Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    MalaM1

    Rose1

    Drage, stigla vec beta i 649, a bila 225…sad me strah, nije dupla nego trodupla??? Sto to znaci??? Izvanmatericna ili sto to sad znaci???

    Čestitam!! 👏👏🥰🥳😘 Super je beta!
    Koji je ovo dan nakon transfera?


    Hvala ti🤗Tek11… Jako rano, beta dosta velika

    💙

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Rose1

    MalaM1

    Rose1

    Drage, stigla vec beta i 649, a bila 225…sad me strah, nije dupla nego trodupla??? Sto to znaci??? Izvanmatericna ili sto to sad znaci???

    Čestitam!! 👏👏🥰🥳😘 Super je beta!
    Koji je ovo dan nakon transfera?

    Hvala ti🤗Tek11… Jako rano, beta dosta velika

    Nama je ono slično.. meni je 12dnt beta 681. 😄 Isto jedna blastica. Jesu ti šta rekli kad si javila betu? 
    Čestitam još jednom! 🥳🥳🥳

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Rose1

    MalaM1

    Rose1

    Drage, stigla vec beta i 649, a bila 225…sad me strah, nije dupla nego trodupla??? Sto to znaci??? Izvanmatericna ili sto to sad znaci???

    Čestitam!! 👏👏🥰🥳😘 Super je beta!
    Koji je ovo dan nakon transfera?

    Hvala ti🤗Tek11… Jako rano, beta dosta velika


    Cestitam draga. Mozes li mi molim tw reci u kojem labu si vadila? 

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Čestitam Rose 🌹 Neka sve bude skolski ❤️

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Hvala cure!!! 🤗❤️
    MalaM ja ti moram opet vaditi tek12.i tad im javljam. Do tada bih poludila pa sam isla ranije, ali javila sam upravo jednom poznaniku doktoru i kaze da je to super pa se nadam da ce tako i biti🙏
    Da, jedna blastica. Nama je slicno😉
    Mrva u medicu sam vadila

    💙

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Rose1

    Gelica

    ike

    Cure hvala na podršci 😘
    Dobila sam slabiju terapiju zbog straha od hipera, na prvom pregledu mi je rekao da ne može znati kako ce tijelo reagirati pa da će za ovaj put pokušati sa manjom dozom.
    Jučer mi je bila prva cetrotide i bas sam se namučila dok nisam vratila otopinu u inekciju.
    Sad ste me utješile malo moram priznati ❤️
    E i cikla mi već izlazi na uši al ne odustajem 👌🏻
    Koliko sam uspila shvatiti mm daje uzorak na dan kada bude punkcija?
    Koliko dana je optimalna najbolja apstitencija?

    Da, on daje uzorak na dan punkcije a što se tiče apstinencije oni će ti reci dan kada bi morali imati odnos ( ili se on sam poigra) pa nakon toga apstinencija do punkcije.

    Meni nazalost nikad nisu rekli kad da bude akcija, ali sam ja stalno računala i vodila računa oko toga… Cim su rekli koliki je folikul /folikuli, znsla sam otprilike


    Stvarno? Nama su uvijek rekli kako da imamo odnose točno u dan. Pa pitaj ih neka ti kažu. 

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Rose1

    Hvala cure!!! 🤗❤️
    MalaM ja ti moram opet vaditi tek12.i tad im javljam. Do tada bih poludila pa sam isla ranije, ali javila sam upravo jednom poznaniku doktoru i kaze da je to super pa se nadam da ce tako i biti🙏
    Da, jedna blastica. Nama je slicno😉
    Mrva u medicu sam vadila


    Čestitam od srca!! Neka bude sve uredno do kraja trudnoce. 🤰🍀😘

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Gelica ma u prirodnim bi to bilo uvijek sve nesto naglo i ne bi ni stigli reagirati, ali sam ja uvijek pazila na to i znala otprilike. U stimuliranom isto nisu rekli, ali su rekli koliko još dana dajem injekcije pa sam znala. Imala sam osjećaj da to moram znati pa mi bilo glupo pitati 

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Gelica hvalaaaa 🤗❤️

    💙

  • Avatar Luda83

    Luda83

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Bok svima, čitam vas cijelo vrijeme iako ne pišem jer trenutno sam na čekanju pa se ništa ne događa. Čestitam svim novim trudnicama! 
    Imam jedno pitanje vezano uz ciklus nakon stimuliranog. Bila sam kroz 9.mj u stimuliranom postupku (dobila samo 2 stanice, ostao 1 embrij koji se nije primio). Dobila normalnu jaku menstruaciju, kroz crinone sam prokrvarila relativno rano. Sada očekujem sljedeću menstruaciju, ali nemam baš nikakve naznake da dolazi. Već sam se ponadala i da sam nekim čudom trudna prirodnim putem, ali niš od toga. Inače uvijek danima prije nego ću dobit osjetim po grudima i nekim probadanjima da stiže, ali sad nema ničeg. Je li uobičajeno da kasni nakon stimulacije?
    Kad sam ranije u prirodnom ciklusu imala transfer dogodilo mi se upravo suprotno sa sljedećim ciklusom - bio je iznimno kratak - 21 dan, a normalno mi je cca 28. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.