Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    medo2711

    marta07

    medo2711

    Marta07zao mi je jako.Zelim ti srecu u drugom pokusaju🤞

    Medo2711. Hvala 😘 ja se nadam treća sreća.

    Sory Matra trecu srecu ti zelim neka bude dobitna.🤗


    🤗👶😘😍😘😘😘

  • Umut

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Zene, iako cu nakon menzesa otici kod dr na razgovor, htjela bih opet da se malo uputim od strane vas koje imate iskistva, da li se odmah moze ici na fet ili se ceka koji mjesec.
    I da li se kod neke od vas nakon et isti dan kroz par sati pojavilo blago tackasto krvarenje.😏

    👱‍♀️37 amh 0.76,IR
    👨32 oligoasthenozoospermija
    2018 pocetak ivf, 1et;
    2019 1fet ❌
    2019 prirodna trudnoca ✔imamo curicu🙏🤲
    2023 u postupku ivf za 2gu bebicu

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    umut

    Zene, iako cu nakon menzesa otici kod dr na razgovor, htjela bih opet da se malo uputim od strane vas koje imate iskistva, da li se odmah moze ici na fet ili se ceka koji mjesec.
    I da li se kod neke od vas nakon et isti dan kroz par sati pojavilo blago tackasto krvarenje.😏


    Čitala sam kako kod kojeg doktora. Znam da se vade nalazi kod svih i dio kod svoga doktora tj gin. Moj savjet čekati barem 3mj.  Ja sam nakon transfera trošila 3x2 utriće skroz doslovno do kiretaze. Nisam imala nikakvih problema ni krvarenja.

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Marta - meni su na VV napisali da se javim 1.dc za FET. Kod njih se najčešće dolazi 3.dc ili 2.dc ako 3. pada u nedjelju. 
    Umut - neki preferiraju barem jedan mjesec pauze da se tijelo malo odmori, ali čitala sam da neke ženice idu odmah. Ovisi o klinici i što ti ultrazvuk pokaže (je li sve o. k.). 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Umut potpisujem ovo od Vaki u Rijeci recimo daju sansu da odmah ides dalje. Ja sam nakon neuspjelog et u stimuliranom uzela 1 mj pauze i pokazao mi se kao odlicna odluka jer taj mjesec nisam imala ovulaciju. Zapravo nakon sto sam nakon 1. prirodnjaka uletjela odmah iduci mejsec u 2.prirodnjak koji je zavrsio brzim rastom folikula, preranom punkcijom i niakvom stanicom koja se nije mogla ni oploditi zakljucila sam da mi vise pasu pauze od najmanje 1 mj izmedju postupaka i to sad sam prakticirala izmedju FET-a. Savjetuj se sa dr najbolje, al ne vrijedi forsirat posebno ako si sad bila u stimulaciji tijelo je jos izbombardirano svime i svacime. 

    [tickerfactory.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Vaki

    Marta - meni su na VV napisali da se javim 1.dc za FET. Kod njih se najčešće dolazi 3.dc ili 2.dc ako 3. pada u nedjelju.
    Umut - neki preferiraju barem jedan mjesec pauze da se tijelo malo odmori, ali čitala sam da neke ženice idu odmah. Ovisi o klinici i što ti ultrazvuk pokaže (je li sve o. k.).


    Vaki 😘 hvala i mislila sam da je tako. Ja ću tamo u 8mj opet krenut u nove pobjede na VV, a do tada se nadam   ću dio pretraga obaviti što se tiče spontanih. Ima svakakvih pa na STA me doktorica pošalje🙄. 
    Vaki na STA ti ideš ili si išla?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Marta ja sam imala nekoliko spontanih nevazno za ivf prije toga dakle. Pa evo napisat cu ti sto su mi od pretraga dali ili sam radila jer su mi preporucili za to. da znas traziti ako nisi radili ili ako ti ne spomenu - muski - spermiogram, bris na bakterije, zena - brisevi, torch, trombofilija nasljedna i stecena, vitamin d, folna kiselina, kortizol, androstendion, dijagnosticka histeroskopija, ANA, anti dsDna. Oba partnera kariogram ili kariotip. Sretno i da iduci postupak ima sretan zavrsetak. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Da Nikita to sam mislila. Oooo pa hvala ti na lijepi zeljama! Ako je to formula za uspjeh onda nek svaka otvori novu temu i opala… Svima +

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Curke da vas obiđem i prijavim novosti (fale mi vaše poruke, savjeti i naša razglabanja <3 ) Evo nas sa prvog uzv-a!! Vrećica se lijepo vidi i velika je 6 mm što je super za peti tjedan (za plod je još rano)  Sve izgleda odlično (čak i beta koja je jučer na 15dnt bila 1666)  Ono na što moram paziti su nagli pokreti jer radi stimulacije imam dosta slobodne tekućine ali ona ne utječe na mrvicu već izaziva povremene jake bolove jer se jajnici mrdaju radi nje ..da se tak izrazim (za cure u dugom protokolu, evo info što nisam znala - ta slobodna tekućina je normalna i očekivana Mm je bio unutra samnom i skoro mu oči ispale kad je vidio koliki uzv je žena gurnula  ja pukla od smijeha na njegov izraz lica - neprocjenjivo!! E da i vozila sam se doma ko Lassie s glavom kroz prozor kolika me mučnina oprala  Uglavnom, sretni i zadovoljni! <3 
    Nikita, Grizli, Vaki - kako ste cure?? Ima li kakvih novosti? U kojoj ste fazi? Toliko je novih curka došlo da se uopće ne mogu snaći među porukama ! Novim trudilicama sretno i samo pozitivno!!

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Čuj mene, sorry,medsrje otvorila prvu temu. Ali da, svakako ti želim da te prati uspjeh! 🥰
    Isabelagregorijan ja imam istu tu mutaciju, uzimam isto folate. Kad se sjetim da sam godinama uzimala Folacin 💆🏼‍♀️


    Pa isla sam citat o tome i odlucila taj folacin u smece, pa strasno da nitko ne zna nista o tome. Jel uzimas jos nesto dodatno?

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.