Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nasty - hvala ti puno na preporukama. Nama je drago što nam želiš pomoći pa ti samo piši… 
    E, sad što se tiče folacina ja ga pijem valjda non stop jer uvijek nešto čekam pa nisam nikad sigurna kad ću u postupak ili FET ili ET. Stalno me nešto sputavalo, ciste, godišnji, odlazak supruga na put, čekanje nalaza i tako. Sad mi je bed da sam ga previše konzumirala. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ana - joj, baš mi je žao. 😔

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Nasty, hvala na objašnjenju, nisam imala pojma. Pijem i ja, kako bude bude, što mogu. 
    Ana, žao mi je :( tako je, samo pozitivno - idemo dalje! 
    Sve pohvale za otvaranje vol2, ovo leeeeti curke 😂

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Vaki hvala.. Ma nećenti škoditi, meni to nije rekao dr za folacin nego farmaceutkinje u ljekarni. Žene ga piju i za pripremu i do 12tt. U svakom slučaju izmokriš višak pa nemaš brige. Možeš možda napravit neke pauze. Dr me skinuo s almagee i rekao da samo pijem folacin za sada jer je folacin u prenatalima u nanogramima a ovdje ima 5mg. Pa sam se raspitivala ko blesava baš zbog aktivnog folata i na kraju sam zaključila da je najbolje da slušam dr. Rekao mi je tek nakon 12tt da uzmem ili novalac ili almageu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ana drži se i nakon kiše hrabro dalje, sretno!🍀🤞

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Hvala cure…
    Optimistična sam, ovo nam je bio prvi put tako da nisam imala puno očekivanja pa se nisam puno ni razočarala
    Odmorit cu malo pa tamo 8 ili 9 mj opet u postupak…
    Sigurna sam da cemo sve uspiti kad tad. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Sunshine nema na čemu, bez brige budi! Sve je to ok.. Ako budeš baš bila nesigurna pitaj svog dr. Ja sam ovog mog upilala, jadan čovjek dobro ima strpljenja. Hodočastim tamo s nekim nalazima svaki tjedan.. pretrage, toxoplazmoza, torch..
    Nikitta ako budeš išla na masažu javi dojmove😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ana zao mi je da je beta 0!
    Tocno si Nasty napisala za folacin. Opcenito meni su rekli da pijem folate 3 mj pa 1 mj pauze ako ne dodje do trudnoce bolje je za tijelo nase.
    Vezano za ovu masazu sto si ti Nasty pisala ima i u Puli zena koja to radi. I nasla sam dosta pohvala. Pa ako kojoj to pomaze info. Ja razmisljam ici kod nje ako ne uspije sad ivf

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Vaki

    Marta - bila sam u stimulaciji i nisam bila na transferu zbog opasnosti od hiperstimulacije. Visok estradiol i nešto slobodne tekućine je upućivalo na to… Propustila sam jedan ciklus i sad čekam mjesečnicu da mogu na FET. 😁🤞
    Hrabrice - baš je lijepo čitati tvoje postove. ❤️ Evo, još malo pa idem po svoju dječicu.


    Tooooooo <3 <3 očekujem da se mrve čvrsto uhvate za svoju mamu i pošalju ju na temu zimskih beba! <3  Polako i zen u glavi <3 to meni moja doc stalno ponavlja - da je najbitnije da smo smirene u glavi, opustit se i polako korak po korak <3 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Hrabrice divno, tako predivno! Čestitam još jednom. Ja sam sad u pauzi, pa ili 6. ili 9. mjesec dalje / baš u dugi protokol. Možda mi donese sreću kao tebi. 😊❤️


    Uhvati se ti već u 6. posla  nestrpljiva sam ko puška za vas curke koje pratim  Ma dugi protokol je zakon, po meni puno stabilniji i sigurniji, pogotovo za žene sa endometriozom, a i stekla sam dojam da doc imaju veću kontrolu nad cijelom situacijom u dugom protokolu. Imat ćeš tu malo više bockanja ali stvarno vrijedi istrpit <3 Budeš vidjela kad vidiš plusić nakon tih silnih pika, pucat ćeš od ponosa! To je tvoj dobitan protokol, uopće ne sumnjam u to!!  p.s. kad kreneš s tim, ako ikako možeš, moooooolim te kloni se stresa! Al ozbiljno! To sad stalno ponavljam jer je meni puno pomoglo! Mani se posla, uhvati se svojih guštova, knjige, filmova, šetnji, okruži se ljudima koji su ti najveća podrška i uživaj u procesu, vjeruj procesu i vjeruj u svoje tijelo jer te plusić čeka i zaslužuje dobrodošlicu sa stilom!

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.