Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Babylove, javi nam se😘
    Ninna1804, tako mi je ža😣😣
    Betty, 🙏 da sve bude dobro
    Hope, malaM, rose, čestitam, curke!!!
    Puno vas je novih, treba mi malo vremena da uspijem zapamtit vase price, ali pratim vas i zelim vam sto brzi uspjeh! Je li mi promaklo javljanje ladybug? 

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Rose1

    Hvala cure!!! 🤗❤️
    MalaM ja ti moram opet vaditi tek12.i tad im javljam. Do tada bih poludila pa sam isla ranije, ali javila sam upravo jednom poznaniku doktoru i kaze da je to super pa se nadam da ce tako i biti🙏
    Da, jedna blastica. Nama je slicno😉
    Mrva u medicu sam vadila


    Ma super je to! Obavezno javljaj novosti 🙌 Meni je pregled 14.11., tada ću biti 6+3,  nadam se da će biti sve ok i da će se čuti srce ♥️ ,.Sad hoće li biti jedno ili dva vidjet ćemo 🙈   Tebi također želim sve najbolje i da sve bude u savršenom redu 🤗 Pratimo se 😘

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Hani

    Babylove, javi nam se😘
    Ninna1804, tako mi je ža😣😣
    Betty, 🙏 da sve bude dobro
    Hope, malaM, rose, čestitam, curke!!!
    Puno vas je novih, treba mi malo vremena da uspijem zapamtit vase price, ali pratim vas i zelim vam sto brzi uspjeh! Je li mi promaklo javljanje ladybug?


    Hvala 😘
    Ti si u 27tt vidim ☺️ Čestitam također!🤗 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Hani puuuuno hvala 🤗neka je do kraja sve uredno i skolski 🙏🤗
    MalaM pratimo se😉🤗vjerujem da ce sve biti savrseno i da ce cuti srce, a mozda i dva 😉uzivaj mi i sretnoooo!!! Cekamo vijesti ❤️

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Luda meni je u stimuliranom doslo ranije, 8dans nakon transfera, a sljedeci ciklus mi se nije poremetio, bio je uredan. Nismo sve iste i nije svaki put isto, nemoj brinuti, doci ce… 

    💙

  • Avatar Luda83

    Luda83

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Rose1

    Luda meni je u stimuliranom doslo ranije, 8dans nakon transfera, a sljedeci ciklus mi se nije poremetio, bio je uredan. Nismo sve iste i nije svaki put isto, nemoj brinuti, doci ce…


    Ma ne brinem nešto previše, samo me zanimaju iskustva drugih i je li to često. Pretpostavljam da je zapravo sve moguće s obzirom na stimulaciju koja svakako djeluje. Meni je isto nakon transfera došlo rano, sama punkcija i transfer su mi bili jako kasno u ciklusu, ali M je došla ko po kalendaru.

    Tebi čestitke i da sve dalje bude savršeno! 

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Meni ti isto nakon stimulacije iduci ciklus obicno kasni, k svaki put se ponadam jer mi je inaca kratki ciklus, mada znam da je to nemoguce prirodno, prije cu dobit na lotu koji ne igram🙉

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Brojim 8dt. Danas mi se nesto sise napuhale, ne bole al stoje ko kristini mandarini 🤣🙉
    A i menga bolovi su tu, rastezu se od prepone do prepone, sad vec i prema trtici. Nadam se da to nije znak da cu procuriti za dan dva🤞🤞
    Dole jos uvjek mekano, utric samo sklizne tak da se nadam da vjestica jos ne dolazi🤞🤞
    Cekalice i trudnice, kakva vi iskustva imate s umetanjem utrica, pratite li cerviks? 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Brojim 8dt. Danas mi se nesto sise napuhale, ne bole al stoje ko kristini mandarini 🤣🙉
    A i menga bolovi su tu, rastezu se od prepone do prepone, sad vec i prema trtici. Nadam se da to nije znak da cu procuriti za dan dva🤞🤞
    Dole jos uvjek mekano, utric samo sklizne tak da se nadam da vjestica jos ne dolazi🤞🤞
    Cekalice i trudnice, kakva vi iskustva imate s umetanjem utrica, pratite li cerviks?

    Meni isto 8 dnt. Mene nocas pocele jako bolit sise. I malo neke grceve isto tu i tamo osjetim. Zato pijem magnezij.
    Jos malo cekanja

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Ja ipak brinem, ne kuzim kako je beta mogla biti tako velika?! Zna li netko nekoga da je tako bilo i da je sve ok… Ne kuzim… 

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.