Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Jenn, zao mi je. I ja mislim da bi pokazao neku sjenu da si trudna, ali svakako ponovi za tri dana da budes 100% sigurna. Ja cu test ipak napraviti u srijedu, ali ne osjecam se trudno, tako da cemo vjerojatno zajedno u nove pobjede

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Jen nije još sve izgubljeno, ponovi za 2 3 dana! Hani nema veze šta se ne osjećaš trudno, Držim 🤞🤞da ipak budes ! 

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    I kod mene negativan. Niti sjene nema.. Ista situacija kao i kod Jenn. Prvi tjedan simptoma ko u priči, pa je to stalo, krenule sise… 
    Kad na kraju razmislim, to je grozno, osluškivati svaki trenutak dal se nešto događa. 
    Mislim da si sljedeći put neću to raditi. Pokušat ću se okrenuti drugim stvarima a ne se ponašati koda sam bolesna. NE! To više ne.
    Jer primit će se on, mirovala ja il ne. 🙈
    Žene, sretno vam! 😘🍀🤞

    [lilypie.com]

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Ja se zapravo nisam ubijala razmisljanjima o simptomima, mislim da je normalno da osluskujemo svoje tijelo, ne razmisljati o tome mi je poput onoga kada nam netko kaze ‘opustite se pa ce doci beba’..
    Odlezala sam na dan transfera, ok, zakacio me je vikend ali nakon toga sam isla na posao i bavila se stvarima kojima se inace bavim, ne mislim da mi mozemo puno promijeniti vezano za to hoce se ili nece primiti..osim pretjeranim stresom, to vjerujem da ima veze sa reakcijom tijela, ph vrijednosti u organizmu i djelovanjem na implantaciju. 

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Lucielle,, ali ti barem imas jos dva feta za vjezbanje nepracenja simptoma
    Karla89, Pencil, ninna1804, cekate li betu ili cete radit testic?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jenn i Luciella zao mi je da su negativni testovi. Nadam se da će vas ipak na kraju ugodno iznenaditi beta. Iako sve mi jako dobro znamo svoje tijelo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy_

    Lucy_

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Hvala cure, al idemo dalje. U nove pobjede! 💪
    Pitanje. Jel ima smisla ić vadit betu ako sam dobila?
    U srijedu me je ić, a taman sam počela curit.. 
    Ja sam prestala s utrićima odmah nakon negativnog testa, prije 3 dana. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Zenice koliko jaku menga imate nakon sto prestanete sa utricima ?? Kod mene kao i obično oskudna, sto nije bio slučaj nakon svježeg transfera tada mi je bila dosta jačeg intenziteta tako da me sad strah da se ne čistim dovoljno ????

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja nisam vadila betu kad sam procurila, ali ne malo nego onako pošteno. 
    Meni je uvijek istog intenziteta. Možda mi je nakon FET-a krenula oskudno, ali je zato za 2 dana nadoknađeno… Možda će tako i kod tebe 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Evo vec 4 dan ide, ali nista vise nego obično a endometrij je bio poprilično zadebljan tako da nisam bas pametna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.