Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ajme divote koje učitavanje.. space shuttle🤣
    Hrabrice pa to su odlične vijesti, čestitam 💗 Mi se pišemo na drugoj tem! 
    Cure htjela bi s vama podijeliti da je Paula koja je meni radila Chi Nei Tsang masaže u Zagrebu idući vikend. Ako neku od vas zanima možete joj se javiti na br. 0915115977, link sam već prosljeđivala, imate na fb. Sretno svima i pusa😘 🍀🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Marta - bila sam u stimulaciji i nisam bila na transferu zbog opasnosti od hiperstimulacije. Visok estradiol i nešto slobodne tekućine je upućivalo na to… Propustila sam jedan ciklus i sad čekam mjesečnicu da mogu na FET. 😁🤞
    Hrabrice - baš je lijepo čitati tvoje postove. ❤️ Evo, još malo pa idem po svoju dječicu. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Mislim da nisam nikad spomenula ali inače je ženi dijagnosticiran POF prije nekih 5 god. Sad ima oko 40i nešto god. To sam saznala preko prijateljice koja je išla kod nje na ayurvedske masaže cijeloga tijela. Ugl. da skratim žena je prošla tečajeve chi nei tsang masaže abdomena i sama je sama sebi vraćala cikluse i održavala hormone u ravnoteži. Ja sam od biljnih pripravaka koristila shatavari, a ona mi je još preporučila ashwagandhu za hormone i reproduktivni sistem, kvalitetu js. Nastavljam s tim čim završim s dojenjem ako bude sve teklo kako treba što se najiskrenije nadam da hoće. Pišem i ovdje da eventualno pročitaju i nove cure, pošto stara tema odlazi u zaborav. Muž mi je pio gokshura premium, dijagnoza oligoastenozoosp., a moja preuranjena predmenopauza i niska ov. rezerva. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Prirodna trudnoća prije postupka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Malo se osjećam ko jehovin svjedok.. pa vam neću višebpisati o tome. Ali to vam je to. Ne vjerujem u neke čarobne štapiće. Alternativa je meni pomogla. Davali su mi minimalne šanse za ivf/ics. Za svaku curu koja ima prohodan jajovod i jedan jajnik u funkciji. Vrijedi probati između postupaka. Pusa i sretno svima!😘🍀🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Cure što s folacinom ne valja? Malo sam se izgubila po temama, ne mogu naći gdje ste pisale. 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Neke žene moraju koristiti aktivan folat a ne folnu kiselinu zbog nedostatka enzima koji je nužan za pretvorbu folne u aktivni folat ako sam dobro napisala. Ja pijem folacin od 5mg i nemam nikakav problem s njim. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ali folacin se ne preporučuje piti duže razdoblje. Novalac i Almagea kapsule imaju kombinaciju filne i folata +almagea u sebi sadrži enzum koji je potreban za apsorpciju folne ali ukupno 400ng. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Samo da javim da sam vadila betu i da je negativna..
    Al nema veze idemo dalje 

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Ana123456

    Samo da javim da sam vadila betu i da je negativna..
    Al nema veze idemo dalje


    ☹️ Ana bit će bolje😥 samo hrabro i pozitivno 🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.