Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaM1

    MalaM1

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    ike

    Cure hvala na podršci 😘
    Dobila sam slabiju terapiju zbog straha od hipera, na prvom pregledu mi je rekao da ne može znati kako ce tijelo reagirati pa da će za ovaj put pokušati sa manjom dozom.
    Jučer mi je bila prva cetrotide i bas sam se namučila dok nisam vratila otopinu u inekciju.
    Sad ste me utješile malo moram priznati ❤️
    E i cikla mi već izlazi na uši al ne odustajem 👌🏻
    Koliko sam uspila shvatiti mm daje uzorak na dan kada bude punkcija?
    Koliko dana je optimalna najbolja apstitencija?


    Da, daje na dan punkcije,a apstinencija 2-3 dana 🙂

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    MalaM1 hvala ti 💕

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Kengu sad će za par dana 8 mjeseci,baš je proletilo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Ej cure. Ja neznam kako da vam opisem kak se osijecam. Mozda je to ruzno od mene… Moje skoro sve frendice, njih 5, su na frisko trudne. Drago mi je, ali imam osjecaj boli u sebi koji se ne usudim priznati niti mm. Cini mi se da su sada svi trudni osim mene 😔 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Ej cure. Ja neznam kako da vam opisem kak se osijecam. Mozda je to ruzno od mene… Moje skoro sve frendice, njih 5, su na frisko trudne. Drago mi je, ali imam osjecaj boli u sebi koji se ne usudim priznati niti mm. Cini mi se da su sada svi trudni osim mene 😔

    Draga, to je normalno…tuzna si sto nisi i ti, ali mozda i jesi samo još ne znas 🙏🤗 svi se mi veselimo zbog nasih prijateljica, ali svaka nova trudnoca podsjeti nas da nemsmo ono sto najvise zelimo… Bit ce🙏 

    💙

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Ja sam jedno vrijeme na svih bila “ljuta” sto tako olako shvacaju trudnoci i djecu… sad sam odlucila pustiti… veselim se bebicama… i trudnicama… ali bas je bilo i ovoh faza tuge…
    Mi upravo idemo na prvu folikulometriju, pa ce mi objasniti sto dalje… i koja terapija i to…
    Kada obicno ide punkcija?10-11 dc?

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Mrva1986 i mene pere isti osjećaj i baš se krivo zbog toga osjećam ali često sam ljubomorna na rodilje.Teško mi to pada.Ima par dana da je isto jedna rodila i znam da se i ona namučila 10 godina da dobije drugo pa me isto uhvatila jaka tuga kad mi je došla ta vijest. Sviđa mi se ovo što je rekla vuky, probati ću ja to pustiti jer je ružno, pa nije nitko kriv što mi imamo dijaganozu.

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Avatar ike

    ike

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Vuky kako stvari za sada stoje meni će punkcija biti 14 d.c. Sretno ❤️

    PCOS, Amh:82(g.1984)
    MM: oligoasthenozoospermia(g.1985)
    11/2019 1.ivf neuspješna punkcija,izvadena dva folikula citicne strukture bez stanica,
    04/2020 planiran 2.postupak

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Vuky meni je punkcija bila 12, nis ne brini, sve ce ti objasniti, no stres i sretno 🤗
    Ike sretnoooo🤗

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Cure, ja sad vadila 2.betu i ludim… Prestrasno…treba izdrzati do 11…cice me malo boluckale na dodir, sad jedva primjetno☹️

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.