Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Nasty

    Malo se osjećam ko jehovin svjedok.. pa vam neću višebpisati o tome. Ali to vam je to. Ne vjerujem u neke čarobne štapiće. Alternativa je meni pomogla. Davali su mi minimalne šanse za ivf/ics. Za svaku curu koja ima prohodan jajovod i jedan jajnik u funkciji. Vrijedi probati između postupaka. Pusa i sretno svima!😘🍀🤞


    Naravnoooo,sve za nase bebice🤗💞

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Ana jako mi je zao.Idemo skupa u nove pobjede i samo pozivino.Znam da je tesko🤞

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu
    Nakon ovoga sam prestala folacin. Kasnije sam saznala da sam mthfr pa ne znam jel zbig doze ili lose prerade tako povisena folna. U vadjenju prije jenbilo isto povisena, ali dosta manje, dakle rasla je ko luda.
    Nakon ovoga sam prestala folacin. Kasnije sam saznala da sam mthfr pa ne znam jel zbig doze ili lose prerade tako povisena folna. U vadjenju prije jenbilo isto povisena, ali dosta manje, dakle rasla je ko luda.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kengu ovaj tvoj nalaz potvrdjuje samo cinjenicu da osobe sa mthfr mutacijama ne mogu razgraditi folnu kiselinu i iskoristit ju vec ju taloz u tijelu a kad dodje do trudnoce plod opet ne dobije potrebnu folnu. Po meni bi doktori za sve zene koje neznaju nalaz trombofilije trebali davat folate a ne uz pretpostavku da ce bit ok daju folnu kiselini. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Slažem se s tobom. Jedina nedoumica mi je da li se tu radi o losoj preradi ili nas sopaju predoziranom folacinom. 5mg naspram 400-800mcg sto je dovoljno prije trudnoće. Ili se radi o oboje. Neki doktori jako vole folacin, a dva su mi rekla da je to prevelika doza. B vitamin sam od pocetka uzimala aktivni oblik. 

    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Je, i na kraju vise stete nego koristi! Ja necu ni rec kaj su mi rekli kad sam rekla da jel ja uopce folacin piti, cak me sram to napisat. Sad sam isla na iherb traziti prenatale s dobrim folatom i dobrim b12, jel ima koja kakvu preporuku? Nasla samt thorne basic prenatal i zahler prenatal. Al morjm prvo dobro proucit. Ne znam jel mi pametno odma pocet pit prenatale s obzirom da se ne hranim bas kak spada, al znam da su folati najbitniji za pocetak! 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Slahem se to je 10 puta veca doza i meni nije jasno zasto to daju kao pripremu za trudnocu. Logicno je dat zenama koje nisu prije pile nista folne a zatrudne pa da u kratkom roku dobiju veliku količinu al kao priprema za trudnoću po meni too much doza. Al opet zene koje ga metaboliziraju u tijelu imaju manje stete jer ipak dio se razgradi i ako uneses 5mg folacina to nije 5mg folata al ako ne kozes to metabolizirat tebi sve to steti. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Slažem se s tobom. Jedina nedoumica mi je da li se tu radi o losoj preradi ili nas sopaju predoziranom folacinom. 5mg naspram 400-800mcg sto je dovoljno prije trudnoće. Ili se radi o oboje. Neki doktori jako vole folacin, a dva su mi rekla da je to prevelika doza. B vitamin sam od pocetka uzimala aktivni oblik.


    Meni se cini da imaju neke ugovore i da forsiraju taj folacin jer dobivaju pare, mozda sam u krivu, al forsanje tog folacina mi neshvatljivo .

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Isabela dobar ti je Novalac prenatal ima B12 100% dnevnih potreba a ima i folate 400 mcg i to 371mcg aktivnog oblika sto je jednako kao 200 mcg folne i 200 mcg folne kiseline. Dakle ako i ne mozes u pptpunosti metabolizirat folnu kiselinu imas dovoljno folata. Osim toga ima i omega 3 masnih, vitamin D, B6, jod, selen… Sve u dovoljnim dnevnim dozama cak i vise od toga. Ja recimo kad pijem prenatale pijem samo njega. I ne izahiva mi osjecaj mucnine kao elevit dok sam pila. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Grizli super da ima neka ženica koja radi masaže abdomena u u Ri. Pa ludilo. Držim fige da ti ne bu trebalo i da ovaj fet bude dobitan. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.