Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    ike

    Mrva1986i mene pere isti osjećaj i baš se krivo zbog toga osjećam ali često sam ljubomorna na rodilje.Teško mi to pada.Ima par dana da je isto jedna rodila i znam da se i ona namučila 10 godina da dobije drugo pa me isto uhvatila jaka tuga kad mi je došla ta vijest. Sviđa mi se ovo što je rekla vuky, probati ću ja to pustiti jer je ružno, pa nije nitko kriv što mi imamo dijaganozu.


    ja i frendica smo ostale trudne u isto vrijeme i ja zavrsim sa spontanim,nisam ju mogla gledati  ni cuti jedno mjesec dana,dok se nisam pomirila sa tim,i na kraju igrom slucaja bila na njenom porodu koji je trajao 10 sati 😅 i rezala pupcanu vrpcu i bodrila je,mislim da kolko god mi je bilo tesko,to mi je  i pomoglo da ne zamjeram drugima sto su trudni 

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Evo ja gotova, 6 stanica. Izgleda da je bilo nesto i od onih manjjh koje mi nisu pisali na nalazima

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    ike

    Cure hvala na podršci 😘
    Dobila sam slabiju terapiju zbog straha od hipera, na prvom pregledu mi je rekao da ne može znati kako ce tijelo reagirati pa da će za ovaj put pokušati sa manjom dozom.
    Jučer mi je bila prva cetrotide i bas sam se namučila dok nisam vratila otopinu u inekciju.
    Sad ste me utješile malo moram priznati ❤️
    E i cikla mi već izlazi na uši al ne odustajem 👌🏻
    Koliko sam uspila shvatiti mm daje uzorak na dan kada bude punkcija?
    Koliko dana je optimalna najbolja apstitencija?


    Da, on daje uzorak na dan punkcije a što se tiče apstinencije oni će ti reci dan kada bi morali imati odnos ( ili se on sam poigra) pa nakon toga apstinencija  do punkcije.

  • Viola1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Ike suprug daje uzorak na dan punkcije, apstinencija 2-5 dana (ovisno o bolnici ili privatniku gdje si)
    Mrva1986 normalno je da si tužna jer i sama želiš biti majka,… možda i jesi trudna već sada 🙏
    Vuky meni je punkcija bila 18DC, sve ovisi kako si reagirala na stimulaciju i koje su veličine fulikuli, nebrini sve će ti oni objasniti, sretno 🍀
    Rose1 izdrži draga još malo, brzo će 11 🤞🍀
    Zaokupi si misli nečime, prošetaj, popi kavu, pogledaj neki film… I već ćeš znati rezultat, sretno ❤️😘

    👩29(AMH 34,6pmol/l, PCO)
    🧑33(oligoasthenoteratozoo..)
    1. ICSI 10/2019 blaga stim, ET 3dan - 2 embrija (10st,10st), ß ❌
    2. ICSI 2/2020 blaga stim,ET 2dan - 1 embrij (4st), ß ❌
    3. ICSI 3/2020 prirodni, bez ET-a
    4. ICSI 5/2020 standardna stim, ET 3dan - 1 embrij (u fazi kompaktacije), ß ❌
    -FET 6/2020, blastica (BC 322), 1. ß 174,5; 2. ß 822,7 -imamo 2 ❤❤
    -15tt jedno 💔
    -3/2021 rođen dječak
    5. Spontana T 11/2021 - biokemijska
    6. Spontana T 3/2022 ❤
    1🐧

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Bozma neka se lijepo oplode 🙏🙏🙏
    Viola hvala draga🤗❤️

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Gelica

    ike

    Cure hvala na podršci 😘
    Dobila sam slabiju terapiju zbog straha od hipera, na prvom pregledu mi je rekao da ne može znati kako ce tijelo reagirati pa da će za ovaj put pokušati sa manjom dozom.
    Jučer mi je bila prva cetrotide i bas sam se namučila dok nisam vratila otopinu u inekciju.
    Sad ste me utješile malo moram priznati ❤️
    E i cikla mi već izlazi na uši al ne odustajem 👌🏻
    Koliko sam uspila shvatiti mm daje uzorak na dan kada bude punkcija?
    Koliko dana je optimalna najbolja apstitencija?

