Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nikitta ja ne bih danas brojala kao 1. D.c.  Ionako u nekim klinikama tek ides 3. D.c. pa mislim da tu nema greske.

    [lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta hehehe…..neozbiljnih simptoma imam more  moramo se malo i saliti 
    Nove djevojke, dobro nam dosle!!! 
    Leptirica82, Lucielle moj AMH je 67, imam pcos… Imala sam dva stimulirana, krenuli s malim dozama pa lagano pojacavali…..nisam bila u hiperu nijednom.
    Prvi put 9 oocita, 8 oplođeno, 6 blastica.
    Drugi put 10 oocita, 9 oplođeno, 4 blastice. 
    Zelim vam uspjesan postupak i fet!!!! 

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Nikitta hehehe…..neozbiljnih simptoma imam moremoramo se malo i saliti
    Nove djevojke, dobro nam dosle!!!
    Leptirica82, Lucielle moj AMH je 67, imam pcos… Imala sam dva stimulirana, krenuli s malim dozama pa lagano pojacavali…..nisam bila u hiperu nijednom.
    Prvi put 9 oocita, 8 oplođeno, 6 blastica.
    Drugi put 10 oocita, 9 oplođeno, 4 blastice.
    Zelim vam uspjesan postupak i fet!!!!


    A sto kod tebe nije doslo do trudnoce od tolikih blastice? 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mrvi pa da, imala 3 transfera po dvije blastice i nista od implantacije……sad sam u drugom postupku u fazi cekanja bete, u pon imala transfer dvije, a preostale dvije su smrzlici 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Mirujem doslovce i vec sam nenormalna, ali me manje boli kad mirujem. Vecinu dana lezim pa malo prosecem po stanu i nes napravim sto mogu stojecki. 

    [lilypie.com]

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Joj, pa kako? Sto kazu doktori? Koliko ti je godina? Nadam se da ces sad uspjeti 🤗

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Imaš pravo Kengu, ionako će mi tek pravi flow krenut oko ponoći, što znači da nema šanse da bih od bolova sutra ujutro mogla do Petrove. Moj osjećaj također govori da sutra brojim 1dc i idem u nedjelju u 7.00h k njima, neću ništa poremetiti, zapravo sam uvijek u postupak ulazila 3dc. A i vidim na temi Petrove da su cure pisale da ako baš krene full flow do 17h onda se broji 1dc, a sve kasnije se broji 1dc sutradan. Kako si ti, odmaraš, smanjila li se bol radi ciste?
    Ninna1804 pa daj te neozbiljne 😂 kakva ti je tempica?
    Joj meni se toliko jelo slatko, a inače sam tip koji najmanje voli slatko, pa sam ispekla palačinke, koristim ovo stanje dok ne krenu jači bolovi 😃


     tem 37,1….prepone prvih dana bolile, sad vise skakljaju, grudi lagano bolne, grcevi vrlo slabi, skoro pa nista. Ma sve mi se to događalo i prethodnih puta pa nista, zato kazem nista ozbiljnije niti drugacije ni sada.  

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mrvi hvala, nadam se i ja  doc mi sada osim utrica, aspirina i folne uveo i decortin pa cemo vidjeti hoce sto pripomoci. Imam 35 godina, imala sam do sada ostvarene prirodne trudnoce, uvijek spontani pa kiretaza i sad strahujem u kakvom je uopce stanju maternica 

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Ajme, bas grozno. Mozda decortin pomogne, on se daje i kod transplantacije organa da tijelo ne odbaci. Sto mi zene izdrzavamo to je cudo. Ima dana kad.bi odustala od svega a s druge strane me zelja gura naprijed. 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mrvi

    Ajme, bas grozno. Mozda decortin pomogne, on se daje i kod transplantacije organa da tijelo ne odbaci. Sto mi zene izdrzavamo to je cudo. Ima dana kad.bi odustala od svega a s druge strane me zelja gura naprijed.


    Bas tako, sve smo mi ovdje veliki borci!!! I meni ponekad bude dosta svega, ali o odustajanju niti ne pomisljam jos koliko god bude tesko, mislim da cu se boriti do zadnje js. Zelim ti draga svu srecu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.