Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    marijetica8844

    15 dana od ET-a a betu idem vaditi 27-og


    Ti si na kbc rijeka? Kasniti moze definitivno do crinone ili utrica ovisi sto koristis. Jel imas kakve simptome? 

    [tickerfactory.com]

  • marijetica8844

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Grizli

    marijetica8844

    15 dana od ET-a a betu idem vaditi 27-og

    Ti si na kbc rijeka? Kasniti moze definitivno do crinone ili utrica ovisi sto koristis. Jel imas kakve simptome?


    ikakve simptome nemam..imala sam onaj dan kad je trebala doc M i to je to..

  • marijetica8844

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I da..u kbc Rijeka sam😆

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, a glasio je za bad boya dok se nije oženio 😂😂 eto šta je jadan doživio haha
    Ja ću vam sad staviti sliku od jučer, danas nisam uslikala, ali mrvicu je tamnija i na slikama izgleda još svijetlije nego što je. Pa mi iskreno recite jel vidite išta jer sam ja luda već

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Sunshine ja je vidim 
    Marjetica sorry, ja ne kužim? Napisala si da je ET bio 08.03. Sta nije tebi onda danas 15dpt ili?

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine rcrtica se nazire. Al draga daj se nemoj opterecivati toliko. Rano ti je. U pon ce beta biti tu. Uzimaj terapiju koju imas miruj k drzimo 🤞🤞 za plus.
    Marijetica cim imas tako kasnu betu znala sam da si Ri. Ne znam sto bi ti rekla. Dosta je proslo od ET meni je prvi put na prirodnom menga kasnila 7 dana s time da sam test rafila 12, 14 i 16 i bili su n3gativni onda sam prestala stavljat crinone i prokrvarila tek nakon 5 dana. Al ja sam imala i predosjecaj da nije nista iako sma imala taj put jaaako puno simptoma trudnickih - temp, mucnine, bol u krizima, bolne grudi. Tako da mozda provejris jos par puta test prije nego konacno odlucis prekinut terapiju. Kakve si imala simptome na dan kad si trebala dobiti

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Imaš pravo grizli, neću ih više ni raditi.. u ponedjeljak kako bude, bude.

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Jos je opcija kad se kasno vadi beta Vuk Vrhovec, kod njih je kao u Rijeci.
    Grizli pa ja sam ok, nemam nikakve simptome osim grudi, al i to je slabije nego nakon stimulacije, a cistu osjetim. Zna me bocnut. Nije to sad neka jaka bol, al osjetim dq je nesto dolei da na odredjene pokrete boli.
    Sunshine umirem od smijeha, muz je popisao svoj prvi test. Hahahahh. Ja bome vidim crtu.

    [lilypie.com]

  • marijetica8844

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Grizli

    Sunshine rcrtica se nazire. Al draga daj se nemoj opterecivati toliko. Rano ti je. U pon ce beta biti tu. Uzimaj terapiju koju imas miruj k drzimo 🤞🤞 za plus.
    Marijetica cim imas tako kasnu betu znala sam da si Ri. Ne znam sto bi ti rekla. Dosta je proslo od ET meni je prvi put na prirodnom menga kasnila 7 dana s time da sam test rafila 12, 14 i 16 i bili su n3gativni onda sam prestala stavljat crinone i prokrvarila tek nakon 5 dana. Al ja sam imala i predosjecaj da nije nista iako sma imala taj put jaaako puno simptoma trudnickih - temp, mucnine, bol u krizima, bolne grudi. Tako da mozda provejris jos par puta test prije nego konacno odlucis prekinut terapiju. Kakve si imala simptome na dan kad si trebala dobiti


    Ono..standard..bol u trbuhu i nervoza😯ne znam sad dal' da prestanem stavljat crinone da cim prije dodje M ili da cekam betu?nisam pametna sta napravit😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.