Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Samara

    Lucija, mislim da i ja svog konja za trku imam 😁
    Sjena sjenine sjene od sjenine sjene toliko slaba da je aparat nije detektirao.. Sutra ponavljam test..
    Simptomi: blijedo roskasta sluz, grcevi, uzasna glad, nesanica(mozda od uzbuđenja zbog rađenja testa) i jucer navecer prilikom zjevanja me nesto tako probolo u leđima da sam od straha prestala disati. No trenutna bol odma je proslo 🤷‍♀️


    Koji test si radila?
    Dakle priznajem ovakve sjene samo na mulleru i to slobodno drzi u urinu i 2 minute… 
    Vjeruj samo taj pokazuje takvu sjenu a jucer sam se i sama u to uvjerila. 
    Sretnooo🙏🌺

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    lucija07

    Samara

    Lucija, mislim da i ja svog konja za trku imam 😁
    Sjena sjenine sjene od sjenine sjene toliko slaba da je aparat nije detektirao.. Sutra ponavljam test..
    Simptomi: blijedo roskasta sluz, grcevi, uzasna glad, nesanica(mozda od uzbuđenja zbog rađenja testa) i jucer navecer prilikom zjevanja me nesto tako probolo u leđima da sam od straha prestala disati. No trenutna bol odma je proslo 🤷‍♀️

    Koji test si radila?
    Dakle priznajem ovakve sjene samo na mulleru i to slobodno drzi u urinu i 2 minute…
    Vjeruj samo taj pokazuje takvu sjenu a jucer sam se i sama u to uvjerila.
    Sretnooo🙏🌺


    Taj koji i ti iz mullera

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Mila i Nina, žao mi je što ovaj put nije uspjelo.  Šaljem vam zagrljaje i nadam se da vam je idući dobitni ❤
    Lucija ovaj tvoj test odlično napreduje!!😍 super🥳

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Samara

    lucija07

    Samara

    Lucija, mislim da i ja svog konja za trku imam 😁
    Sjena sjenine sjene od sjenine sjene toliko slaba da je aparat nije detektirao.. Sutra ponavljam test..
    Simptomi: blijedo roskasta sluz, grcevi, uzasna glad, nesanica(mozda od uzbuđenja zbog rađenja testa) i jucer navecer prilikom zjevanja me nesto tako probolo u leđima da sam od straha prestala disati. No trenutna bol odma je proslo 🤷‍♀️

    Koji test si radila?
    Dakle priznajem ovakve sjene samo na mulleru i to slobodno drzi u urinu i 2 minute…
    Vjeruj samo taj pokazuje takvu sjenu a jucer sam se i sama u to uvjerila.
    Sretnooo🙏🌺

    Taj koji i ti iz mullera


    Nema veze, ja sam drzala duze u urinu i to ti puno znaci.. Sve pocinjecsjenom.. I nije bitno jel debela ili tanka bitno je da svaki dan bar malo tamni.. Bit ce to sve dobro 🙏🌺

  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Ivanaxx

    maja555

    Da se nadovezem na luciju i rusku. Sto se tice ivf i inseminacije, bas sam pricala s jednim svecenikom i njihova misljenja se razilaze, ali ovaj mi je rekao -
    Ti ides stvoriti novi zivot. Mislim da je puno lakse sidit kuci, pomolit se, citat Bibliju nego prolaziti ove postupke i virujem da Bog vidi nase muke i boli i da ce nam ispuniti zelju. Sto se tice zamrzavanja, ako ostavarim trudnocu i ostane mi smrzlica, ja bi se vratila po sve, koliko ih bilo.

    I ja isto. A muža mi opterećuje malo to šta svećenici pričaju da je grijeh, a jel Isus reka pomozi si pa ću ti i ja pomoć. Mislim ako nemam šanse prirodno, a nisam Abrahamova Sara šta bi sad tribala. Baš bi volila naić na nekog svećenika koji podržava umjetnu u smislu da se zametak nikad ne odbacuje kao višak, ne koristi za istraživanje i sl. Mislim, idemo na ivf i ne radi mi problem, al osjećam na njemu da ga to opterećuje. I ja sam vjernica, al meni je ne pomoć sebi zanit jednako kao ne operirat žučne kamence ili pustit da slomljena noga zaraste u krivo. A sigurno nismo ubili nikakve embrije, dapače, oplačemo svakog neprimljenog za koje ‘zdrave’ žene i ne znaju da im je otišlo.


    Sveceniku ili bilo kojem covjeku triba novo srce i oni ga uredno transplatiraju i crkva to dopusta. Ljudi otvoreno svjedoce kako zavole stvari koje prije nisu i pocnu s hobijima koje prije nisu radili. S tim da se transplatacija radi kad je covjek otpisan ali on je jos uvik ziv dok organi rade, a o jrli ni se moraju transplatirati dok rade, a niko ne zna niti ce jeli to bolilo toga covjeka. Osim toga, moj kolega je ima srcani, zvala se hitna, ugradjena su mu 3 stenta i covjek je spasen. Pa realno gledajuci, Bozja volja je bila da umre, ali uz doktore je spasen. Isto tako, mi idemo na umjetnu i dobro znamo da svaka ne uspije iz prve, dakle dogodi se kad Bog dopusti. Mislim da crkva mora vise se posvetiti ovoj temi i razgraniciti unutar ovog sto je dopusteno sto ne. Ali stvari tipa to nije bracni cin, koje oni navode protiv umjetne mi nisu potkrpljene. Pitala bi ga jeli bracni cin kad ides u ciljani spolni odnos pa nastane beba.

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    lucija07


    Ajme kako ovo volim kad su poredani po danima. Mislim da mi tebi nismo ni cestitale a sad bi vec i mogle s obzirom na ove crte.
    Samara, za koji dan nam i ti kacis ovakvu sliku 😁

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Bozma

    lucija07


    Ajme kako ovo volim kad su poredani po danima. Mislim da mi tebi nismo ni cestitale a sad bi vec i mogle s obzirom na ove crte.
    Samara, za koji dan nam i ti kacis ovakvu sliku 😁


    Ma ja u srijedu javljam ogromnu betu 😁 🤞🙏

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 620

    Prijavi adminu

    Bozma

    lucija07


    Ajme kako ovo volim kad su poredani po danima. Mislim da mi tebi nismo ni cestitale a sad bi vec i mogle s obzirom na ove crte.
    Samara, za koji dan nam i ti kacis ovakvu sliku 😁


    Stignete.. Isto u srijedu vadim rano je za sve ostalo… Hvalaaa🌺🌺🌺

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Flower, jel mi mozes reci kako je kod nas sto se tice vađenja bete? Jesi morala prvo u sator? Treba se naruciti ili samo dođes ujutro na vađenje? 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Znaci, u srijedu ce veselo bit! Jedva cekam da javite super vijesti! 🤞🤞🤞🙏🙏🙏

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.