Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Bozma nek se sve lijepo oplode🙏🤞
    Vuky  sretno s daljnjim pikanjem. Vec imas lijep brojcek🙃
    Rose zabrinuta zenska, trudna si i veseli se i uzivaj❤️
    MalaMvjerujem da ces cuti srceko, strpljivo do uzv😘
    Mrva i Avama javite nam plusice i veeelike bete😊
    Mimami sretnoooo🙃
    Mathaja samo hrabro, znas da simptomi znaju bit varljivi! A da pisnes testic neki? Kad ti je beta?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Miamami dobro nam dosla i sretnoooo🙏🤗
    Mathaja mene ti je tako grcilo od 8.-10.,sad se malo smirilo… Nis ne brini, a mozes vec i testic ako si dovoljno hrabra😉
    Daisy hvalaaaa, da bas sam ispanicarila🙉🙈🙊
    Babylove mogu misliti kako ti je… Drzim fige da se to sve skupa smiri i da mozes dalje mirno i bez stresa🤗

    💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Mathaja, mogla bi ti vec i test napravit, ja bi do 10-tog dana vec paket kineza potrosila.
    Daisy, ti isto čekaš transfer? 
    Babylove, koliko si ti sad vec trudna? 
    Mene su jutros zvali, 4 oplođena. Strah me veselit se.

  • Mathaja23

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Cure koji test da kupim iz ljekarne svejedno ili? 

  • Mathaja23

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Daisy100

    Bozmanek se sve lijepo oplode🙏🤞
    Vuky sretno s daljnjim pikanjem. Vec imas lijep brojcek🙃
    Rosezabrinuta zenska, trudna si i veseli se i uzivaj❤️
    MalaMvjerujem da ces cuti srceko, strpljivo do uzv😘
    Mrva i Avamajavite nam plusice i veeelike bete😊
    Mimami sretnoooo🙃
    Mathajasamo hrabro, znas da simptomi znaju bit varljivi! A da pisnes testic neki? Kad ti je beta?


    U srijedu mi je beta 

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Jutro! Znaci jucer prva doza menopura, u buti vec navecer sam osjetila jajnike, malo lijevi, malo desni, to je normalno? u 2 druga doza + cetrotide, i tako sutra, pa u utorak folikulometrija… Je i vama tako bude?

  • Avatar Luda83

    Luda83

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Mathaja23

    Cure koji test da kupim iz ljekarne svejedno ili?


    Nemoj clearblue. Skup je, a ispada da je loš. Čitala sam i od drugih da se zna dogodit, a i meni je bio neispravan (nije bilo kontrolne linije). Ja kad sam kupovala ovdje uzela sam gravignost mini na preporuku kolegice koja je odradila barem 10 transfera. 

  • Avatar Mala 1

    Mala 1

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Mathaja23

    Cure koji test da kupim iz ljekarne svejedno ili?


    Svejedno, ja uzela neki za 21kn i pokazao kako je i bilo :)
    S r e t n o ❤️

    5ICSI - sin
    10/19 3 FET 2blastociste - 1beta 209, 2beta 625, 3beta 1877

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    vuky

    Jutro! Znaci jucer prva doza menopura, u buti vec navecer sam osjetila jajnike, malo lijevi, malo desni, to je normalno? u 2 druga doza + cetrotide, i tako sutra, pa u utorak folikulometrija… Je i vama tako bude?


    Je, ja npr.prvi put uopce nisam osjecala jajnike do zadnja 2-3 dana, a ovaj put ih osjecam od pocetka, a slicno folikula sam imala oba puta

  • Avatar Luda83

    Luda83

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Luda83 meni je ciklus od zadnje stimulacije bio smrdan 6 mjeseci, grudi me nisu bolile u drugoj fazi ciklusa dobrih 5 mjeseci, pa ljubičasta menstruacija, pa kasni, pa urani, pa cista, pa nema O, sve je to nažalost posljedica udara ogromne doze (ja sam primala Menopure 300 9 dana, plus Cetrotide.. + štoperica). Očekuj probleme s ciklusom sigurno 3 mjeseca nakon stimulacije, a nekim potraje i do 6 mjeseci da se tijelo oporavi.
    Rose1 bezveze paničariš, ženo raduj se, beta je TOP! Čestitam!


    Da, očito je sve poremećeno. Primala sam puregon+orgalutran, krenula sam sa 150, ali nakon par dana su digli na 225, a sitimulacija mi je išla 15 ili 16 dana jer sam imala valjda tjedan dana gdje su folikuli stagnirali. Ništa čudno da se sve poremetilo, samo se meni nekako čini da je ta sitimulacija bila odavno i već sam nekako zaboravila na to, ali tijelo očito nije. 
    Samo da mi se ne poremeti na način da me M zakači za putovanje koje planiram za praznike :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.