Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Moj boze meni tek treci dan nakon transfera a dani mi kao godina..da se to bar moze saznat rezultat onak za tri cetiri dana to bi bilo sasvim dovoljno mucenja…😅😅😅

    Znam kako ti je 😀

    Joj dolores jadne mi😤😤😤😅


    Imas ti kakve simpome? Mene danas probada na sve strane.

    [lilypie.com]

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Meni stalno ovdje šteka 🙄
    Vec sam pet puta napisala poruku koja se nije poslala

    [lilypie.com]

  • Avatar Sophie

    Sophie

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Htjedoh reci da čestitam svima na lijepim vijestima a čekalicama želim puno strpljena kao i sebi samoj.
    Na pola puta sam do bete (27.3.)
    Za vikend bi napravila test ak naravno ne dođe vještica (sto naravno neće)😀
    E sad u subotu sam si dala zadnji brevactid 5000 i on ostaje 7dana? To znaci da test mogu napraviti u subotu ili nedjelju? Kaj mislite? 
    Svima šaljem pozitivne vibrice 🌷☀️💖

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Dolores123

    waithing

    Dolores123

    waithing

    Moj boze meni tek treci dan nakon transfera a dani mi kao godina..da se to bar moze saznat rezultat onak za tri cetiri dana to bi bilo sasvim dovoljno mucenja…😅😅😅

    Znam kako ti je 😀

    Joj dolores jadne mi😤😤😤😅

    Imas ti kakve simpome? Mene danas probada na sve strane.


    Ma nista mene ne probada osim zivaca😀😀😀super da tebe probada znaci da se nesto dogadja..kod mene sve mrtvo opet

    waithing

  • Klokanica37

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Cekalice moje, svima zelim veeeelikeeee bete. Moji simptomi su bili svakakvi i bilo ih je puno a beta na kraju 0.5  Znam da se jako tesko opustiti i ne razmisljati al sto manje razmisljate bit ce vam bolje. Puno simptoma vam je od lijekova a i od viska vremena pa si svasta umisljamo. Radite ono sto vas veseli (ako ste na bolovanju), setajte kad je lijepo vrijeme, uzivajte koliko mozete. Meni ce u 4 mjesec raditi prirodni. Ako sve prodje ok i dodjemo do transfera idem odmah na posao i raditi cu sve ono sto volim raditi, setati, piti kave, itd. Sto manje cu razmisljati unaprijed pa ako se dogodi dogodi, ako ne, idemo opet.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Klokanica37

    Cekalice moje, svima zelim veeeelikeeee bete. Moji simptomi su bili svakakvi i bilo ih je puno a beta na kraju 0.5 Znam da se jako tesko opustiti i ne razmisljati al sto manje razmisljate bit ce vam bolje. Puno simptoma vam je od lijekova a i od viska vremena pa si svasta umisljamo. Radite ono sto vas veseli (ako ste na bolovanju), setajte kad je lijepo vrijeme, uzivajte koliko mozete. Meni ce u 4 mjesec raditi prirodni. Ako sve prodje ok i dodjemo do transfera idem odmah na posao i raditi cu sve ono sto volim raditi, setati, piti kave, itd. Sto manje cu razmisljati unaprijed pa ako se dogodi dogodi, ako ne, idemo opet.


    Bas si ovo sve lijepo napisala…tolike lijekove koristimo da je tesko znati sto je od cega…Netko eto kao ti ima simptoma pa nista nazalost nakraju ,netko nista pa lijepa beta…. nema pravila…. 

    waithing

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    Zoja… jel vracena mrvica???☺

    waithing

  • Avatar Mina0709

    Mina0709

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Cure poslije transfera jel treba ostati lezati i koliko?meni su rekli da ponesem spavacicu i papuce (vinogradska)..eto sutra u 12 idemo po svog smrzlica😊bas sam nestrpljiva☺

    Mina0709

  • Avatar Juje

    Juje

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Sutra prva folikulimetrija u 7.ivf -u Nikada me nije ovako bolila glava a napuhana  sam kao žaba. Nadam se da neće biti uzalud.

  • Mila23

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Ako mi neka od vas moze dati savijet ili ima slicnu ili istu situaciju ko ja bila bi vam jako zahvalna. Stvar je sljedeca ja i muz pokusavamo dobiti bebu vec 2 godine i neide ja prati ovulacije kod doktora koje sam postizala klomifenom ali nije dolazilo do trudnoce ovaj mjesec sam imala prirodnu ovulaciju. Muzu je nalaz odlican. Ja imam policisticne jajnike i usporen rad stitnjace pijem eutirok 25.. sad mene zanima dali da i dalje pokusavamo prirodno kad sam ja pocela ovulirati bez tableta kako i doktor preporucuje jer je on uvjeren da cu ostati trudna, ili mi vi mozete dati neke savjete dali je to gubljenje vremena i da krenemo dalje .. hvala svima  😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.