Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Avama i Mrva još malo, ali to meni sve super zvuci🙏🙏🙏

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Mrva ja sam skuzila da mi zadnja 2dana samo sklizne… U pocetku je zapinjalo🙊🙉🙈

    💙

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Rose1

    Ja ipak brinem, ne kuzim kako je beta mogla biti tako velika?! Zna li netko nekoga da je tako bilo i da je sve ok… Ne kuzim…


    Ja sam istraživala  po forumima nakon svoje prve bete i bilo je slučajeva da je jedna beba u pitanju i da je bila veća beta kao moja na 12dnt i sve je bilo u redu. A isto tako, možda su stvarno jednojajčani blizanci. Nemoj odmah mislit na najgore. Kad će tebi prvi pregled?

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Rose1

    Avama i Mrva još malo, ali to meni sve super zvuci🙏🙏🙏


    Nadam se 😊😊🙏🙏

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    MalaM nije po meni problem ta prva veca beta nego sto se nije dupla nego trodupla…bas sam sad luda… Bila sam se smirila, ali sad se opet uznemirila jer ne kuzim 

    💙

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Brojim 8dt. Danas mi se nesto sise napuhale, ne bole al stoje ko kristini mandarini 🤣🙉
    A i menga bolovi su tu, rastezu se od prepone do prepone, sad vec i prema trtici. Nadam se da to nije znak da cu procuriti za dan dva🤞🤞
    Dole jos uvjek mekano, utric samo sklizne tak da se nadam da vjestica jos ne dolazi🤞🤞
    Cekalice i trudnice, kakva vi iskustva imate s umetanjem utrica, pratite li cerviks?


    Ja bih isto tu i tamo osjetila bol u trtici 🤞🤞
    Pa meni je cerviks u jednom momentu bio visoko, nisam to uopće pratila, iskreno nisam ni znala da se pomiče 🙈 i da bi to mogao biti neki znak. Ali tada sam mužu spomenila da mi je nekako drugačije dole 🙈😅 Onda sam malo istražila i skužila o čemu bi se moglo raditi 😁 
    Utriće stavljam bez problema, kako si rekla, samo sklizne. 
    Avama 🤞🤞🤞
    Hoćete radit testove ili čekate betu?

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    MalaM1

    Mrva1986

    Brojim 8dt. Danas mi se nesto sise napuhale, ne bole al stoje ko kristini mandarini 🤣🙉
    A i menga bolovi su tu, rastezu se od prepone do prepone, sad vec i prema trtici. Nadam se da to nije znak da cu procuriti za dan dva🤞🤞
    Dole jos uvjek mekano, utric samo sklizne tak da se nadam da vjestica jos ne dolazi🤞🤞
    Cekalice i trudnice, kakva vi iskustva imate s umetanjem utrica, pratite li cerviks?

    Ja bih isto tu i tamo osjetila bol u trtici 🤞🤞
    Pa meni je cerviks u jednom momentu bio visoko, nisam to uopće pratila, iskreno nisam ni znala da se pomiče 🙈 i da bi to mogao biti neki znak. Ali tada sam mužu spomenila da mi je nekako drugačije dole 🙈😅 Onda sam malo istražila i skužila o čemu bi se moglo raditi 😁
    Utriće stavljam bez problema, kako si rekla, samo sklizne.
    Avama 🤞🤞🤞
    Hoćete radit testove ili čekate betu?


    Ja necu jos nista. Danas je 8dt 2dnevne mrvice pa mislim da je svakako prerano. A beta mi je 10.11. I to je nedjelja. Ko ce to docekati🙉. Za sad se nadam da necu procuriti. A krajem tjedna cu vidjeti sto i kada

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Mrva1986


    Ja necu jos nista. Danas je 8dt 2dnevne mrvice pa mislim da je svakako prerano. A beta mi je 10.11. I to je nedjelja. Ko ce to docekati🙉. Za sad se nadam da necu procuriti. A krajem tjedna cu vidjeti sto i kada


    Bravo, bravo, ja bih vjerojatno napravila za par dana test 🤣😂 bit ce to sve super 

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Cure SORY sto sam vas utlacila🙊,  sad sam malo gledala po forumu i vidim da nisam jedina kojoj je beta trodupla… Svi pricaju da mora biti dupla i naravno da mala odstupanja postoje, ali ovo moje je ogromna razlika pa mi nije bilo jasno!!! 

    💙

  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Rose1

    Cure SORYsto sam vas utlacila🙊, sad sam malo gledala po forumu i vidim da nisam jedina kojoj je beta trodupla… Svi pricaju da mora biti dupla i naravno da mala odstupanja postoje, ali ovo moje je ogromna razlika pa mi nije bilo jasno!!!

    http://forum.roda.hr/threads/78474-hcg-test#post_2328994 [forum.roda.hr]
    Pročitaj i tu iskustva nekih cura ako uopće možeš uć na link. Mislim da je to u redu i da je najbitnije da nije niska. 
    Mrva1986 pa je, još je prerano.. želim da ti vrijeme što prije prođe 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.