Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    MalaM hvalaaaa 🤗🤗🤗

    💙

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Rose1 - s prvim djetetom mi je beta bila 400 i nešto, a druga preko 1400. Nisam uopće brinula, bilo mi je bitno da bude veća od 800. Sve je dobro završilo, tako da stvarno brineš bez razloga. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Vaki

    Rose1 - s prvim djetetom mi je beta bila 400 i nešto, a druga preko 1400. Nisam uopće brinula, bilo mi je bitno da bude veća od 800. Sve je dobro završilo, tako da stvarno brineš bez razloga.

    Vaki puno hvala 🤗🤗🤗 stvarno nisam do danas znala da je to normalno, svi pricaju o duplanju pa sam ja mislila da treba biti približno dupla… bas sam neznalica🙊🙈🙉

    💙

  • Avatar mirjana32

    mirjana32

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Bok svima :) neki me se sjećaju a neki garant ne :P
     Nisam vas pratila neko vrijeme.. Ne stigne se sve.. Te slomljen nozni palac, te kontrole kod kirurga, te folikulometrije bla bla… 
    Čestitam na pozitivnim betama 💞💞
    A ostalima želim svu sreću ovog svijeta da i nas obraduje plusic na testu :)

    Ja od ponedjeljka opet na folikulometriju ovaj put sa klomifenom pa ćemo vidjeti.. 

    E sad.,otkako ga pijem već dva dana sam koma, razdražljiva sa promjenom raspoloženja, tužna depresivna, da li je to neka nuspojava tableta?? 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Ja cu raditi testic. A beta je 8.11.

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Avama od ❤️zelim da za koji dan ugledas +🙏
    Nikitta hvalaaaa🤗❤️, sad je i meni jasno, stvarno nisam znala🙃

    💙

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    avama

    Ja cu raditi testic. A beta je 8.11.


    🤞🤞🤞🙏🙏

  • mimami

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Dugo vas pratim i sad sam se odlucila pridruziti. Cestitam svima koji su do sada uspjeli i dosli do dugo ocekivanog ➕ Nasa prica: pokusavamo nesto vise od godinu dana, ja 36, mm 37. Kod mene nizi amh 8,4, fsh 9,9, lh 6,3, mm astenozoospermia. Sljedeći ciklus krecemo u nas prvi postupak, od 1.dana decapeptyl (kratki ciklusi) do stoperice i 3. dan elonva ako e2 bude zadovoljavajuci 3, dan. Ako ne, cekamo sljedeci ciklus. U medjuvremenu oleovit D3 kapi jer je nalaz vitamina D 43,1. Sretno svima!

    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Hani

    Babylove, javi nam se😘
    Ninna1804, tako mi je ža😣😣
    Betty, 🙏 da sve bude dobro
    Hope, malaM, rose, čestitam, curke!!!
    Puno vas je novih, treba mi malo vremena da uspijem zapamtit vase price, ali pratim vas i zelim vam sto brzi uspjeh! Je li mi promaklo javljanje ladybug?


    Tu sam… Citam ali ne pisem… Ljencarim, lezim, i mucim se sa mucninama, iz bolnice sam u utorak izasla… Sve je bilo ok vise manje, bolovi su tu zbog hipera skroz al i evo opet od 2 u noci danas iscjedak vodeno smeđi… Nije preobilan ali je tu.. I sa utricima ide.. Ne moram ni pisat kako se osjecam.. Pokusavm se opustiti al evo nikako.  Skroz si govorim smiri se imala si vec tako… Samo danas je ipak mrvicu obilniji nego zadnji put..  Mislim voda mi curka skroz sa utricima… Valjda izlazi ta slobodna tekucina… A ovo smeđe sto je ne znam.  Dali sam se zagrebala prilikom stavljanja utrica mozda… Ne znam stvarno samo se nadam da ce biti sve okej..
    Sretno svima ❤️

  • Mathaja23

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Cure mene cj vrijeme frče kao da ću mengu dobit sve me strah ić na wc da ne ugledam vješticu😐 i cice me bole baš. Danas mi je 10 dan od transfera ne znam sve mi više liči da ću mengu dobit svaki čas 🤨😥

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.