Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs svim borkinjama s foruma (i njihovim slabijim polovicama)

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu
    Ženske lavice moje od ♥️ nek je Sretan Uskrs( koje slave),želim Vam kao i sebi idući Uskrs da dočekate s bebačom👶
    Ženske lavice moje od ♥️ nek je Sretan Uskrs( koje slave),želim Vam kao i sebi idući Uskrs da dočekate s bebačom👶

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Dandelion0

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Hvala vam. Nadam se da će i kod mene to sve proći ok. :)

    Sretan Uskrs svima koji slave danas! 

    Stiže nam curica 💓

    [lilypie.com]

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs lavice 😘💖💪

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs! ❤️💓

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar LadyNatasja

    LadyNatasja

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Kako kratite vrijeme do bete? Sto radite, sto izbjegavate raditi, sto su vam rekli da bi uopce smjeli?

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    LadyNatasja zao mi je sto si prosla takvu traumu, zelim ti velikuuu betu 😉 . Ja sam isto kod prof. Š. Danas mi je 6.dnt, trudim se ne pratiti simptome jer cesto znaju prevariti. Simptomi budu uglavnom slicni predmenstrualnim, osjetljive cice, napuhan trbuh, bolne prepone….. Mirovala sam samo taj dan kad sam dosla kuci, vec od sutra sam radila sve uobicajno. Pazim jedino da ne dizem nesto pretesko i receno mi je tusiranje u mlakoj vodi. 

  • Avatar Kika22

    Kika22

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs vam želim! Da sve do godine ga docekamo bogatije za jednog člana obitelji 🐣

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja nisam mirovala nakon transfera u pravom smislu mirovanja. Izbjegavas velike napore. Jedan tjedan sam ostalana bolovanju da odmorim glavu, drugi se vratila raditi pa prokrvarila pa malo pozalila sto sam isla raditi iako sad mislim da to nema veze s tim, da bi bilo te krvi i da sam doma bila i primilo se.

    [lilypie.com]

  • Jenn

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Jutro! Ja napravila jutros test, negativan je. Vjerovatno cete reci da je rano za test ali isto ce pokazati i za 3 dana. Prvih tjedan dana poslje transfera sam se nadala i bila optimisticna ali zadnja tri dana sva pikanja, probadanja, sise..sve je nestalo, nisam ni mislila da ce biti nekakav drugaciji rezultat..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.