    Da, on daje uzorak na dan punkcije a što se tiče apstinencije oni će ti reci dan kada bi morali imati odnos ( ili se on sam poigra) pa nakon toga apstinencija do punkcije.


    Meni nazalost nikad nisu rekli kad da bude akcija, ali sam ja stalno računala i vodila računa oko toga… Cim su rekli koliki je folikul /folikuli, znsla sam otprilike 

    💙

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    d 4 folicula 8-11mm, l 2 folicula 10mm, sada mp 225mg mislim, jednom na dan i cetrotide od sutra … u utorak folikulometrija… 
    Muz ce mi dati injekcije … uglavnom, nadam se da bude dobro sve 😊

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Jutro djevojke😊
    Mrva pisala sam o tom nekoliko puta, taj osjecaj ljubomore ce jednostavo proci kada neke stvari poslozis u glavi. Moja seka je ostala trudna kad sam isla u stimulaciju, njena trudnoca mi je jako tesko pala, prijateljica je zaredala troje u dvije god ( cura+blizanci), ja sam ih sve izbjegavala i sad tek shvacam da nisam trebala. Treba neke stvari prihvatiti i pomiriti se da ne ide onako kako bi mi to zeljeli. 
    Tesko je, znam i svaka od nas je tako nesto osjetila i samo pricaj o tom, nemoj drzati u sebi, meni su cure jako pomogle da gledam na te stvari iz drugacijeg kuta. Daj si vremena 😊
    Ike svi ti osjecaji su normalni u nasoj situaciji, kako ide bockanje?💉 Kad si na pregledu?
    Brita prekrasna prica za frendicu, svaka cast☺️
    Rose sretno i javi nam beturinu😍
    Bozma sad neka tulum pocme u labosu 🤞😊
    Gelica pa ja jos nisam napravila plan 🤦‍♀️
    Mm bi htio na operaciju odmah pocetkom 12mj, a ja bi takodjer trebala dobiti mengu pocetkom 12mj, mi se nadamo da ce pronaci spermije i sad se ja mislim dal da krenem u stimulaciju tada ili da ostavim iza Nove godine, nezz jesam li spremna Bozic provesti tako. Razum mi govori da pricekam 01.mj a srce bi odmah 🤷‍♀️
    Mislim, svjesna sam da su sanse 1:1 al zasto ne bi bilo u nasu korist, jel 🙈

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Avatar Meto

    Meto

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Ike sad procitala, promakao mi post 🤦‍♀️😁
    Vuky i meni mm davao cetrotide 😎 Odlicna reakcija 😍

    👩‍🦳'90 🙋‍♂️'85
    👨 Seminom testisa/jedan odstranjen/teska oligoasthenoazz.
    1. postupak 01/19, par spermija i dobivamo 3 blastice.
    ET 🌻-neuspjesan
    Fet🐧🐧- uspjesan/spontani/kiretaza
    2. postupak 01/20, Azoospermija/mTese/ uspjesno
    ET 🌻🌻-biokemijska
    FET🐧🐧- biokemijska
    FET🐧🐧- neuspjesan
    3. postupak- 02/21
    ET 🌻🌻 - B (11dnt)-68,0; B (13dnt)-232,8
    5+6tt imamo ❤️
    Qualified pokazao baby boy, uzv potvrdio🧸

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    vuky

    d 4 folicula 8-11mm, l 2 folicula 10mm, sada mp 225mg mislim, jednom na dan i cetrotide od sutra … u utorak folikulometrija…
    Muz ce mi dati injekcije … uglavnom, nadam se da bude dobro sve 😊


    Odlično, možda do punkcije bude toga još

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.