplodilo, 5 blastica. 4 smrznuta
    26.04 ET, 10.5 beta

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Piky

    Cure molim vas koji mogu test za trudnoću kupit a da nisu one obične trakice jer ih kod mene nigdje nema.. Nemamo Muller, a u dm i apotekama nema… Koji je ok nakon trakica?


    To ce lucija najbolje znat, mislim da je ona doktorirala u testovima 😂

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    iris_iris

    Ivanaxx, mislim da se ne radi o tome da su lošije nego jednostavno ne žele riskirati da ne doguraju do 5. dana pa ne bude transfera. A neki pišu da je njima bolje kod nas u prirodnom okruženju tako da ne mora bit nikakve razlike 3. / 5. dan, ovdje sam pročitala uspješnih priča za sve varijante, dvodnevni, trodnevni, 4stanicni, 5stanicni, morule, blastice, …

    Meni su bas rekli da u raniji transfer idu sa stanicama kod kojih postoji mogucnost propadanja tj.koje su losije.. Pritom ne misle da su lose i neupotrebljive nego da su losije kvalitete u odnosu na one koje se vracaju kasnije.. znaci, samo u usporedbi sa tim koje idu kasnije! A i to sta kazes, ovdje smo popratile i trudnoce sa dvodnevnima, a neuspjele trudnoce sa npr.blasticama.. Tako da to nema pravila i Ivanaxx, nemoj se opterecivat! To nista ne znaci da nece biti uspjesno! Oni znaju sta rade i kad treba reagirat 🙂


    Znam da cito u splitu uglavnom vraća treći dan bez obzira na količinu stanica. A poznato je da je cito jako uspješan u svemu. Mislim da je to od klinike do klinike i nekakvih njihovih iskustava. 

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    angribird

    Ruska1986

    iris_iris

    Ivanaxx, mislim da se ne radi o tome da su lošije nego jednostavno ne žele riskirati da ne doguraju do 5. dana pa ne bude transfera. A neki pišu da je njima bolje kod nas u prirodnom okruženju tako da ne mora bit nikakve razlike 3. / 5. dan, ovdje sam pročitala uspješnih priča za sve varijante, dvodnevni, trodnevni, 4stanicni, 5stanicni, morule, blastice, …

    Meni su bas rekli da u raniji transfer idu sa stanicama kod kojih postoji mogucnost propadanja tj.koje su losije.. Pritom ne misle da su lose i neupotrebljive nego da su losije kvalitete u odnosu na one koje se vracaju kasnije.. znaci, samo u usporedbi sa tim koje idu kasnije! A i to sta kazes, ovdje smo popratile i trudnoce sa dvodnevnima, a neuspjele trudnoce sa npr.blasticama.. Tako da to nema pravila i Ivanaxx, nemoj se opterecivat! To nista ne znaci da nece biti uspjesno! Oni znaju sta rade i kad treba reagirat 🙂

    Znam da cito u splitu uglavnom vraća treći dan bez obzira na količinu stanica. A poznato je da je cito jako uspješan u svemu. Mislim da je to od klinike do klinike i nekakvih njihovih iskustava.


    Vjerovatno, da…  mislim, i s tim ranijim vracanjem manji je rizik pa vjerovatno i zbog tog. A uspjeh je ocito ne ovisan o vremenu vracanja, neg stvarno o sreci

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Simba 1989

    Cure evo da i ja prijavim 7dnt morule pozitivan test 💞
    Po betu idem u ponedjeljak bez ikakve grižnje savjesti, jer ionako je bitno pravilno duplanje a ne vrijednost 🤗


    Cestitam 🥳, takoder Luciji, ono je pozitivno pa bude sigurno i beta 🥳
    Ja se od danih boostera švicam ko prase, nocni znoj, sad gledam tv i opet na momente valunzi 😬 

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.