Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hvala ti 🐞. Ja sam inace bas pozitivna i uvijek guram druge naprijed al sada sam bas nekako pala. Zato sam se i javila tu jer imam osjecaj da onaj tko to ne prolazi ne razumije. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita najbolje da ond apostupis po vlastitom osjecaju. Zelim ti puno upjeha ovaj put! ❤️🍀🤞
    Ninna oprosti sto pitam al koliko spontanih si imala i u kojem tt?Ako sam dobro zapamtila ti si prirodno zatrudnjivala al od kad si u ivf nisi uspjela? Pitam jer kod mene je takva situacija a znam da smo slicnih situacija, samo sto si ti imala kiretaze nazalost. 

    [tickerfactory.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Grizli ma sta oprosti tu smo da razmijenjujemo situacije i iskustva. Imala sam 4 spontana i sad zadnje vanmaternicna, sve prirodno, nista u ivf-u.
    Nikad nisam prokrvarila, no nazalost nikada ni srceko nije kucalo tako da je ciscenje uvijek islo od 7-9 tt…. Buduci da su mi pcos dijagnosticirali tek nakon vanmaternicne, moj mpo doc misli da nikada do sada nisam primala dovoljno progesterona, a dosta mi je nizak,nemam ovulacije svaki mjesec, uvijek bila samo na duphastonu i to nakon poz testa, kada je vec mozda bilo kasno. Nadala sam se da cu sad u postupku uz terapiju, utrice lakse odrzati trudnocu, ali evo ti sad peh….ne dolazi do trudnoce 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ninna 😔 zao mi je. Onda bas dijelimo sudbine s tim da bi ja prokrvarila i samo se ocistilo. Nadam se da ce ovaj put biti uspjesan i d ati simptimi nista posebno su bas oni pravi. A jesi imale kakvih simptoma u prirodnim trudnocama?

    [tickerfactory.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Grizli nikakvih ni u prirodnim trudnocama, niti mucnine, niti bolne grudi…..tu i tamo vrtoglavica, ali tlak mi je nizi, tako da je to svakodnevna pojava 
    Uffff sto bi bilo lijepo da i sada djelimo istu sudbinu i da napokon docekamo poz betu i zdravu trudnocu  mislim da si i ti rekla da nisi imala simptome, ili?

  • Avatar Ketica

    Ketica

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure, mene grudi svrbe do ludila, a po sredini bradavice imam kao  prorez, jel to rekacija na utrice i estrofem?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ajme pa to bi bilo bas bajkovito da objema uspije sada! Kod mene je situacija bila svakakva. 1.nista znala ni osjetila, al onda nismo ni planirali bas pa nisam ni ocekivala. 2.osjetila vec par dana nakon ovulacije hrpetinu simptoma, izmedju ostalog pocela povracat prije izostanka m. 3.osjecala nesto al tek kasnije sam to povezala i to sam najkrace bila trudna. 4.uopce al doslovno uopce nisam ni na kraj pameti bila s time. Sokirao me dr na hitnoj kad je reko da je spontani. Krenula sam krvariti 3 put u 30 dana i ja se uplasila da nije neka bolestina nesto. Jos s muzem komentirala kad me vozio na hitnu da ne krvarim svakih 10 dana i da mi gin nije tako postupila posumnjala bi da sam trudna jer me gin poslala kao na hitnu ginekolosku dala mi pismo lijecnika u koverti zaljepljenoj i ja se usrala. S time da ja nisam imala nikad implantacijska krvarenja, a taj put sam bas krvarila ko da mengu imam a kako je malo bilo proslo od 3.spontanog racunala sam da zbog toga ili da sam zaista dobila neku ozbiljniju dijagnozu. Od ivf 0 bodova u 4 transfera. 5.je moj sretan broj pa se nadam da ce stic 5.sreca uskoro! A sad cemo se skupa bodriti da nam objema to bude ispunjenje sna. 

    [tickerfactory.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Tako je, sreca ce jednom biti i na nasoj strani, a ako Bog da bit ce to ovaj ciklus!!!! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine iiii kakav je situacija? Prsti će mi otpast koliko fige drzim za tebe.🤞
    Ketica moguce da je od utrica, posebno ako su ti natekle. Meni kad bi jako natekle bi svrbila koza i zatezala. A ova crta na bradavicama to nisam nikad imala ni cula.
    Kakvih novosti tu ima? 
    Nikita jel krenulo? Prezivljavas? Drzim fige da nije bas nesnonso bolna.
    Kengu kako je kod tebe? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    8dpt…jucer kupila onaj first sign duo test iz Dm-a i mislila sačekati do nedjelje popodne da ga uradim. Noćas se probudila sva mokra a inače se nikad ne znojim i jutros ustanem i pišnem jedan. 
    Naravno, bijel da bjelji ne može biti 😏
    Temeljito pregledan iz svih kuteva 🥴
    Znam da je rano i da sam glupa ali eto.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.