Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Norules u kojoj si ti sad fazi? Hvala za pos3bno pracenje 😉

    [tickerfactory.com]

  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    sofi

    Bok cure,doselila sam se sa foruma Tko planira i radi na bebi kod vas.. dijagnoza Azoospermia. Moji nalazi svi ok. Njegovi takoder, jos nam nedostaje urolog pregled.
    Ima li koja od vas iskustva?😩


    Obavezno testirajte preko krvi na Clamydija…kod mene svaki bris bio Kod ginekologa u redu nije se pokazala u krvi nam se pokazala kad smo krenili u postupak 

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    Norules u kojoj si ti sad fazi? Hvala za pos3bno pracenje 😉


    Ja sam vec na pola puta,20 tj prosli,stize nam decko
    Pratim vas tu i tamo,sto zbog vas cura koje znam od prije sto zbog novih cura,pomoc svojim iskustvom ako mogu nekome
    Evo samo vam mogu rec drzite se moje cure i vjerujte mi jednog dana zaboravit cete sve ovo sto sad prolazite kad dodete do svojeg cilja💪

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ajme Norules kako lijepo! Nisam znala da je vec toliko proslo od tvoje pozitivne bete. Kako vrijeme brzo prolazi. Nadam se da uzivas u trudnoci, da te ne muce nikakve tegobe i brige. Bas lijepo sto nam svratis! Uzivaj sto drugo da ti pozelim. 

    [tickerfactory.com]

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    Grizli

    Branca jel se muz definitivno odlucio na novu tesu? Jeste gledali dal ima nesto sto moze mozda pozitivno utjecat da sad dobijete vise materijala. Vjerujem kako je teško zivjet sa tom cinjenicom i boriti se sa takvim situacijama u kojoj ste vi. Nadam se da ce ovaj put ako se odlucite ponoviti biti dobitan da vam napokon dodje sreca.


    Je, definitivno zeli ponovit, na ljeto. Za donaciju ne zeli cuti. Kupila sam mu matičnu mliječ od Radoševića pa nek proba s tim. Kroz mjesec dana cemo u Cito da obavi ponovni uzv i konzultacije. Osnovne hormone se ponovit za svaki slučaj. Možda i spermiogram, na moju inicijativu, jer nikad ne znaš, možda koji plivač zaluta. 😀 Dr. Radovniković je optimistična, a ja realistična, pa cemo vidit. 
    Grizli, ti si toliko pozitivna osoba, puna nade i lijepih riječi za sve, puna savjeta da vjerujem da će vam vaša najveća nagrada uskoro doći, sigurna sam. 

  • branca_i

    Broj poruka: 85

    Prijavi adminu

    sofi

    Bok cure,doselila sam se sa foruma Tko planira i radi na bebi kod vas.. dijagnoza Azoospermia. Moji nalazi svi ok. Njegovi takoder, jos nam nedostaje urolog pregled.
    Ima li koja od vas iskustva?😩


    Moj suprug ima istu dijagnozu. Njemu je sve bilo ok osim fsh, sto je najgore jer se radi onda o neopstruktivnoj azoo. Treba vam dobar urolog androlog. A ako se dođe do spermija ikako onda definitivno dobar embriolog. Mi smo zbog Micro Tese i prof. Romca izabrali Cito. Znam da je dobar embriolog i u Petrovoj koja u takvim slučajevima pustupke provodi s Rebrom i njihovim urologom. Možete se konzultirati i s prof. Ježekom koji je za azoo maher. 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Zenske jos jednom cestitke na plusicima i sretno nam svima..
    Evo ja prijavljujem da je M stigla jucer i danas startamo sa pikicama 💪💪💪 u petak idem na prvi uzv… prosli put sam lijepo reagirala na terapiju( osim popratnih mucnina odurnih) nadam se da ce i sada tako biti… Ali opet sa ljepsim ishodom.. jer ni doktorima kao ni meni nije jasno zasto su 4 dan stale stanice sa razvojem i od njh 5 oplođenih 1 dosla do blastice.. a cak je i spermio bio uredan.. bit ce kako kazemo losa sreca… nadajmo se da ce sada biti 3 sreca 💖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Branca drzim fige onda da maticna napravi najbolji moguci posao pa da i u spermiogramu bude kojega za iskoristiti.
    Sofi znamo se sa one druge teme, dobrodosla i unatoc dijagnozi muza ostvarila trudnocu. Sretno!
    Babylove kreces!! Jeee… Ajde sad da bude sve kako treba pa da i smrzlice dobijes! 

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Dorica hehe nazalost ne. Ja sam danas 8dnt, ali dvodnevnog embrija pa je rano za bilo kakve testice , ali tebi drzim fige :)! Babylove to je to drzimo fige ovaj put :)! Grizli kako si nam ti?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije evo ok sam. Mislim da mi je jucer bila ovulacija. Bolio me jajnik za krepat, a sad me jos boli malo drugi samo. Sad cekam sutra potvrdu da je puknuo i kad imam fet! 
    E bas da vas pitam jel se vama nakon ovulacije stalno piski? Meni 1-3 dana kako kad nakon ovulacije piski doslovce svaki 1 h. I to nije nesto novo to mi se javilo nakon prvog spontanog dakle vec 3 godine skoro tako. Imam osjecaj da u te dane mi mjehur dodje velicine zrna maka. Uzas! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.