Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Lillypie pa smijes sodu, rennie, mineralnu, bademe. Meni samo soda pomogne. Citala sam da kao zbog aluminija nije bas dobra, al to jednom kaj uzmes plus jos su ti zametci samostalni, ne hrane se iz tebe, nece ti nista biti. Kupi si sodu bez aluminija. Navodno progesteron izaziva zgaravicuz

    [lilypie.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ninna1804 ali ja nisam na nikakvoj terapiji.. tako da ne znam kakve su šanse da danas bude nalaz različit. Kad si na terapiji, nije li uobičajeno da se terapija ne uzme na dan vađenja?


    Tako je, ja uvijek vadim tsh rano ujutro kad lab pocne radit pa tek nakon toga uzmem terapiju, ali eto oba puta sam isto postupila samo je prvi put bilo nakon saznanja da je beta neg, onako nikakva, a drugi put smirenija. Samo je bio razmak oko 4-5 dana, ne bas jedan  svejedno ti zelim i nadam se da danasnja beta bude niza, sretno!!! 

  • Avatar Ketica

    Ketica

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Cure, sinoć oko 21 jaki grcevi na ljevoj strani, i svijetlo crvena krv, danas opet grcevi  obostrano i opet krv iste boje, ali grcevivsu mslo manjeg intenziteta, ali tu su… Da popijem Normabel 2 mg? 

  • Avatar Ketica

    Ketica

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Danas je 6dnt, negdje pise da je implantacija odc3 do 6,7,negdje r ds je od 6 dana 

  • Ema1987

    Broj poruka: 227

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ema1987 praksa je, ako imaš prikupljene sve nalaze za postupak, da kad dođeš 2dc, imaš uzv i ako je sve ok, ideš u postupak. Na šalteru odjela humane dobiješ lijekove ili dolazis svaki dan na pikanje u 17h.


    Doktor nije spominjao uzv niti koju ću stimulaciju dobiti. Ako ne bude mog doktora taj 2 dc? Mijenja ga netko drugi? Inače sam otišla kod dr vrčića privatno obaviti pregled i konzultacije da u miru pogleda sve ali detaljne upute nisam dobila. Žao bi mi bilo da ne naletim na njega taj dan da mi on odredi stimulaciju. Ima li koja iskustava s takvom praksom? 

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Cure hvala vam. Ne znam, dosta sam pod stresom, imala sam rad vikendom i djecu za vikend i preko tjedna, sto obaveza, nisam se spavala pošteno 7 sati u komadu, pa ne sjećam se kad. Naporan tempo svaki dan, ne znam šta ću, nisam se s dr. čula, nalaz sam doznala tek u 18.30h.. iskreno, ne znam, meni su antitijela negativna, ft3, ft4 ok, samo TSH zna skočit kad sam pod stresom duži period. Razmišljam si da ponovim za dva dana privatno i to popodne, možda padne, ali bih morala isključiti se od života, što je no can do. Dok sam jutros čekala na vađenje, bas su djeca neka vadila krv, mene to njihovo plakanje jako uzruja, tako je tužno je jedna mala plakala, onda meni krenule suze, dakle takva sam ja nakon te male bila na redu za vađenje. Ne znam bih li mogla na terapiju, pa u postupak, čisto sumnjam… očito opet čekanje… 💆🏼‍♀️


    Nikitta žao mi je, tako je i meni bilo ali TSH ultra nizak i morali odgoditi postupak… 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ema1987 praksa je, ako imaš prikupljene sve nalaze za postupak, da kad dođeš 2dc, imaš uzv i ako je sve ok, ideš u postupak. Na šalteru odjela humane dobiješ lijekove ili dolazis svaki dan na pikanje u 17h.
    Lemon hvala ti, kako si mi ti? Koja je sad faza?
    Blacky89 a uvijek neko njesra, evo ponovila sam nalaz. Budemo vidjeli iza 16h… krivo sam napisala jučer, nalaz mi je 4.31 😫 Jutros sam se naspavala, pojela na miru i otišla vadit privatno, ali kako nije u blizini bio parking dobro sam se nahodala i nasmrzavala, sad kad TSH još skoči 🤦🏼‍♀️ Ionako se hvatam za slamke… šta bude bit će.
    Babylove aha, tamo tko je taj dan, on te vodi, i ne miješa se u odluke o stimulaciji prethodnog dr? Čudno, ali ako funkcionira, super. Jel se tamo mora čekati na lijekove ili ih uvijek odmah ima, kao u petrovoj? Koji dc si danas? Kako ide bockanje?


    Da tako je tko je tamo taj te pregleda i daje ti dalje ljekove..  i sljedeci put ako je drugi dok. On da sta misli da treba… ali funkcioniraju okej skupa..  ceka se na ljekove.. ja sam prvi put cekala 3 mj sto nije puno.. prije tog sam isla u prirodnjake.. danas je 12 dc i veceras ide stoperica.. pa u petak budemo vidjeli koliko stanica bude jer foliikula ima preo 10

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nikitta - da, brzo mi se snizio TSH. Sad mi je dobar… Održavan je uz terapiju 😉
    I ja sam mislila da će moj skočiti jer sam baš prije vađenja imala stresnu situaciju. No, sjela sam na 30 minuta da se malo priberem i tek sam onda vadila krv.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita jel ti dosao nalaz tsh? I hvala na lijepim zeljama da su to oni the bolovi. Vidjet cemo uskoro. 
    Ketica implantacija ovisi koliko ti je dug ciklus i koji dan je vracen embrij. Ako je 5.dan onda implantacija je izmedju 3-6 dana. Opcenito implantacija se dogadja od 6-10 dana nakon ovulacije, kod stimulirnaog ciklusa bude do 2 dana ranije jer ranije pocnemo luciti progesteron. Drzim fige da je to implantacija kod tebe.
    Kengurice ti bi meni odma mnozinu… 1 blasticu mi vratili pa da se uhvate mrvice znacilo bi da su uspjeli i blastica i da je doslo do spontane oplodnje jer nismo uopce pazili tokom plodnih dana, a to bi bilo zaista u stilu nekog SF fima. Kod tebe je mozda ta bol jer si tek nedavno imala histero i jos si rekla da su uzeli komad tkiva. Jel znas s koje strane su ti uzeli, mozda od toga? Gle na tvom mjestu ja bi zvala i pitala dr bolje da si ti mirna sada nego se brines a sve je u redu. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli ne znam s koje strane. Nazvala sam i sutra ću na pregled. Valjda će nešto vidjeti. Kaže da ako je VM da bi mogao već vidjeti. Po nekim IVF kalkulatorima sam 4tt i 5 dana sutra. To je zbilja rano za UZV no ipak idem. 
    Ma slučajno sam množinu napisala, ali eto, neka te zacopram ako si želiš dvojčeke, da se blastica i primi i podijeli. 
    Ketica koliko se sjećam ti si imala blastice. Meni je krvarenje krenulo 9dnt trodnevnog. To je kao 7dnt blastice. E sad, da li jako krvariš ili samo na papiru? Imaš li možda duphastone doma, ako da odmh popi 4 kom, tako sam ja. Kasnije ih nastavljaš normalno piti ako ih piješ. Ako ne, neke cure su pisale da možeš pojačati s utićima umjesto 3x2 na 4x2. Ja sam uz blagoslov doktora povećala duphastone, ali ti nisi u privatnoj ustanovi pa znam da ćeš teško doći do dr. Prerano je za menstruaciju ako si 6dnt.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.